Bezbolestná liposukce a facelifting - Praha

Která z žen by někdy neřešila, a zvláště na jaře a s blížícím se létem, nějaká ta kila navíc a tukové špíčky, které se tak rády drží a nechtějí pryč z oblasti bříška, boků, stehen. Kila se celkem daří hubnout, ale tukové špíčky se stále drží? Máme řešení.

Období žen, jako je dospívání, těhotenství, menopauza, přináší kromě krásných chvil, radosti a štěstí, i změnu těla a jeho zaoblení. Málokterá žena se může po těhotenství či menopauze pochlubit postavou, kterou měla dříve. Tukové špíčky se nemilosrdně drží právě tam, kde nechcete a ač cvičíte sebevíce a snažíte se do stravy zařazovat hodně zeleniny, ovoce, vlákniny, mléčných výrobků, tak přesto tuk z pasu, zadečku, stehen se prakticky nepohne? Vyzkoušejte účinky** bezbolestné liposukce**. A pokud budete chtít účinky liposukce ještě více podpořit, zkombinujte ji s lymfodrenáží.

Bezbolestná liposukce Praha

Hledáte-li metodu, způsob, jak se natrvalo zbavit tukových špíčků, určitě vyzkoušejte** bezbolestnou liposukci**. Jak již název sám napovídá, ošetření je naprosto bezbolestné, neinvazní, tj. bez zásahu do kůže. Již po prvním ošetření se můžete těšit na viditelný a měřitelný úbytek.

Bezbolestná liposukce za pomoci přístroje EXILIS

U** kosmetických studií, salónů** se můžete setkat s nabídkou** bezbolestné liposukce**, za pomoci rozličných metod a přístrojů. Představujeme Vám EXILIS, který na rozdíl od stávajících přístrojů, zařízení, využívá revoluční technologii, a to kombinaci ultrazvuku a radiofrekvence, díky čemuž dochází k snadnějšímu průniku energie do tkání, efektivnějšímu procesu v hlubokých tukových vrstvách, tedy tam, kde si jiné přístroje neporadí. EXILIS vykazuje zcela mimořádně vysoké, ale také trvalé výsledky. Díky tomu je tolik vyhledávaným u klientů. Právě partie, které je tak těžké zhubnout a zbavit se tukových špíčků, je možné** EXILISem** výrazně zredukovat, zeštíhlet a navždy se rozloučit s nevítanými hosty v podobě tukové vrstvy.** EXILIS** není žádným experimentem, nevyzkoušenou metodou. Naopak, jeho vývoj je podpořen dlouhodobým výzkumem, a přístroj jako takový byl i klinicky testován.

Proč se rozhodnout pro EXILIS?

Proč je** EXILIS** tolik vyhledávanou a oblíbenou metodou k** redukci přebytečných tukových polštářků? Kromě právě tukového úbytku v partiích, které jsou tolik obtížné zredukovat, se budete moci těšit na **zmírnění, až úplné odstranění celulitidy, vytvarování veškerých problematických partií, zpevnění pokožky po redukci. U EXILISu se můžete těšit i Vy z mimořádně vysokých a trvalých účinků, a to v partiích bříška, boků, stehen, ale také kotníků, kolen, paží.

Facelifting

Nejen čas se podepíše na naší tváři. Také starosti, stres, emoce, strava má velký vliv na to, kde a za jak dlouho se nám udělají vrásky (v okolí rtů, v koutcích očí, na čele, mezi obočím), tmavé kruhy pod očima apod. Snadno se pak může stát, že ve třiceti, čtyřiceti vypadáme na mnohem více, než nám ve skutečnosti je.

Proč však nejen přiznávat svým vzhledem věk, ale také si zbytečně přidávat roky? Díky faceliftingu nejenže nebudete vypadat starší, naopak, omládnete. Vaše pleť bude pevnější, hladší a hebčí na dotek.

Neinvazní facelift za pomoci přístroje EXILIS

Tak jako u liposukce, i u faceliftu se můžete těšit z výjimečných účinků přístroje EXILIS, ovšem s tím rozdílem, že Vám bude ošetřen obličej, podbradek, krk, dekolt, prsa, hřbety rukou. U všech zmíněných partií se po ošetření EXILISem zaznamenáte významnou redukci vrásek, zjemnění pokožky, zpevnění pokožky, zlepšení jejího prokrvení. Při faceliftingu se používá speciální obličejový aplikátor Exilis, kdy na ošetřovanou oblast působí dvojí energie – mechanické vlnění neboli ultrazvuk a tepelná energie neboli radiofrekvence. Ošetřovaná pleť se postupně vypíná a dochází k významnému zlepšení její textury. V podstatě ihned po ošetření u Vás dojde ke zvýšení tvorbě kolagenu, čímž je kůže doplňována chybějícím a potřebným kolagenem, díky kterému je pleť pevná, pružná a hladká.

Parafínový zábal

Jak ubíhají měsíce a roky, odrazí se neúprosný čas i na stavu naší pleti a pokožky, nejčastěji pak na tváři, krku, dekoltu a rukou. Vezměme si kupříkladu pokožku rukou. V případě, že nebudeme věnovat určitou péči našim rukám, může se lehce stát, že nejenže nebudou naše ruce hebké, ale navíc budou zvrásněné, kůže nebude tak elastická jako dříve aj.

Řešení je však nasnadě, a to v podobě parafínového zábalu, který je možný použít nejen na ruce, ale i celé tělo. Parafín je v podstatě speciálním voskem, jež se získává z ropy a navíc je doplněný o vitamín E. Během blahodárného parafínového zábalu dochází k účinnému prokrvení a zjemnění kůže. Již po jednom parafínovém zábalu, který trvá zhruba patnáct minut, se budete moci těšit z výrazně hladších a hebčích rukou.

Lymfodrenáž přístrojová Praha

Určitě jste již slyšely/četly o lymfodrenáži, jak dokáže podpořit lymfatický, žilní systém a je prevencí vzniku otoků, křečových žil. Nevyzkoušely jste však ještě na vlastní kůži jedinečné účinky lymfatické masáže? Na výběr máte lymfodrenáž ruční a přístrojovou.

Díky výjimečným účinkům lymfodrenáže, se budete moci těšit kupříkladu ze zmírnění, až úplného odstranění celulitidy, z celkového zeštíhlení problematických partií těla (paže, bříško, boky, zadeček, stehna, kolena), ze zlepšení stavu a vzhledu pokožky, ze zmírnění otoků, křečích končetin, z detoxikace (odstranění nahromaděných toxických zplodin) a další.

Chcete podpořit a těšit se ještě z větších účinků bezbolestné liposukce, díky které zeštíhlíte? Pak uvažujte právě o lymfodrenáži, která Vám pomůže zmírnit, až odstranit projevy celulitidy, záleží na stupni celulitidy, ale také dojde k účinné detoxikaci těla, čímž se kromě jiného zlepší vzhled Vaší pokožky.

Při lymfodrenáži dojde k narušení struktury tukových buněk, které jsou poté postupně vylučovány lymfou. Pro zvýšení účinků je důležité dbát na dostatečný pitný režim, v podobě neslazené, neperlivé minerální vody, bylinkového čaje apod. Ovšem pitný režim je důležitý stále, tj. ne jen v období, kdy budete chodit na lymfodrenáž.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22976 (zdravotnimagazin.cz#9952)


Přidat komentář