Tantra masáže - Hradec Králové

Hledáte-li maximální možné uvolnění, možnost jak se zbavit problémů se spánkem apod., pak efektivním řešením mohou být tantra masáže. Kromě uvedeného se budete moci rozloučit se stresem, který je příznačný pro současnou dobu.

Tantra masáže jsou skvělou alternativou místo užívání rozličných prášků na bolest, které se zaměřují na fyzickou anebo psychickou stránku. Krom toho, takové pilulky nemají za cíl vyřešit Váš problém, jen ho zdánlivě zmírnit, otupit. V podstatě na Vás samotných je, jestli se s problémy popasujete, či nikoliv. Vše je v naší hlavě, našich myšlenkách. Pokud se Vám nepodaří najít zdroj problému, který mimochodem prášky nenajdou, pak se sice můžete usmívat, ale nebude to z Vašeho nitra a přesvědčení.

Tantra masáže – typy

Tantra masáže si můžete užívat singl a je možné se setkat s tantrickou masáží pro ženy a tantra masáží pro muže. Tantra masáže však také můžete prožívat po boku Vaší milované osoby. V tom případě pro Vás může být zajímavé tantra masáže pro páry. Tento typ tantra masáží může ještě více prohloubit Váš vztah, nebo naopak Vám pomůže nalézt k sobě cestu.

Tantra masáže  – pro ženy

Ne nadarmo se říká dívkám a ženám „něžné pohlaví“. A tak tantrická masáž určená pro ženy je charakteristická jemností dotyků, a to de facto na každém centimetru těla. Bude záležet zcela na Vás, zda si budete také přát zahrnout do masáže Vaše samotné ženské pohlaví, neboli joni. Díky tantrické masáži určené pro ženy, začnete vnímat Vaše tělo a vážit si ho. Tantrická masáž bude mít pozitivní vliv nejen na Vaše tělo, psychično, ale i intimní život. Budete moci si následně více užívat intimností s Vaším partnerem, manželem. Tantrická masáž může dokonce mít pozitivní vliv i na vztah, který již jakoby vychladl, ztratil jiskru, ať už z důsledku každodenního stereotypu, povinností, rodičovského zápalu.

Tantra masáže  – pro muže

Muži jsou „silnějším pohlavím“, což ovšem neznamená, že bude masér při tantrické masáži vyvíjet silný tlak. Pro muže je charakteristické, že povětšinou uvnitř sebe ukrývají city, vášeň, něhu, aby nepůsobili příliš jemně, či žensky. Jenže takovéto popírání, až přetvařování může vyústit ve vnitřní prázdnotu a neschopnost si plně vychutnat intimní život. Tantrické masáže určené pro muže se soustředí na docílení nové energie, nového vzrušení, které možná muž ve svém dosavadním životě nepoznal. I zde si může muž zvolit, zda si nechá také provést masáž pohlaví a dále prostaty. Cílem maséra, či masérky nebude dosažení ejakulace u muže, ale o dosažení vnitřního vyvrcholení, kdy veškerá energie z pohlaví se rozproudí do těla, do jeho každičké části.

Tantra masáže – pro páry

Užívat si nových, nepoznaných pocitů může dvojice i pospolu, objedná-li se na tantrickou masáž pro páry. Tantrická masáž pro páry je výjimečná pro zamilované, ale i páry, kteří již pospolu žijí nějaký ten rok. Jak partner, tak partnerka si mohou pospolu užívat dotyků maséra, masérky. Co může být příjemnějšího, než si společně zajít na masáž a následně si příjemné prodloužit při sklence lahodného moku, dobrého jídla a v závěru v náručí toho druhého? Tantrická masáž pro páry může vztah příjemně oživit a tzv. nakopnout. A jako bonus navíc? Po masáži se budete cítit uvolněni, příjemně naladěni a večer se Vám bude bezpochyby lépe usínat.

Tantra masáže – relaxace a uvolnění

Tantra masáže Vám, na rozdíl od prášků a jiných obdobných preparátů, pomohou najít cestu ve Vašich myšlenkách. Maximálně Vás uvolní a Vy se budete moci „jen“ soustředit na situace, problémy, které Vás sužují. Uvidíte, že ve zcela jiném rozpoložení najdete řešení, jak dál postupovat. Budete se moci podívat na svět okolo sebe obrazně řečeno jinýma očima. Uvolnění je pro každého z nás velmi důležité. Být v napětí, ve střehu je sice dobré z krátkodobého, intenzivního hlediska, ne však pro každodenní žití. S tantrickými masážemi se budete moci, jak jsme již předestřeli, do největší možné míry uvolnit.

Tantra masáže – pomoc při odbourání stresu

Pobolívá Vás často hlava? Saháte po prášku proti bolesti stále častěji, a přesto se bolesti hlavy na delší dobu nemůžete zbavit? Anebo se cítíte v napětí? V práci Vás zahlcuje jeden termín za druhým? Doma Vás pak místo odpočinku čekají další povinnosti? Pak není divu, že nemůžete najít vnitřní spokojenost. Čím dříve budete Vaši situaci řešit, tím dříve se dostanete z bludného kruhu. Krom toho, z neřešeného stresu se za postupem času můžete dostat do depresivního stavu. Proti bolesti hlavy i stresu, Vám může pomoci léčivé tantra masáže.

Tantra masáže – účinky

Z jakých stěžejních účinků tantra masáže se budete moci těšit? Tantra masáž prováděná odborným a zkušeným masérem, Vás uvolní do té míry, že budete pociťovat mnohem menší míru vnitřního napětí i stresu, který se ve Vás usídlil. Tantra je druh masáže, který se ne zaměřuje pouze na tělo, ale i duši, srdce a sexuální vnímání. Při tantra masáži pocítíte smyslnost, tajemnost, energii proudící Vaším tělem.

Tantra masáže – princip masáže

Byli jste již na některé masáži? Jednalo se o masáž klasickou, sportovní, relaxační (aromatickou, lávové kameny, čokoládovou, medovou …)? Pro všechny zmíněné masáže platí určitá pravidla, ta se však netýkají tantra masáží. Zde v podstatě nejsou žádné limity. Principem tantra masáže, je navození masírovaného do té míry, aby byl se soustředil jen na tu nejvyšší možnou citlivost, které může docílit. Vnímáním vlastní citlivosti pak dojde k postupnému odplynutí, rozpuštění myšlenek, které se tak rády usazují v naší mysli.

Masáž neprobíhá „na sucho“. Při masáži používá masér kvalitní masážní olej, a to včetně rozličných pomůcek, které mají tělo i Vaši mysl „hladit“. Rozhodně nemusíte čekat žádné bolestivé tahy, protahování, tlaky na body apod.

Průběh tantra masáže

Každá masáž by měla mít svůj průběh, svůj počátek, ale i závěrečné ukončení. Jen tak začít „ze středu“, není to nejideálnější. A to platí pro jakoukoli masáž. I tantra masáž má své členění. Nejprve se masér soustřeďuje na provedení počátečního rituálu, kdy Vaše tělo i mysl naladí na samotnou masáž. Po počátečním rituálu následuje masáž veškerých tělesných partií. Při některé masáži je masírovaný oblečený.

Tantra masáže – bez oblečení, bez studu

V případě tantra masáže je však masírovaný zcela nahý, aby se mohl soustředit jen na sebe, na své tělo, pocity a nemusel vnímat obepínající spodní prádlo. A stud? Ten není na místě, respektive ho není třeba. Pokud se rozhodnete vyzkoušet jedinečné účinky tantra masáže, budete v útulné místnosti, jen Vy a masér, či masérka. U řady salónů, studií, které nabízí tantra masáže, si totiž můžete zvolit, zda bude Vaším masérem muž, či žena. Navíc, s každým dalším dotykem maséra budete více a více vnímat Vaše tělo. Hladina Vaší psychické a fyzické pohody se dosáhne vyšší míry. S tantrickými masážemi pocítíte radost ze života, naučíte se vnímat Vaše tělo, jeho každou část.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23157 (zdravotnimagazin.cz#10329)


Diskuze a zkušenosti

dušan | 17.01.2015 22:20
Re: Tantra masáže - Hradec Králové dobrý den,je možný při této masáži dosáhnout orgazmu

Ivo333 | 30.08.2016 10:46
Dobrý den, měl bych zájem o tantristickou masáž celého těla. Zajímalo by mě, zda-li je při masáži nahá i masérka nebo jen masírovaný, můžete mi poslat další podrobnosti, jak by taková masáž probíhala a jestli máte tento týden volný termín, děkuji. S pozdravem a přáním krásného dne


Přidat komentář