Terapie Reiki a detoxikační poradenství okres Děčín

Dostihly Vás psychické i fyzické problémy? Nejste spokojeni se svým zdravotním stavem, který Vás trápí a omezuje v každodenním životě? Vyzkoušejte terapii Reiki, která Vás dokáže zbavit všech problémů a Vy tak budete žít plnohodnotný život.

Terapie Reiki představuje vysoce účinný systém přírodního léčení. Je určena těm, kteří dávají přednost alternativní medicíně, kteří mají rádi zdravý životní styl, kteří se vyhýbají zbytečným chemikáliím a také těm, kterým klasická medicína na jejich problémy nezabrala.** Reiki** je terapie, která je stará již mnoho tisíců let. Terapie Reiki přináší těm, kteří se jí oddávají, pouze pozitivní účinky. Nemá žádné vedlejší účinky, není možné, aby někomu ublížila. Vždy působí pouze tam, kde je jí nejvíce potřeba. V tom je spatřována její síla a pozitivní energie.** Reiki** je alternativní léčba nejen pro lidi, ale také pro zvířata, pro rostliny a pro vše, co je kolem nás, co nás obklopuje. Energie má tu moc proniknout všemi předměty a materiály. Dokáže proniknout i prostorem.

Kdy je možné terapii Reiki podstoupit?

Používat Reiki smí pouze ten, kdo její schopnosti získal zasvěcením. Zasvěcení provádí Mistr Reiki. Mistrem zasvěcený žák se následně stává kanálem Reiki energie. Tato energie proudí do srdeční čakry, do pacienta a všude tam, kde zasvěcený terapeut přikládá na pacienta ruce.** Terapii Reiki** je možné kombinovat i s lékařskou terapií. Díky terapii Reiki můžete zmírnit, případně zcela odstranit negativní účinky léků a jiných chemikálií, ale také můžete díky ní energeticky nabíjet minerály, nápoje, potraviny, ošetřovat zvířata, rostliny aj.

Počítačová diagnostická analýza

Diagnostická analýza prováděna počítačem dokáže detailně zkontrolovat lidské orgány, a to až na bázi chromozomů. Tato počítačová diagnostická analýza se provádí přístrojem Oberon nebo Titanium PC, který byl používán přímo pro zkoumání zdravotního stavu kosmonautů. Celková diagnostická analýza je provedena v rekordně krátkém čase. Jde o vyšetření, které je bezdotykové, na bázi** kvantové fyziky**. Analýza dokáže vyhledat druh mikroorganismů, jejich ložiska v organismu, je zjištěn jejich přesný vliv na zdravotní stav a jsou stanoveny optimální prostředky k užívání. Počítačová programová analýza dokáže vyhodnotit účinnost užívaných prostředků, potravinových doplňků a dalších vnějších vlivů jako jsou alergeny, potraviny apod.

Jaké jsou výhody počítačové analýzy

Díky použití počítačové analýzy ušetříte výrazně mnoho času, nemusíte podstupovat žádné nepříjemné výkony, nemusíte čekat dlouhé hodiny, dny ani týdny na výsledky o svém zdravotním stavu, a výrazně pocítíte snížení nákladů na léky tím, že budou přesně určeny pro individuální problém, tudíž nebudete kupovat léky pro zkoušku, zda zaberou či ne, abyste pak dostaly na předpis nové, možné tentokrát ty pravé. Díky počítačové analýze eliminujete nevhodné nebo zbytečné používání přípravků, nebo zamezíte nevhodné kombinaci a omezení vedlejších účinků. Budou přesně vytipována ložiska, podle jejich závažnosti budou doporučeny další kroky.** PC diagnostika nenahrazuje lékařské vyšetření**, avšak může být vhodným prostředkem pro prevenci či urychlením pro další postupy a cílenou cestou ke zdraví. Podle závažnosti zjištění budete v případě potřeby směrováni na odborné lékařské vyšetření.

Detoxikační poradenství

Přáním nemocného člověka je vždy být zdravý. I zdravý člověk si často přeje udržet se i nadále v dobré tělesné kondici, být pořád plný síly a energie. Jenže ne každý ví, jak na to. Někdo se sám velmi zajímá o** zdravý životní styl**, ví jak se stravovat, jaký jídelníček dodržovat, jak se pohybovat a jak žít, aby si svůj elán udržel pokud možno co nejdéle. Ovšem mnoho lidí v této oblasti tápe a potřebuje poradit, pomoct a navést na tu správnou cestu. Předejděte vážným zdravotním problémům, kdy budete nuceni být např. odkázaní na pomoc druhých, neztrácejte dobrovolně své zdraví. Pokud navštívíte odborníka na detoxikační poradenství, dokáže Vám ukázat správný směr, kterým se vydat, aby Vaše životní cesta byla podstatně delší než při nesprávném životním stylu. Necpěte se chemickými léčivy, pokud  nemusíte. Žijte zdravě. Naopak přírodní preparáty Vám dokážou velmi efektivně pomoci, spolu s dodržováním zdravého životního stylu a způsobu života. Jednou z cest, jak se zbavit zdravotních problémů, jak si udržet zdraví, jak se cítit dobře a plní síly, je detoxikace organismu. Lidé chodí k detoxikačnímu poradci většinou z vlastního rozhodnutí, proto je spolupráce vždy dobrá a účinná. Detoxikační poradce je tu pro všechny ty, kteří chtějí být zdraví, kteří jsou ochotni kvůli svému zdraví změnit životosprávu, myšlení a úhel pohledu, kteří mají zájem na dodržování pitného režimu, na zahájení cvičení a pohybu vůbec, a kteří se nevyhýbají užívání přírodních detoxikačních a výživových vysokoenergetických preparátů. Kráčejte i Vy díky detoxikačnímu poradci za lepším zdravím.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23267 (zdravotnimagazin.cz#10440)


Přidat komentář