Bailine - snižování váhy

Tato metoda na hubnutí vznikla v Norsku již před třiceti lety. Od svého vzniku se Bailine zdokonalovala do doby, kdy je řízená pomocí moderní počítačové techniky se speciálně vyvinutými programy.

Historie

Tato metoda na hubnutí vznikla v Norsku již před třiceti lety. Od svého vzniku se Bailine zdokonalovala do doby, kdy je řízená pomocí moderní počítačové techniky se speciálně vyvinutými programy. Tento vývoj metody Bailine vedl k tomu, že v dnešní době je to neúspěšnější program na světě pro formování postavy, vyhlazování celulitidy a redukci váhy. Bailine je rozšířena téměř po celém světě např. v Norsku, Německu, Dánsku, Švédsku, Polsku, Rusku, USA, Mexiku, Kanadě a popularitu získává i u nás.

Systém Bailine

Systém Bailine je řízen speciálním počítačovým programem. Může se zaměřit na horní polovinu trupu či paže, pas, boky, stehna, celulitidu apod. Bailine zahrnuje elektronické programy jako je spalovač tuku, intervalový trénink, zpevňování kůže, silné a slabé působení nebo hlubokou masáž.

Hubnutí a formování svalů

  • Formování postavy
  • Odbourávání tukových zásob
  • Lymfodrenáže
  • Vyhlazení celulitidy
  • Svalovou stimulaci
  • Správnou výživu
  • Zpevnění ochablých svalů

Efektivní metoda

Bailine je jednoznačně efektivnější než jiné metody na snižování hmotnosti. To dokazuje i fakt, že je v současnosti nejoblíbenější na světě. Pomocí programu řízeného počítačem docílí požadovaného tvarování ženského těla bez složitých chirurgických zákroků. Každá klientka má svůj speciální program, podle individuálních potřeb. Metodu Bailine vyzkoušela také řada českých i zahraničních celebrit.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21816 (zdravotnimagazin.cz#5496)


Přidat komentář