Desatero hubnutí

Ke každému jídlu si dopřejte zeleninový salát s olivovým olejem, Vitamíny a minerální látky, které jsou v zelenině obsaženy, napomáhají správnému trávení. Olivový olej tyto látky pomáhá ze zeleniny uvolňovat.

Pravidlo č. 1 - žádné sladkosti

Vyhýbejte se rafinovanému cukru, čokoládám, coca – cole, moučníkům a podobným potravinám. Jestliže jste ten typ člověka, který nedokáže chuť na sladké překonat, tak si dopřejte sušené ovoce, nastrouhaný kokos, slunečnicová semínka nebo rozinky.

Pravidlo č. 2 - omezte sůl

Zmírněte nadměrné solení. Sůl totiž zadržuje vodu v těle, čímž přispívá k nárůstu hmotnosti. A to není vše, po slaných jídlech se zvyšuje chuť na sladké.

Pravidlo č. 3 - zapomeňte na bílé pečivo

Dáváte-li přednost bílému pečivu, těstovinám nebo bílé rýži, pokuste se je nahradit pečivem celozrnným, amarantovými nebo celozrnnými těstovinami.

Pravidlo č. 4 - zeleninový salát

Ke každému jídlu si dopřejte zeleninový salát s olivovým olejem, Vitamíny a minerální látky, které jsou v zelenině obsaženy, napomáhají správnému trávení. Olivový olej tyto látky pomáhá ze zeleniny uvolňovat.

Pravidlo č. 5 - pryč od smažených jídel

Pokud opravdu chcete zhubnout, vyhýbejte se velkým obloukem smaženým jídlům a tučným sýrům.

Pravidlo č. 6 - pohyb je důležitý

Neměli byste zapomínat na pohyb. Jestliže na sportovní aktivity nemáte dostatek času, tak alespoň choďte pěšky do schodů.

Pravidlo č. 7 - nehltejte

Jezte pomalu a do polosyta. Pokud máte pocit, že se Vám do žaludku vleze ještě jeden rohlík, je vhodná doba s jídlem přestat.

Pravidlo č. 8 - potravinové doplňky?

Nevěřte všemu co slyšíte. Nečekejte, že pomocí potravinových doplňků budete mít za čtrnáct dní postavu modelek. Napomáhají však trávení, pročištění organismu a správnému nastartování metabolických procesů v těle.

Pravidlo č. 9 - síla podvědomí

Věřte nebo ne, ale síla Vašeho podvědomí je obrovská. Představujte si každý den, než půjdete spát, jak je Vaše postava krásná a štíhlá. Jestliže máte nějaké citové problémy, tak si je uvědomte a zaměřte se na jejich řešení.

Pravidlo č. 10 - pročišťujte své tělo

Pročišťujte své tělo alespoň jednou za měsíc. K pročištění využívejte pročišťovací čaje, prostředky nap odporu jater, výplachy střev, jednodenní půsty nebo návštěvy sauny.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22498 (zdravotnimagazin.cz#7220)


Přidat komentář