Bílkovinová dieta

Pokud budete striktně dodržovat zásady bílkovinové diety, výsledek se brzy dostaví. Protože ale v dietě nejsou zastoupeny všechny prvky důležité pro organismus člověka, nedržte tuto dietu déle než dva týdny.

Jak funguje

Bílkovinová dieta je založena na pokrmech s vysokým obsahem bílkovin, což jsou především těstoviny, rýže, sója, mléko, kuřecí maso a zelenina - vyzkoušejte dietu podle barevného jídleníčku.

Jídelníček může pro zvýšení efektu zahrnovat i vysokobílkovinové sušenky. Nezbytnou součástí této diety je také dostatek pohybu a neslazených tekutin. Také sladká jídla je třeba úplně vypustit.

Co je potřebné hlídat

Pokud budete striktně dodržovat zásady bílkovinové diety, výsledek se brzy dostaví. Protože ale v dietě nejsou zastoupeny všechny prvky důležité pro organismus člověka, nedržte tuto dietu déle než dva týdny. Po jejím ukončení je třeba dodržovat zásady zdravé výživy a nevracet se k původním stravovacím návykům. Jinak hrozí jo-jo efekt - poradíme vám, jak se mu obloukem vyhnout!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22059 (zdravotnimagazin.cz#6077)


Přidat komentář