Bezbolestná liposukce a masáže - Opava

Potřebujete shodit přebytečná kila a zbavit se celulitidy? Na tuto otázku se jistě najde mnoho kladných odpovědí. Proto vám nabízíme pomoc v podobě nabídky alternativních metod hubnutí bez bolesti.

Hubnout lze bez bolesti

Dnes existuje spousta metod, které se nazývají** bezbolestné** a potažmo neinvazivní. S tím souvisí i eliminace bolesti, protože se vám do těla nezasahuje přístroji a následkem tak není bolestivost těla v místě zásahu. Bolest je pro někoho rovněž i sport, proto se i zde nabízejí neinvazivní metody. Jaké jsou tedy jejich přednosti?

Bezbolestnou metodou se rozumí veškeré zákroky, které bojují s daným problémem, aniž by vám bylo zasahováno do kůže různými řezy a zaváděním přístrojů nebo implantátů. Skutečně vám pomohou zbavit se přebytečných kil, eliminují procesy stárnutí, zmírní otoky nebo celulitidu a navíc se při procesu uvolníte. Ovšem, musíte zde přispět, jako všude, i svojí snahou. Pokud si např. necháte odstranit kila liposukcí invazivní nebo neinvazivní, tak při nedodržení správné životosprávy se vám kila stejně vrátí zpět. Neinvazivní metody vám ale mohou velmi pomoci v boji s kily navíc i celulitidou. Navíc odstraní i problémy, které jsou obtížně korigovatelné (např. nesouměrná postava nebo celulitida). K metodám, které pomáhají eliminovat vaše problémy, se kromě klasických procedur, jako je bezbolestná liposukce, mohou řadit i** masáže**. Ty totiž rovněž stimulují projevy, které pomáhají mizet kilům a odbourávat celulitidu.

Bezbolestná liposukce – Opava

Radiofrekvenční metoda je účinná nejen z toho hlediska, že vám pomůže odbourat tuky a zmírnit celulitidu. Přístroj má možnost výměny hlavic a protože účinky radiofrekvenčních vln dokáží stimulovat buňky v podkoží a vypínat pokožku, tak se nabízí i omlazující terapie. My si ale více přiblížíme proces** bezbolestné liposukce**.

Bezbolestná liposukce – účinky

Tato metoda vám pomůže zeštíhlit problematické partie i místa, kterým sice není věnována taková pozornost, ale tuky se zde usazují rovněž. Jedná se o břicho, boky, zadeček, stehna, lýtka, paže nebo podbradek. Pro co nejlepší výsledek je nutné absolvovat více sezení, ale i to má své výhody, protože vaše pokožka se novému objemu přizpůsobuje postupně a není pak povislá. Zároveň se vaše tělo zbaví tuků, škodlivých látek a zrychlí se vám metabolismus, takže se vám bude snadněji udržovat linie.

Bezbolestná liposukce - výhody

Jak bylo naznačeno, tak se jedná o metodu, která vám ubírá centimetry postupně, tudíž nebudete mít povislou kůži a nebudete muset nosit elastické prádlo.

Po ošetření nemáte žádné stopy po zásahu nástrojů. Není zde bolest ani nutná rekonvalescence. Nebudete nijak omezení v běžné činnosti a to ani bezprostředně před a poté.

Výsledky jsou viditelné již po prvním zákroku, po dalších sezeních se efekt ustálí. Metoda je velice příjemná, relaxační a vy se u ní zklidníte a odpočinete si. Načerpáte novou energii a celkově se regenerujete po těle i duchu. I neinvazivní liposukce zajišťuje** dlouhodobé odstranění tuku**.

Bezbolestná liposukce - průběh

Při procesu se vám po kůži přejíždí radiofrekvenčním přístrojem, který vysílá do kůže radiofrekvenční vlny. Pomocí bipolární hlavice se zahřívá tkáň v hloubce 2 až 6 milimetrů a dochází v ní ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken. Tuky se vyplavují ven a zvýší se krevní oběh. Následně se tuky vyloučí odpadním systémem ven a v místě, kde původně byly se již neobnoví nové tukové buňky. Celé ošetření trvá asi 30 až 45 minut dle rozsahu problému.

Bezbolestná liposukce – kdy ji využít

Nabízí se hlavně těm, kteří chtějí zhubnout a zbavit se celulitidy. Metoda ale pomůže významně těm, kteří mají třeba omezenou možnost pohybu. Pak se nabízí i ošetření problémových partií, které se špatně formují. Pokud máte nesouměrnou postavu, ale i celulitidu, tak se jedná o tuky, které drží ve tkáni a jen tak se jich nezbavíte.

Masáže – Opava

Nyní přecházíme k masážím. Ale s odkazem na předešlou metodu zmíníme účinky lymfodrenáže.

Lymfodrenáž

Jedná se o metodiku, kdy se pomocí hnětení kůže rukama nebo přístrojem odbourají zbytnělé tukové buňky. Ty se následně vyplaví lymfatickým systémem, protože se rozproudí tyto cesty. Ty jsou tvořené tekutinami, a proto je vhodné pít alespoň 3 litry tekutin během absolvování kúry.

Lymfodrenáže se využívají jako doprovodného procesu** neinvazivní liposukce**, protože se odplavují zničené tuky z těla ven.

Anticelulitní masáž

Celulitida se netýká jen problémových partií, jako jsou boky, břicho, hýždě nebo nohy. Tzv.** pomerančová kůže** se může objevit i na zádech, rukou apod. I zde je tedy potřeba** odstranit tukové buňky a rozproudit krev v pokožce**. Prokrvení výrazně pomáhá k lepšímu vzhledu pokožky, která je i hladší a vypnutější. K tomu pomáhají i různé zábaly, zejména pak ten skořicový.

Masáže těla

Tento typ masáží nabízí uvolnění i léčbu. Pokud si necháte masírovat šíji nebo záda, tak se vám uleví zejména, když hodně pracujete a máte ztuhlé tyto partie. Zároveň se vám odbourá napětí a při masáží můžete relaxovat. Pokud si necháte masírovat svaly na rukou nebo nohou, tak se vám spraví namožené svaly nebo se naopak rozmasírují před sportem, což eliminuje riziko namožení svalu nebo úrazu.

Masáže s přísadami

Med nebo čokoláda. Stačí jen, když je cítíte a nyní si představte, že vám s těmito hmotami někdo přejíždí po kůži. Jemné doteky, kdy vnímáte roztírání tekutiny s vůní navozují relaxační a aroma terapii. Tento typ masáží slouží hlavně k odpočinutí a načerpání nové energie či se odbourají negativní myšlenky.

Zábaly

Jak již bylo zmíněno, třeba taková skořice umožňuje eliminovat celulitidu. Obecně zábaly pomáhají detoxikovat tělo a zbavovat ho tak škodlivin. Díky tomu je váš organismus svěžejší a pokožka je hladší, sametovější a pevnější.

Poskytněte svému tělu jednou za čas péči. Pokud jste unavení, tak nejspíše hodně pracujete. Dopřejte si za odměnu blahodárné účinky kosmetických procedur, které vás zkrásní a nabijí energií. Poté budete svěžejší a vaše pracovní výkony ještě lepší. Mějte na paměti, že umět odpočívat a ne jen podléhat tlakům dnešní doby, je ta správná cesta kvalitním životem, který se má užít a ne přetrpět.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22985 (zdravotnimagazin.cz#9973)


Přidat komentář