Alternativní metody a detoxikační poradenství Vysoké Mýto a okolí

Alternativní medicína není rozhodně hloupou možností, jak se zbavit nemocí, ale ani by neměla plně nahrazovat lékařskou péči. Je však velice dobrou metodou, která by měla běžnou léčebnou metodu doplňovat.

Existuje obrovské množství metod alternativní medicíny. Jednotliví léčitelé používají vždy jen některé z nich, protože být odborníkem na opravdu všechny možné metody alternativní medicíny, by mohl být opravdu snad jen Bůh všemohoucí. Alternativní medicína je skutečně rozsáhlý obor, zahrnující množství oborů, technik a metod, jak se zbavit svých potíží a třeba i konečné fázi nemoci. Každá z metod funguje podle svých léčebných procesů, mohou dopomáhat vážným nemocem, být velice podpůrná metoda k běžnému léčení. Alternativní metody léčení by každopádně neměly zcela nahradit běžné lékařské metody léčení, obzvlášť, co se týče vážných nemocí, ale mohou dost podstatně dopomoci vhodnému léčení. Dost často se tak lidé obrací na léčitele, pokud si s nemocí již neví rady a přirozená léčba lékařská se jim zdá dost zdlouhavá, nekonečná a často také bolestivá. V té chvíli jsou lidé schopni udělat takřka cokoli, aby se těžkostí zbavili.

Metoda EFT

Za metodou zkratky EFT se skrývá technika emoční svobody, jinak také zvaná technika, či techniky pracující na principu uvolnění emocí. Za vším stojí problém s negativními emocemi a v této metodě se má za své, že uvolnění negativních emocí se tělo zbaví nepříjemných potíží, nemocí a vůbec všeho špatného. Dokonce se má za to, že negativní emoce obecně jsou způsobené poruchou energetického pole těla, které se tak projevují způsobenou nemocí, potížemi a bolestmi. Pokud by tak v energetickém poli těla vše probíhalo tak, jak má, bez potíží a poruchou pochodu cest, dotyčný člověk by byl zcela zdravý, bez bolestí, zdravotních potíží.

Akupunkturní body jsou to hlavní

Při metodě EFT se pracuje s akupunkturními body, na které se lehce poklepává, aby tak negativní energie z těla co nejlépe zmizela. Nestačí jen poklepávat na místa bolesti, negativní emoce mohou být v bodech těla jinde, než se bolestivost vyskytuje. Zkušený léčitel, který se vyzná v metodě EFT umí spolehlivě najít a zbavit těla potíží spojenou s bolestmi i dalšími nepříznivými účinky.

Prospěšná metoda při depresích

Metodu alternativní medicíny EFT vytvořil Cary Craig někdy v polovině devadesátých let s tím, že by měla být podpůrnou metodou k léčbě depresí, depresivních stavů, stresu, fobií, ale i závislostí. Někteří metodě přisuzují léčebné metody, které prý léčí jak běžnou rýmu, tak dokonce rakovinu. V mnoha ohledech to může být i pravdou, protože mnoho nemocí je právě s negativními nemoci spojeno, ale na běžnou léčebnou metodu se nesmí zapomínat. Metoda EFT tak může být skutečně dobrou metodou jak se zbavit negativ a naopak více posílit sílu vlastního vědomí, které tak v mnohém podpoří právě klid a sílu duše. Zdraví duševní je důležité pro vyléčení i z té nejvážnější nemoci.

Metoda Reiki

Známou léčebnou metodou, pocházející ze Země vycházejícího Slunce, tedy malebného a exotického Japonska, je Reiki, která se u nás stala dost podstatnou metodou, jak zbavit záda bolestí, stejně jako hlavy, ale také hodně se metoda věnuje odplavení stresu a úzkostí z nitra jedince, který trpí úzkostlivými stavy, depresemi a stresem. To jsou původní strasti, které mají za následek další nepříjemné potíže se zdravím, jako jsou žaludeční problémy, nevolnost, pocit na zvracení, špatné trávení, ale i dýchání. Hodně se také metoda Reiki zaměřuje na astmatiky, kterým jejich nepříjemné problémy s dýcháním o dost ulehčuje, platí to i o onemocnění horních cest dýchacích, a u žen také s problémy menstruačního rázu. I zde klade každý dobrý léčitel důraz na dodržování klasických léčebných metod, kde je metoda alternativní medicíny Reiki jako podpůrná metoda, která v mnohém zmírní potíže s nemocí. A to je jistě k užitku.

C. I. C. detoxikační metoda

V posledních letech se velice nevábně rozšířily nemoci, jako jsou různé alergie, ekzémy, problémy s pokožkou, ale i třeba bolesti hlavy a tak dále. To jsou dost často se vyskytující zdravotní problémy, které však mohou mít, zejména co se bolestí hlavy a žaludku týče, různé příčiny. Každopádně pro tyto případy je tu metoda C. I. C. tak zvaná detoxikační metoda, jež staví na řízení vnitřní očistě daného organismu. Tato unikátní metoda spatřuje potíž, problém vlastně v zatížení organismu různými toxiny. Tělo se jich běžným vylučováním nemůže z několika důvodů zbavit, a tak je potřeba mu pomoci cílenou detoxikační metodou.

Jak taková metoda funguje? Ve skutečnosti není přímo úplně jednoduché popsat, protože to je individuální, záleží na tom, kde je daný problém ukrytý. To každý dobrý léčitel ví a zná a také problém rozpozná, zaměří se na něj a pomocí toho pak odstraňuje potíže, kterými jsou nadměrná únava, nechuť, bolesti hlavy i těla a také různé přecitlivělé reakce na potraviny, ale i vnější látky a tak dále.

Automatická kresba

Známou metodou alternativní medicíny je i automatická kresba, ze které mají mnozí obavy, protože podle svého uvážení neumí kreslit, každopádně v této metodě nejde o to, jak co nejlépe vystihnout krajinku před sebou na plátno, ale intuitivně kresbou namalovat rozložení životních energií v těle a prakticky namalování svého léčebného pokusu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23305 (zdravotnimagazin.cz#10478)


Přidat komentář