Dopouštění se omylů během držení diety

Dejte si takový cíl, který je možné splnit. Když si slíbíte, že do půl roku shodíte 20 kilo, tak rychle zjistíte, že to není možné a téměř stoprocentně svou snahu vzdáte.

Sliby, chyby

Dejte si takový cíl, který je možné splnit. Když si slíbíte, že do půl roku shodíte 20 kilo, tak rychle zjistíte, že to není možné a téměř stoprocentně svou snahu vzdáte.

Diety, které Vás poškodí

I když drastické diety, pomohou rychle shodit nadbytečná kila, málokomu bude dlouhodobě chutnat salát se salátem. U diety je dobré postupovat pomalu. Ideální je shodit dvě až tři kila za měsíc. Nechcete mít přece problém se žlučníkem - více v článku.

Malých porcí, ale víc

Samozřejmě, že se dá zhubnout pouhým ubráním jídla, ale ve většině případů to vede k tzv. jo-jo efektu, kdy se shozená kila vrátí zpět a ke všemu v podobě tuků místo svalů. Lepší je si místo menších porcí přidat na pohybu.

Příliš velký tlak

Častou chybou je s dietou začínat v období svátku a jiných slavnostních příležitostí. Je totiž těžké odolat tlaku společnosti a odmítnout nabízené jídlo.

Buďte vždy dobře naladěni

Člověk nesmí být nešťastný ze svého bříška nebo stehen, ale naopak by měl hledat své přednosti. Každá kosmetička nebo kadeřník určitě rádi poradí, jak zvýraznit hezké oči nebo kvalitní vlasy.

Bez práce nejsou koloče

Mnoho lidí sází na diety, koktejly nebo náplasti, kterým dělají reklamu slavní lidé, a doufají v to, že zhubnout, aniž by museli cokoliv dělat. To, ale v žádném případě nestačí, vždyť i známí lidé kromě používání těchto přípravků například cvičí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22476 (zdravotnimagazin.cz#7169)


Přidat komentář