Dieta a stravování

V restauraci je vhodné nepodlehnout "mlsné", můžete potom zapomenout na veškeré diety. Nevybírejte sladké jídla, místo omáček si dejte něco na přírodní šťávě. Nejméně kalorická příloha jsou brambory.

Dieta a polévky

Budete-li si chtít dát polévku, vybírejte vždy nezahuštěnou - vývar doplněný množstvím zeleniny. Nevhodné jsou zahušťované svačinové polévky, jako je třeba gulášová či dršťková.

Dieta a sladká jídla

V restauraci si rozhodně nevybírejte sladká jídla! Vynechte ovocné knedlíky, buchty a jiné sladké kalorické bomby. Obsahují velké množství energie a dietu vám naruší.

Dieta a omáčky

Místo omáček volte raději přírodní masové šťávy - ty nebývají vůbec zahuštěné nebo pouze minimálně. Do omáček je přidávaná mouka, jíška či smetana zvyšující energetickou hodnotu jídla.

Dieta a přílohy

Přílohy k hlavnímu jídlu volte vařené - nejnižší energetickou hodnotu mají brambory, vybírat můžete i rýži a těstoviny. Naopak se vyhněte smaženým přílohám a hlavně knedlíkům.

Dieta a salát

K hlavnímu jídlu si dejte vždy salát. Zasytí vás a dodá potřebné vitaminy a minerály.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22625 (zdravotnimagazin.cz#7464)


Přidat komentář