Beta karoten a ochrana proti slunci

Beta-karoten chrání proti slunci. Beta-karoten – ničí volné radikály. Beta-karoten a alergie na slunce. Beta-karoten a solárium. Bioaktivní karoten. Lidem se sluneční vyrážkou a alergií na slunce doplněk stravy s beta-karotenem často pomáhá. Alergie.

Beta-karoten chrání proti slunci

Bioaktivní beta-karoten se k tomuto účelu dobře hodí. Má schopnost zneškodnit některé potencionálně škodlivé molekuly volných radikálů, které se v pokožce vytvářejí jako reakce na sluneční záření.

Beta-karoten – ničí volné radikály

Volné radikály likvidují zdravé buňky a způsobují na kůži nenapravitelné změny, které končí předčasným stárnutím pleti. Beta-karoten je však včas neutralizuje, tak poskytne pleti výbornou ochranu.

Beta-karoten a alergie na slunce

Lidem se sluneční vyrážkou a alergií na slunce doplněk stravy s beta-karotenem často pomáhá. Zvyšuje totiž odolnost kůže vůči slunečnímu záření. Přirozeně se beta-karoten vyskytuje v zelenině a ovoci, hlavně v těch druzích, které mají zářivé barvy jako mrkev, rajčata, melouny. Rostliny právě beta-karotenu využívají jako ochranu před sluncem.

Beta-karoten a solárium

Kůže také mnohem dříve stárne, pokud chodíte na solárium. Ultrafialové paprsky kůži opravdu ničí. Pomocí ochranné látky beta-karotenu je možné odvrátit poškození volnými radikály. Pro velké milovníky opalování a solárií vědci vyvinuli novou formu tablet, které obsahují směs bioaktivního beta-karotenu a dalších důležitých prvků jako je selen, zinek, vitamin C, E a podobně. Každodenním užíváním se zvyšuje obranyschopnost pokožky.

Bioaktivní karoten:

  • chrání kůži před škodlivým UV zářením
  • dodává pleti zdravé zlatavé opálení, které dlouho vydrží
  • zamezuje předčasnému stárnutí pleti

    Užívá se ve formě tablet, podpořit účinek můžete barevnou zeleninou – mrkev, meloun, rajče, červená řepa.
    Pokud se chystáte na letní opalování, nezapomínejte na svou kůži, zapamatuje si naprosto všechno a jednou vám vaši péči vrátí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22244 (zdravotnimagazin.cz#6629)


Přidat komentář