Alergie na prach

Alergie na prach, rady lékaře. Alergie na prach, rýma. Alergie na prach, roztoči. Narušení imunitního systému se musí včas řešit s alergologem, imunologem. Opatřete si vysavač se speciálním filtrem na jemný prach.

Roztoči se vyskytují často v lůžkovinách a matracích. Zhruba 70 procentům alergiků se onemocnění přemístí z horních cest dýchacích na průdušky. Alergií na prach trpí dospělí i děti.

Alergie na prach -rady lékaře

Alergie na prach a roztoče se projevuje dušností, kýcháním, obtížným dýcháním a nepřestávajícím kašlem. Mohou se dostavit až astmatické stavy. V dnešních domácnostech se není čemu divit. Narušení imunitního systému se musí včas řešit s alergologem, imunologem. ## Alergie na prach - rýma

Pokud trpíte trvalou rýmou a neustále kýcháte, navštivte raději alergologa. Bude vám proveden alergologický test a v případě objasnění alergie i specifická imunoterapie.

Alergie na prach - roztoči 

  • #### Pravidelně větrejte. 
  • #### Nepřetápějte místnosti v bytě. 
  • #### Přes den nezakrývejte postel přikrývkou. 
  • #### Povlečení a prostěradla perte každý týden při 90 stupních. 
  • #### Při alergii opatřete matraci potahy přímo pro alergiky. 
  • #### Udržujte v bytě co nejméně prachu. 
  • #### Pravidelně luxujte (pamatujte i na matrace, čalouněný nábytek a látkové závěsy) 
  • #### Opatřete si vysavač se speciálním filtrem na jemný prach.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22214 (zdravotnimagazin.cz#6551)


Přidat komentář