Celostní terapie Opava – NaturTerapie

Zdraví je skutečně to nejdůležitější, co člověk může mít. Pokud ho tedy nemá, snaží se vyléčit různými technikami. Ty, co mají základy ve starých asijských metodách se používají po tisíciletí a stále jsou účinné.

Cítit se dobře a být také zdravý je něco, po čem touží každý z nás. Pokud nás svírá nepříjemná nemoc, je toto přání umocněno. Každopádně je možno se na své tělo zaměřit a tak i uzdravit své tělo. Je však potřeba se záležitosti věnovat. Nejde jen o to, polykat hromadu léčiv, ale především se zaměřit na psychickou stránku věci. Často totiž příčinou nemoci je právě nepřiměřený stav těla, kdy se po psychické stránce necítíme dobře, není něco v pořádku, což se projevuje posléze i na fyzické stránce.

Celostní přístup pro vaše tělo i duši

Pokud tak chcete udělat něco pro své tělo i duši a uzdravit tak důležité složky zdravého fungování, je potřeba se přímo zaměřit na to, kde je problém a ten léčit, nejlépe pak přirozenou cestou. S tím Vám může pomoci poradna NaturTerapie paní Svatavy Moravcové, kde využívá řadu moderních a nadčasových technik a metod, které pomohou najít potíž a především jí dokážou odstranit. Paní Moravcovou je možno kontaktovat na telefonu 606 021 439, a případné dotazy je možno směrovat na emailovou adresu: svatavamoravcova@seznam.cz. Vše o pojetí paní Moravcové a její poradny NaturTerapie naleznete na jejich webových stránkách: www.natureterapie.cz. Paní je velice milá a ochotná poradit, jak naložit s problémy a hlavně, jak se jich zbavit. Moderní technologie, které používá, jsou nadčasové a velice příjemné. Také posezení s paní Moravcovou je už sám o sobě relaxační zážitek.

Biorezonanční diagnostika

Moderní a novodobá technologie přístrojem Oberon titanium PC dokáže vyhodnotit stav těla až na úroveň samotných buněk. Je tak velice podrobnou technikou, která pracuje do detailů. Jedná se přitom o neinvazivní, šetrnou metodu vhodnou pro kohokoli. Metoda není omezená věkem, ani fyzickým stavem těla. Metoda také zjišťuje přítomnost mikroorganismů a spolu s tím i jejich umístění v těle a také jejich rozsah, kolik se jich v těle nachází. Detailně také metoda určí, jaké prostředky užívá daný člověk a jaký je jejich účinek na celkovou tělesnou schránku.

Frekvenční terapie

Hodně nemocí vzniká kvůli cizopasníkům na lidském i v lidském těle, jako jsou viry, bakterie i plísně a mnoho dalších organismů, které v těle opravdu nemají co dělat. Ty jsou totiž nejčastěji příčinou nejen akutních, ale především chronických nemocí. Bohužel zastaralé metody původ neodhalí, takže se léčba protahuje a často i zbytečně dlouho. Kolikrát by mnohem stačilo použít technologii frekvenční terapie plazmovým generátorem. Ten se zaměří přímo na tyto škůdce lidského zdraví a výboji je ničí. Techniku je nutno používat jedině vyškoleným a znalým pracovníkem, protože se například nesmí používat, pokud má dotyčný kardiostimulátor, případně velké kovové implantáty. Také je nutno podotknout nejen u této techniky, ale i dalších, že se nejedná o lékařskou péči, pouze doprovodnou metodu při léčení a pacient by tak také neměl běžnou lékařskou péči omezovat, nebo úplně zatratit.

Ajurvédská kosmetická terapie

Asie je oblastí, která je hodně zaměřená na zdravé lidské tělo a také se od vzdáleného východu rádi a velice dobře učíme, jak nemocné tělo uzdravovat a uzdravit. Hodně je také Indie zaměřená na lehkou stravu, a vůbec zdravý životní styl, který je sice pro některé z nás i nepochopitelný, ale zas na druhou stranu mnoho lidí u nás pomalu přechází na podobný styl života. Ajurvédská kosmetická terapie je indické ošetření pleti, vhodné pro problémy a nemoci pleti, ale také vhodné jako prevence. Hlavním záměrem celé této terapie je detoxikace a pročištění těla, pleti. Díky tomu je se tak možno zbavit nejen pupínků a nedokonalostí pleti, ale získat zdravou barvu pleti, a vůbec mladistvý vzhled, včetně pružné a hebké pokožky. Metoda je jemná, velice příjemná, probíhá prakticky formou masáže, a nabudí tak tělu a pleti plno energie. Technika je stará po staletí a zde je tak jeden z několika odpovědí, proč Indky mají dlouhá léta mladou a pružnou pokožku.

Reflexní terapie

Reflexní terapie je velice příjemná a dlouholetá léčebná technika, která je využívána po celém světě. V její podstatě jsou části těla, jako jsou uši, oči, chodidla, dlaně, jazyk, které podle reflexní terapie mají body, jež představují určité orgány v těle. Působením na konkrétní body, jejich stimulací pak dochází k uklidňování nekalých situací v orgánech. Lépe řečeno – pokud je v daném orgánu problém, pak pomocí cílené stimulace reflexní terapie dochází k uvolňování jádra problému a uklidnění těchto potíží.

Aplikace tělových svící

Teplo bylo od pradávna bráno jako léčebný prvek. Proto i metoda aplikace tělových svící je založená právě na léčebném účinku tepla. Svíce se aplikují starodávnou metodou, tedy v místech, kde je jádro problému a nechá se svíce působit. Protože tělové svíce jsou vyrobené nejen z vosku, ale součástí jsou i léčivé rostliny, spolu s teplem vyvinou potřebné prostředí k tomu, aby se tak tělo takových obtíží zbavilo. Hoření tělových svící jena těle velice příjemné, jedná se totiž o relaxační techniku.

Dornova metoda

Často vznikají vážné problémy s pohybovou soustavou tak, že dojde k bloku nějaké části těla. S tímto problémem pak pomůže Dornova metoda, což je manuální technika terapie, kde jsou klouby, obratle vráceny do původní polohy, aby se tak otevřela brána energie, aby tak zatvrzelá energie blokem mohla opět volně proudit. I když jde o metodu vyrovnávání obratlů, vše probíhá poměrně klidně, nejde o žádné zápasení a trhnutí tělem, je to terapie bezpečná a určitě pro nemocné pohybovým aparátem vhodná.

Meridiánová masáž

To, že máme nebo naopak nemáme energii není jen tak. Vděčíme za to meridiánům, které energii v našem těle posouvají, jimi energie totiž proudí. Jestliže tak nastane problém v nějaké orgánu či v těle, pak se to projeví blokací energie, kterou je potřeba obnovit, meridiánová masáž je tak cílená technika, která dokonale a precizně působí na tyto meridiány a odblokuje daný problém tak, aby energie po celém těle opět dokonale proudila. Jde o starou čínskou metodu čínské medicíny, která věří, že pokud je v daném orgánu problém, pak v něm neproudí energie tak, jak by měla.

Řízená detoxikace organismu

Žít v dnešní době, jíst dnešní jídlo je velkým náporem na tělo. Samozřejmě, že tělo přijímá mnoho toxinů, kterých se je nutno zbavit. Řízená detoxikace organismu za pomocí přístroje Salvia je jednou z nejmodernějších technik pro zbavení těla jedovatých látek, jež jsou příčiny vzniku nemocí a jiných neduhů. Přístroj i změří obsah toxinů a tak je možno sestavit plán celé ozdravné procedury.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25401


Přidat komentář