Cambridgeská dieta

Cambridgeská dieta spočívá v konzumaci instantních potravin jako jsou různé polévky, tyčinky či koktejly. Jedná se o to, že každý den si můžete zvolit pouhé tři výrobky podle vaší chuti.

Cambridgeská dieta

Existuje nespočet diet, které slibují stoprocentní úbytek přebytečných kil během pár dní. Většina z nich má ovšem jen velmi krátkodobé trvání. Vědci z Ameriky mapovali, které diety patří mezi nejznámější a nejpopulárnější, a kterým věří nejvíc lidí. Výsledkem je čtveřice, do které je zařazena Dieta podle krevních skupin, Atkinsonova dieta, Zónová dieta a u nás málo známá Cambridgeská dieta.

Hloubka a podstata cambridgeské diety

Cambridgeská dieta spočívá v konzumaci instantních potravin jako jsou různé polévky, tyčinky či koktejly. Jedná se o to, že každý den si můžete zvolit pouhé tři výrobky podle vaší chuti.

  • Cambridgeská dieta a kalorický příjem

    U Cambridgeské diety se kalorický příjem redukuje na přibližné 2000 kJ. Doporučený denní příjem pro hubnoucí osoby je však 5000 kJ.

Na koho je určena?

Tato, jedna z nejpopulárnějších diet, je vhodná pro extrémně obézní ženy, které mají často problém i s výběrem oblečení.

Menší mouchy na kráse

Co se týče zdraví, nedá se říct, že Cambridgeská dieta je zdravá. Důvod je jednoduchý: dieta vynechává jídla, jako jsou zelenina a ovoce.

Další nevýhodou této diety je, že vás nenaučí žádné nové a lepší stravovací návyky. To znamená, že po skončení se s největší pravděpodobností můžete setkat s jo-jo efektem.

Pokud se ji přesto pokusíte vyzkoušet, podporujte ji alespoň produkty, které mají minimum či dokonce vůbec žádné kalorie. Takové jsou například zeštíhlující detoxikační minerální kůry. Tím, že obsahují pouze minerály a stopové prvky bez sladidel a cukrů doplní vašemu organismu potřebné latky a přitom vám pomáhají předejít jo-jo efektu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21953 (zdravotnimagazin.cz#5785)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 23.02.2015 21:48
Re: Cambridgeská dieta .Kamarád od 19.ledna zhubl ze113 na 98.Na první pohled krásný výsledek .Ale za měsíc zhubnout 15 kg je nezdravé . Jsme na horách v Rakousku a jezdíme volné . terény.Jeho denní příjem je 600 kcal a výdej cca 4300 kcal .Je to nepoměr a zároveň extrém, minimálně je to nezdravé . Tělo si samo řekne , co potřebuje .Dneska mne potěšil , dal si v poledne Germknodel mit vanilien Sauce mit Mohn - prostě velký knedlík se šodó ,spousta cukru .... A hned mu to šlo o moc lépe.Jediná reálná možnost jak zhubnout,je změnit svoje stravovací návyky.A hlavně taky nežrat jako prase ....


Přidat komentář