Zelený mladý ječmen 1000g

Pravděpodobně každý zná ječmen. Ječmen je obilovina, která se v našich podmínkách pěstuje jako jednoletá rostlina, a to především pro zrno. Už jste však slyšeli o mladém ječmeni, který se používá jako nápoj?

Mladý ječmen je nápoj, jenž se v posledních letech stal velmi oblíbeným mezi vyznavači zdravého životního stylu. Pozitivní názory na něj mají také dietologové, odborníci na výživu a lékaři. Tento nápoj je ceněný především pro svůj vysoký obsah antioxidantů, železa, chlorofylu, aktivních enzymů a vlákniny, díky čemuž při pravidelném pití působí velmi blahodárně na lidské zdraví. Mladý ječmen je při pravidelném užívání výborný preventivní a také léčivý prostředek, který má navíc skvělé účinky i na fyzickou kondici. Pokud vás nápoj z mladého ječmene zaujal a chcete si zakoupit prášek pro domácí výrobu nápoje, můžete tak učinit například na internetové adresewww.mlady-jecmen.eu, kde máte na výběr malé 200 gramové nebo větší 1000 gramové balení.

Proč pít mladý ječmen?

Jaké jsou účinky mladého ječmene? Proč pravidelně užívat tento nápoj? Mladý ječmen si svou reputaci určitě nezískal jen tak pro nic za nic. Tento nápoj má blahodárné účinky na lidské zdraví v mnoha ohledech:

Mladý ječmen a hubnutí

Snažíte se zeštíhlet, ovšem dbáte na to, abyste hubli zdravě a bez jojo efektu? Pak je pro vás mladý ječmen ideální prostředek, jak toho dosáhnout. Mladý ječmen obsahuje velké množství vlákniny, chlorofylu a aktivních enzymů, díky čemuž podporuje trávení a peristaltiku střev a také střeva čistí, takže detoxikuje organizmus. Zároveň má tento nápoj i přes svůj nízký obsah kalorií sytící efekt, takže je ideální jako náhrada menšího jídla, například odpolední svačiny či večeře. Protože mladý ječmen podporuje pročištění a detoxikaci organismu a zároveň dokáže zasytit, je to ideální prostředek pro toho, kdo chce podstoupit očistnou a redukční kůru. Navíc nápoj z mladého ječmene působí proti zácpě a pomáhá regulovat vyprazdňování.

Mladý ječmen – nápoj plný antioxidantů

Naše tělo přirozeně stárne, tomu se bohužel nikdo z nás vyhnout nedokáže. Existuje však způsob, jak stárnutí zpomalit. Dnešní věda již ví, že za stárnutí buněk je zodpovědná jejich oxidace. Pokud tedy chceme stárnutí buněk zpomalit, je potřeba organizmu dodávat** antioxidanty**. Nejvíce antioxidantů se vyskytuje v ovoci a zelenině, proto se doporučuje jíst ovoce a zeleninu pravidelně pětkrát denně (samozřejmě nejen kvůli antioxidantům, ale také kvůli vitamínům, enzymům, vláknině a jiným prospěšným látkám). Pokud nemáte čas či chuť dbát na pravidelný příjem zeleniny a ovoce, můžete pít jednou či dvakrát denně mladý ječmen. Ovšem nejlepších výsledků dosáhnete při pravidelné každodenní konzumaci zeleniny, ovoce i** pití mladého ječmene**. Mladý ječmen obsahuje taktéž velmi mnoho antioxidantů, díky čemuž při pravidelném užívání zpomaluje stárnutí buněk. Kromě efektu zpomalení stárnutí buněk mají antioxidanty ještě jeden velmi důležitý, ba přímo zázračný efekt – chrání totiž buňky před vznikem rakovinového bujení. Proto je vysoký a pravidelný příjem antioxidantů důležitý pro každého z nás. Zvláště pak ti z vás, kteří nedbáte na pravidelný příjem ovoce a zeleniny, byste si měli zajistit náhradní zdroj antioxidantů v podobě nápoje z mladého ječmene.

Vysoký obsah železa v mladém ječmeni

Nápoj z mladého ječmene má vysoký obsah železa a chlorofylu. Díky tomu příznivě ovlivňuje krevní obraz. Vysoký obsah železa zároveň z mladého ječmene činí nápoj, jež je ideální prevencí proti tvorbě trombů (krevních sraženin) a zánětu žil, aterosklerózy, koronárních chorob a infarktu myokardu. Mezi další prospěšné vlastnosti mladého ječmene patří to, že vytváří silnou imunitu, podporuje hojení ran a regeneraci tkání. Pravidelné pití nápoje z mladého ječmene rovněž podporuje léčbu kožních onemocnění. Protože mladý ječmen obsahuje hodně železa a dalších výživných látek, je vhodný také pro ty z vás, kteří se potýkáte s nízkou kvalitou vlasů či nehtů.

Mladý ječmen proti překyselení organizmu

Mnoho osob má zdravotní problémy způsobené** překyselením organismu**. Překyselení organismu vzniká, pokud ve své stravě nemáme dostatek ovoce a zeleniny a pokud dáváme přednost obtížně stravitelným potravinám, jako jsou smažené a pečené jídlo, masitá potrava, sladkosti aj. Překyselení organismu se projevuje nepříjemnými pocity po jídle, například kyselým říháním, těžkostí v žaludku a z dlouhodobého hlediska únavou a pomalým zhoršeným trávením. Nápoj z mladého ječmene má tu velkou výhodu, že účinně působí proti překyselení organismu. Pravidelné každodenní pití mladého ječmene pomáhá udržovat acidobazickou rovnováhu organismu, díky čemuž organismus není překyselený a člověk se tak cítí mnohem lépe, stejně jako mnohem lépe funguje jeho trávení.

Mladý ječmen proti tělesným pachům

Uživatelé** mladého ječmene** si všimli, že jim pravidelné pití tohoto nápoje pomáhá redukovat tělesný pach. Pravděpodobně je to způsobeno tím, že acidobazická rovnováha organismu sama o sobě redukuje tělesný pach, neboť tělo, které má v pořádku trávení, neprodukuje tolik toxinů.

Mladý ječmen a účinek na fyzickou kondici

Protože mladý ječmen působí na lidský organismus v mnoha ohledech tak blahodárně – celkově zlepšuje zdraví, trávení, odstraňuje toxiny, dodává tělu důležité enzymy, vitamíny, aminokyseliny, je to nápoj, který dokáže také** zlepšovat fyzickou kondici** a navracet svěžest. Mladý ječmen je tak vhodný i pro sportovce, neboť díky celkově ozdravným účinkům napomáhá zlepšovat fyzické výkony. Ovšem stejně tak je mladý ječmen ideální nápoj pro všechny, kteří si celkově chtějí vylepšit své zdraví a kondici a pro které prevence není jen prázdný výraz ale důležitá součást životního stylu.

Kde získat mladý ječmen?

Nápoj mladý ječmen si můžete vyrobit sami z čerstvých mladých rostlinek ječmene. Jenže taková domácí výroba nápoje je dosti náročná. Navíc pokud vám na vlastní zahradě nerostou čerstvé rostlinky ječmene, pak je asi hned tak neseženete. Pokud přesto chcete mladý ječmen ochutnat a pravidelně užívat, není žádný problém si tento nápoj, resp. prášek pro jeho výrobu zakoupit. Prášek pro** výrobu nápoje z mladého ječmene** je možné koupit například na internetové adrese www.mlady-jecmen.eu.

Prášek pro snadnou domácí výrobu nápoje mladý ječmen

Pokud vás nápoj z mladého ječmene zaujal a chcete si zakoupit prášek pro snadnou a rychlou domácí výrobu nápoje, můžete si jej zakoupit například na internetové adrese** www.mlady-jecmen.eu**. Na výběr je menší 200 gramové nebo velké 1000 gramové balení. Abyste mohli pocítit příznivé účinky nápoje, je potřeba mladý ječmen používat pravidelně, každý den a po delší dobu. Proto vám doporučujeme spíše větší balení, které je cenově výhodnější.

Jak často se pije mladý ječmen?

Jak často pít nápoj z mladého ječmene a jak se z prášku nápoj připravuje? Ideální je používat nápoj podle návodu na obalu. Obecně však pro dospělé stačí dvakrát denně rozmíchat ve 150 mililitrech studené nebo vlažné vody jednu čajovou lžičku prášku a vypít nalačno. Pro děti stačí půl čajové lžičky denně také ve 150 mililitrech vody. Prášek nikdy nerozpouštějte v horké vodě, protože důležité obsahové látky, především enzymy a vitaminy by příliš vysokou teplotou degradovaly. Proto pro výrobu nápoje z mladého ječmene používejte vodu o teplotě maximálně 40 stupňů Celsia.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23227 (zdravotnimagazin.cz#10400)


Diskuze a zkušenosti

kodiš josef | 17.12.2012 11:05
Re: Zelený mladý ječmen 1000g nenašel jsem nikde cenu da se to koupit někde v praze děkuji za info

LUcie | 08.07.2014 12:27
Re: Zelený mladý ječmen 1000g Dobrý den, dá se tento mladý ječmen koupit někde v teplicích? děkuji za odpověď

Petr | 14.10.2014 16:36
Re: Zelený mladý ječmen 1000g http://www.detoxikace.eu/


Přidat komentář