Kurzy AFT - Plzeň

Máte zdravotní problémy a nevíte jak se jich zbavit? Hledáte alternativní způsob léčby, který Vám pomůže k odstranění nemoci jednou provždy a také k předejití nemoci nové? Pak vyzkoušejte AFT terapii.

Co je AFT terapie?

Trápí Vás nevyhovující zdravotní stav? Rádi byste byli zase plni energie a pozitivně naladění, ale něco Vám v tom brání? Cítíte se nesví, unavení a vyčerpaní? Máte nějaké konkrétní zdravotní potíže, ale běžná medicína nezabírá? Pak je na čase vyzkoušet AFT terapii, která Vás může všech Vašich trápení zbavit. AFT terapie neboli terapie přitahovacích polí představuje jedinečnou techniku pro odstranění příčin nemocí z podvědomí. To je právě ten nejdůležitější krok k dobrému a pevnému zdraví.

V čem spočívá AFT terapie?

Člověk každého věku, pohlaví, národnosti přemýšlí a každá myšlena mu dodává energie. Energie myšlenek vytvářejí energetické pole, které tvoří jistou úroveň vědomí. Úroveň vědomí každého člověka je samozřejmě neviditelná, nicméně přitahuje události a nemoci, které každého člověka běžně v průběhu jeho života potkávají. Je potřeba si uvědomit, že v okamžiku, kdy změníte své myšlenky, máte tu moc změnit i svůj život, své tělo a tedy i své nemoci. Zřejmě si říkáte, že se to jednoduše řekne: změňte své myšlenky! Jenomže právě od toho je tu pro Vás k dispozici AFT terapie, která lidem přináší a poskytuje techniky, díky kterým se daří změnu myšlenek provést a docílit tak požadovaného. Autorem teorie přitahovacích polí je jistý dr. Kurt R. Ebert, doktor klinické neuropsychologie.

Jak AFT terapie pomáhá?

Pokud jste se konečně odhodlali udělat něco pro své zdraví, které není nejlepší, nebo pokud jste se rozhodli změnit své myšlení na pozitivní, neboť už Vás unavuje Vaše neustále špatná a nabroušená nálada bez zjevné příčiny, je nejvyšší čas navštívit kurzy AFT. V daném kurzu se seznámíte s celou řadou velmi účinných technik, které Vás dokážou zbavit různých negativních bloků, přesvědčení a problémů, které ztěžují Váš život. AFT terapie dokáže pomoci nejenom lidem, ale i zvířatům. Díky profesionálně vedenému kurzu AFT se naučíte využívat meridiánový systém způsobem, který nepoužívá ani akupresura nebo akupunktura. V kurzu budete mít k dispozici přes 450 předpisů vzorců, které Vám v případě zájmu a potřeby pomůžou od bolestí a nemocí, od nepříjemných stavů Vaší mysli, které Vás doprovází, pomůžou Vám od traumat po úrazech, od špatných návyků, apod. AFT terapie funguje na zcela jiném základě než jiné alternativní léčby. Mnoho lidí je velmi mile překvapeno, jak dobrých výsledků dosáhlo během krátké doby. Navíc postupy realizované v rámci terapie přitahovacích polí jsou velmi jednoduché na používání a v případě, že by Vám náhodou nepomohly, rozhodně Vám nijak neuškodí. AFT terapie nemá na tělo člověka ani na jeho psychiku žádné vedlejší účinky, při vedení kurzu se nepoužívají žádné byliny, cviky nebo léky. Navíc AFT terapie patří k jedné z nejlevnějších alternativních léčebných metod.

Jak terapie přitahovacích polí funguje?

Tato teorie přináší lidem techniky, pomocí kterých se dá docílit změny myšlenek a celého zdravotního stavu. Každá myšlenka dodává svému mysliteli jistou sílu energie. Tato energie působí na energii meridiánů. Techniky, které si v rámci kurzů AFT osvojíme, stimulují meridiánový systém poklepem akupunkturních bodů. Celkem se pro poklep používá 24 různých akupunkturních bodů. K jejich správné stimulaci byly vytvořeny vzorce, kterých je zhruba 450 a tyto byly vytvořeny pro různé nemoci od klasického nachlazení až po vážné nemoci. Díky poklepu můžete zbavit své tělo příčiny nemoci a tím i celé nemoci.

Dají se poklepy akupunkturních bodů nahradit?

Na stejném principu, jako jsou poklepy akupunkturních bodů, fungují i CD, které si můžete zakoupit. Autor samotné metody, pan dr. Ebert zjistil, že existují určité tóny, které dokážou přerušit energetické pole. Jde o technologii, která předběhla čas. Není důležité zjišťovat, jak tato CD přesně fungují. Důležité je to, že dokážou aktivně a efektivně stimulovat meridiány stejně jako poklepávání a navíc je to podstatně pohodlnější než poklepávání. Nemusíte se strachovat, že byste poklepávali nesprávné body, nebo že jste bod poklepaly ve špatném počtu. CD můžete používat 24 hodin denně. Více informací o nahraných CD Vám poskytne terapeut AFT.

Jaká je podstata terapie přitahovacích polí?

Světové kapacity z psychologické oblasti se shodují v tom, že příčinou všech nemocí, které nás obklopují a spoutávají, není fyzický svět. Nic není dobré nebo špatné jen tak nadarmo, samo o sobě. Za vším vězí naše myšlení. I lidská nemoc je výsledkem lidského myšlení. Člověk se hněvá, vzteká, rozčiluje, strachuje, je smutný, převládá u něho lítost, a to vše zanechává stopy na jeho psychice, což potom může být jakýmsi startem pro vznik nemoci. Proto je potřeba změnit tok myšlenek, změnit jejich energii a tím změnit i fyzičnost našeho těla. AFT terapie nabízí lidem jednu možnou cestu, jak změnit vliv energie myšlenek. Nikdo Vás nezaručí 100% úspěch, ovšem každý terapeut Vám zaručí, že výsledek terapie nebude mít na Vaše tělo žádné vedlejší účinky. Nejde o žádnou zázračnou metodu. Tato teorie vyžaduje Vaši spolupráci, ale výsledek se dostaví vždy.

Pro koho je AFT terapie určena?

Terapie přitahovacích polí je určena pro všechny ty, které zajímají alternativní přístupy ke zdraví a chtějí pomoci buď sobě, nebo svým blízkým či známým. Je určena pro všechny ty, kteří chtějí pochopit, proč právě oni onemocněli určitou nemocí a co mají udělat pro to, aby se takové nemoci zbavili a zároveň předešli nemoci příští. Je velká pravděpodobnost, že Vám postačí absolvovat pouze 2 kurzy, abyste získali dostatečné množství znalostí pro vypořádání se s většinou problémů. Autor metody dr. Ebert vyučuje v České republice jako jedné z mála zemí osobně, stejné štěstí jako Čechy má i Maďarsko, USA a Kanada.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23234 (zdravotnimagazin.cz#10407)


Přidat komentář