Co funguje na hubnutí

Přírodní přípravky obsahující důležité minerály vám mohou k hubnutí pomoci. Pouze správně fungující organismus totiž může účinně spalovat přebytečné tuky. Léky jsou určeny pouze nebezpečně obézním lidem a předepisuje je pouze odborník.

Hubnutí a dieta

Bez diety to nejde. Musíte si ale vybrat takovou, která dodá tělu potřebné živiny. Všechny ostatní vám více uškodí než pomohou a výsledkem může být také jo-jo efekt.

Hubnutí s chromem

Chrom sám o sobě ke ztrátě kil nestačí. Ale říká se, že zmírňuje chuť na sladké, proto bývá častým doplňkem.

Hubnutí s vlákninou

Vláknina vám nabobtná v žaludku a sníte díky ní méně jídla, ale není prostředkem na hubnutí.

Čaje na hubnutí

Nevěřte na zázraky. Některé tělu pomohou lépe zpracovat cukry a tuky. Většinou mají pouze odvodňovací účinky, a to zrovna není to, co opravdu potřebujete.

Menší porce a hubnutí

Menší porce jsou při hubnutí tím nejlepším, co pro sebe můžete udělat. Dáváte-li si jídlo na malé talířky, máte napůl vyhráno. Zbývá jen vydržet!

Koktejly a polévky na hubnutí

Nahradit jimi jedno jídlo denně klidně můžete. Rozhodně však musíte jíst i normální stravu, na které si pochutnáte.

Hubnutí pomocí léků

Léky jsou určeny pouze nebezpečně obézním lidem a předepisuje je pouze odborník. Pokud je vyloženě nemusíte brát, buďte ráda a snažte se shodit nadbytečná kila i bez nich.

Hubnutí a liposukce

Díky liposukci nezhubnete, jen vám postavu vytvaruje. Před samotným odsátím tuku chirurgové často doporučují držet dietu.

Hubnutí pomocí bandáže žaludku

Bandáž žaludku vám může doporučit jen lékař, ale udělá to až poté, co ostatní metody selžou. Je to přecejen operace a předchází jí řada vyšetření. Začnete-li se přejídat, i podvázaný žaludek se vám opět roztáhne.

Hubnutí s minerálními kúrami

Přírodní přípravky obsahující důležité minerály vám mohou k hubnutí pomoci. Pouze správně fungující organismus totiž může účinně spalovat přebytečné tuky.

Hubnutí pomocí detoxikace

Málokdo z nás nekouří, neholduje alkoholu a stravuje se jen chemicky neupravenými potravinami. Naše tělo je tak zanesené jedovatými látkami, které znemožňují odbourávání tuku. Detoxikace je proto vynikající cestou k hubnutí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22679 (zdravotnimagazin.cz#7554)


Přidat komentář