Co je injekční lipolýza a Metacrill

Čas je veličina, která nemusí být spojena jen s neúprosností, kdy každým rokem sfoukáváme na narozeninovém dortu vždy o jednu svíčku navíc. Působení vlivu času můžeme při pohledu do zrcadla přestat řešit díky estetické medicíně.

 

Obor** estetická medicína** nabízí řadu možností, neinvazních přístupů, jak docílit vylepšení našeho vzhledu. Účinného ovlivnění metabolismu v kůži, ukládání tuků, projevů celulitidy, je možné dosáhnout** injekční lipolýzou**. U problematických partií pak může dojít k úbytku tukové tkáně o 2 – 4 cm. S ochablou kůží a vráskami v obličejových partiích si zase poradí jedinečný injekční biokompatibilní implantát MetaCrill.

Injekční lipolýza

Injekční lipolýza se v současnosti řadí k jedné z nejnovější neoperační metodě, která může Vaše tělo zbavit přebytečného tuku, stejně jako projevů celulitidy. Injekční lipolýza je vhodná u partií těla, na které nezabírá ani cvičení, ani úprava jídelníčku. Je třeba však podotknout, nebo spíše zdůraznit, že injekční lipolýza není zázračnou redukcí váhy. Velkého efektu by bylo jen stěží zaznamenáno, kdybyste se i nadále, nebo snad s větším apetitem pouštěla do konzumace neúměrného množství tučných, sladkých jídel.

Injekční lipolýza – odstranění tukových depozit

Injekční lipolýza je účinná u partií těla, ke kterým patří oblast podbradku, vnitřních a vnějších stehen, hýždí, dolního a horního břicha, zad, kolen, ramen, rukou, prsou. U všech jmenovaných oblastí je možné ovlivnit metabolismus v kůži, ukládání tuků.

Injekční lipolýza – postup

Při injekční lipolýze se využívá směsi účinných látek, které se aplikují velmi tenkou injekční jehlou do povrchové vrstvy nahromaděného tuku. Při slově jehla, i když tenká, jste možná nyní zpozorněla s tím, že se přeci jedná o neinvazní zákrok, tj. bezbolestný. Zákrok je skutečně bezbolestný, můžete maximálně pociťovat určitou nepříjemnost, ale ne bolest v pravém slova smyslu. U zákroku se ani nesetkáte s tím, že by byl prováděn v lokální, natož celkové anestezii. Co se týká délky jednoho zákroku, tak počítejte zhruba s dobou kolem půl hodinky. Záleží na tom, jaká oblast těla bude ošetřována, případně i kolik.

Injekční lipolýza – výsledek

A to co Vás jistě bezpochyby zajímá, je míra viditelného a měřitelného výsledku. Podstoupíte-li** injekční lipolýzu** opakovaně, pak se budete moci těšit z redukce tukové tkáně, a to o již výše zmíněných 2 – 4 cm. Co se týká četnosti opakování, pak je doporučováno zajít na injekční lipolýzu 3-6x. Vhodnost rozmezí mezi jednotlivými ošetřeními je pak mezi 6-8 týdny. Co určitě nečekejte je spatření změny hned po provedené aplikaci. Efekt se projeví za zhruba jeden měsíc, během kterého dojde k postupnému rozpouštění tuku.

Injekční lipolýza – výhody

Pokud bychom navázali na předchozí odstavec, pak jednou z nemalých výhod injekční lipolýzy je rovnoměrné odstranění tuku. Ošetření má také pozitivní vliv na kolagen. V rámci toho dochází k stahujícímu efektu kůže, tj. nebudete se potýkat s případným nevzhledným převisem kůže.

Injekční lipolýza bez nutnosti hospitalizace, rekonvalescence

Další výhodou injekční lipolýzy je absence hospitalizace a jakékoli rekonvalescence. Prakticky hned po ošetření budete moci jít domů, navrátit se k běžným činnostem. To, co zaznamenáte po aplikaci, je určitá oteklost, zarudlost, a to v místě, kde ošetření proběhlo. Je-li Vaše kůže obzvláště citlivá, kdy se Vám po sebemenším bouchnutí hned objeví modřinka, pak počítejte i v tomto případě s nějakou tou modřinkou na místě, kde došlo k aplikaci injekční lipolýzy. Zhruba po třech dnech již však bude tak, jak má být. Co je vhodné, stejně jako například po masážích, je pitný režim, a to v množství cca dvou litrů vody denně. Nezaškodí se také více zaměřit na přísun vitamínů, minerálů, antioxidantů, díky čemuž jen podpoříte odtok tuku z těla ven.

Injekční lipolýza – doporučení před ošetřením

Rozhodnete-li se pro injekční lipolýzu, nemusíte činit žádná výjimečná, speciální opatření. Pouze, pokud berete léky, které ředí krev, je dobré se poradit s ošetřujícím lékařem o jejich možném vysazení cca týden před plánovaným ošetřením.

Modelace obličeje a těla MetaCrillem

A již výše jsme zmínili, že zub času nenechá své stopy jen na našem těle, ale také na obličeji. V případě obličeje ještě k tomu můžeme přičíst naše „snažení“ v podobě mimiky, vnitřní výživy, péče kosmetickými produkty. Spojením všech těchto komponentů se buď naše pleť může chlubit hebkostí, hladkostí, zářivostí, bez vrásek, nebo naopak povadlostí, šedivostí, vráskami. Díky MetaCrillu můžete mít krásnější obličej, a to již během jedné, až dvou hodin. A to navíc bez operačního zásahu, narkózy, jizev, pooperační léčby.

MetaCrill – využití

Jedinečného injekčního biokompatibilního implantátu se především využívá při modelaci obličeje, konkrétně pak lícních obrysů a profilu, čelní oblasti, nosu, brady dolní čelisti a rtů. Je však možné také dosáhnout výrazných změn u rukou, propadlého hrudníku, hýždí, genitálií, zpevnění prsou.

MetaCrill – okamžitý a dlouhotrvající výsledek

MetaCrill představuje injekční výplňový materiál, který je bezpečný, stabilní a biokompatibilní. Nenajdete v něm absolutně žádné alergeny, toxické látky, proteiny. Nemusíte se ani obávat mutace aj. Tam, kde bude MetaCrill aplikovaný, bude patrné změny přirozeného vzhledu. U rýh, vrásek a dalších estetických vad zaznamenáte prakticky okamžitý a navíc dlouhotrvající výsledek. MetaCrill totiž podnítí syntézu vlastního kolagenu. Otázka, která se Vám nyní možná dere na jazyk, je, abyste mohla normálně mluvit, pohybovat svaly v obličeji apod. MetaCrill je jedinečný i v tom, že nijak neovlivní Vaši mimiku, tj. budete to stále Vy.

MetaCrill – řeší estetické vady získané i vrozené

MetaCrill je přímo vhodný pro „opravu“ vrozených vad, ke kterým došlo úrazem, či vad získaných. Poradí si například s nesouměrností tváře, jizvami, zkrácenou bradou aj. A pak je tu samozřejmě již zmíněné docílení zkrášlení, či zdůraznění obličejových částí, a to lícních kostí, čelisti, dále zpevnění ňader, zadečku aj.

MetaCrill – dodání objemu ženským, mužským orgánům

Možnosti MetaCrillu sahají mnohem dále. MetaCrill Vám pomůže si zvýšit sebevědomí, cítit se více mužněji, nebo naopak více žensky. MetaCrill je využívá i pro dodání objemu ženským a mužským orgánům.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23248 (zdravotnimagazin.cz#10421)


Přidat komentář