Jídlo a stres

Přímo malérem se dá nazvat jídlo "za chodu". Vyhraďte si doma místnost a židli, kde budete pravidelně jíst. Slibte si, že v nejbližších týdnech jinde jíst nebudete. Máte jedinou možnost - jezte, když to opravdu potřebujete.

Myslíte pořád na jídlo

Základem správného jídelníčku a shození nadbytečných kil je nemyslet neustále na jídlo. Trápení se hladovkou, či přesné diety na míru zaměstnávají váš mozek natolik, že už na jiné myšlenky vlastně nemáte čas. Možná nakonec přece jen zhubnete, ale pak začnete znovu jíst normálně a kila jsou zpátky - držíte dietu a dosáhnete opačného výsledku, než po kterém toužíte.

Jídlo a zábava

Máte svou dobu, kdy mlsáte? Blíží-li se osudná hodina, pusťte se do činnosti, které vás baví. Začněte si číst, pečujte o sebe nebo třeba vyzvěte rodinu k nějaké hře. Není nic horšího, nez bezdůvodně jíst.

Jídlo a stres

Stává se vám, že v momentě stresové situace vybalíte čokoládu a zklidníte si tak nervy? Tak to musíte rychle změnit! Mnohem lepší je jít si zaběhat nebo jít na svižnou procházku. Tělesná aktivita tlumí deprese.

Jídlo a ponocování

Tělo, které má málo spánku a odpočinku se dočká opravdu výjimečně, musí jíst nadbytečně, aby získalo dostatek energie. Chodíte-li pozdě spát, musíte se zaměstnat tak, abyste na jídlo neměli čas a překonali hlad.

Jídlo a sezení

Přímo malérem se dá nazvat jídlo "za chodu". Vyhraďte si doma místnost a židli, kde budete pravidelně jíst. Slibte si, že v nejbližších týdnech jinde jíst nebudete. Máte jedinou možnost - jezte, když to opravdu potřebujete a najděte si koníčky, zábavu či práci, jen abyste zaměstnali mozek nějakou činností. Potom půjdou kila dolů mnohem snadněji.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22617 (zdravotnimagazin.cz#7449)


Přidat komentář