Dieta založená na jablcích

Nejenže se pomocí jablečné diety zbavíte nadbytečných kilogramů, ale navíc si dokonale pročistíte krev, játra i ledviny. Jablečná vláknina zbaví vaše střeva těžkých kovů a zabrání množení škodlivých mikroorganismů.

Jablečná dieta

Určitě vám vrtá hlavou, jak vám ovoce jako je jablko, může prospět. Může, a hodně! Vyzkoušejte dietu pomocí jablek a uvidíte, jak dobře se budete cítit.

V jednoduchosti je krása

Jablečná dieta je opravdu jednoduchá. Stačí, když vydržíte po dobu tří až šesti dnů jíst deset až dvanáct jablek denně. Ovšem pozor! Jen jablka a žádné jiné jídlo.

Pít můžete pouze vodu a neslazené bylinkové čaje.

Jablka můžete upravovat různými způsoby (např. povařit, upéci či jíst syrová). Jablka třikrát jinak.

Vyčištění těla

Nejenže se pomocí jablečné diety zbavíte nadbytečných kilogramů, ale navíc si dokonale pročistíte krev, játra i ledviny. Jablečná vláknina zbaví vaše střeva těžkých kovů a zabrání množení škodlivých mikroorganismů. A co víc:

  • Jablka vás zasytí, takže nemáte hlad a ani po nich nepřiberete.
  • Jablka jsou velkou zásobárnou vitamínů a látek, které tělu dodávají energii a vitalitu.
  • Jablka snižují cholesterol, který je pro naše tělo škodlivý a naopak, zvyšují cholesterol potřebný.
  • Jablka zabraňují opotřebovávání organismu a zpevňují cévní stěny.

Na co byste neměli zapomenout

Když vynecháme kromě jablek jakékoliv jiné jídlo, budou nám chybět některé minerály a stopové prvky, které v jablcích, ale občas i v naší běžné stravě, chybí. Proto je dobré podpořit náš organismus minerální kůrou, která vás krásně pročistí a pomůže vašemu metabolismu v boji s přebytečnými kilogramy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22044 (zdravotnimagazin.cz#6030)


Přidat komentář