Dovolená a hubnutí - jak nepřibrat

Dovolená je místo, kde člověk relaxuje, ale také občas přibere pár kilogramů. Jak jíst na dovolené, neodpírat si místní speciality a přitom nepřibrat? Přečtěte si pár tipů na dovolenou - jak nepřibrat.

Cestování a svačina

Cesta na dovolenou bývá většinou dlouhá a důležité je dobře se stravovat už tady. Místo pečiva si sebou na cestu vezměte raději knäckebroty nebo křehký chléb. Jsou dietnější a ani v teple se brzy nezkazí. Místo salámu volte raději sýr, déle vydrží. Na mlsání vyměňte čokoládu za müsli tyčinky a ovoce.

Jídlo na dovolené

Nejezte nárazově, ale rozložte si jídlo do celého dne. Pokud se vydáte na výlet, mějte u sebe nějakou lehkou svačinku, ať nehladovíte. Jezte celý den, ale málo.

Místní speciality a hubnutí

Cestujete-li do zahraničí, určitě rádi ochutnáte místní speciality. Zeleniny, ryby a mořští živočichové mají zelenou. S porcemi těstovin a pizzy to ale nepřehánějte. Sladkosti či zmrzlinu si dopřejte maximálně dvakrát za celý pobyt.

Dovolená, pohyb a sporty

Pokud si na dovolené dopřáváte výrazně více pohybu, můžete si také dovolit více hřešit. A nemusí jít zrovna a sport náročný. Prospějí vám i dlouhé procházky, plavání a vodní sporty. Pokud se neudržíte a zhřešíte více než jste chtěla, nevyčítejte si to a okamžitě se vraťte k původnímu režimu. Stres vám neprospěje, ten hubnutí jen komplikuje.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22454 (zdravotnimagazin.cz#7121)


Přidat komentář