Co se musí dodržovat během diety

Akční filmy a detektivky stresují naše tělo. Zvyšuje se produkce hormonu kortizolu a zpomaluje se odbourávání tuků. Více než dvouhodinové vysedávání u televize neprospívá vašemu tělu.

Málo spánku

Tělo při nedostatku spánku produkuje větší množství kortizolu a ghrelinu. Výsledkem jsou záchvaty vlčího hladu.

Zbytečný strávený čas u televize

Akční filmy a detektivky stresují naše tělo. Zvyšuje se produkce hormonu kortizolu a zpomaluje se odbourávání tuků. Více než dvouhodinové vysedávání u televize neprospívá vašemu tělu.

Dostatek světla během dne

Denní světlozpůsobuje menší chuť na sladké. Vyrážejte častěji na sluníčko nebo vyměňte žárovky za takové, které jsou co nejvíce podobné dennímu světlu.

Naslouchejte svému tělu!

Pokud vám po snědení určité potravy není dobře, ačkoliv jde třeba o zdravé jablko, raději jeho konzumaci vynechejte.

Vyčištění těla od toxinů

Žijeme v době znečištěného životního prostředí, chemicky upravovaných potravin, v době permanentního stresu. To vše je příčinou existence toxinů v našem organismu, které zpomalují metabolismus a vyvolávají řadu nemocí. Pomocí detoxikace se můžete těchto jedů zbavit a vrátit mu schopnost spalovat tuky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22507 (zdravotnimagazin.cz#7251)


Přidat komentář