Formování a tvarování postavy - Žamberk

Která žena by nechtěla mít dokonalou postavu, za kterou se otočí každý muž na ulici? Díky bohu, že nyní existují metody, které nás nehezkých dolíčků na stehnech a nadbytečných tuků zbaví poměrně snadno.

Vážené dámy, majitelky pomerančové kůže, většina z vás jistě nečte článek na téma zbavení se celulitidy poprvé. A teď ruku na srdce – pomohlo vám to k něčemu? Nemusíte se dlouze zpovídat, a určitě svoji situaci vylepšovat. Lžete jen samy sobě. Trochu drsná slova, jistěže, jenže pokud skutečně chceme skoncovat s celulitidou, nezbude nám nic jiného, než si problém přiznat a začít skutečně podnikat potřebná opatření. Ač to zní jako paradox, už jen čtení tohoto článku vás nehezkých dolíčků na stehnech nezbaví. Obvykle u toho sedíte, případně ležíte, některé i mlsáte a to je právě perfektní půda pro nás tak nenáviděnou společnosti, která se odborně nazývá celulitida, my si ji často označujeme jako pomerančová kůže, dolíčky aj. Ale dost. Vstaňme a pojďme. Kam?

Vakuová masáž přístrojem VacuShape – účinky, popis

Jak už název napovídá, jde o jistou masáž, založenou na principu vytvoření podtlaku a to prostřednictvím přístroje. Tím, že na vaše tělo, konkrétně na problematická místa, působí tlaky, rozpohybuje se tak lymfatický systém, čímž dá do pohybu prakticky celý organismus, tělo se očistí, zbaví toxinů a nadbytečného tuku a mnoho dalších. Zní to moc hezky, jenže nestačí vkročit do studia jen jednou. Aby byl účinek této masáže skutečný, je nutno dodržet rad masérky a pokračovat v pravidelných návštěvách tak, jak sama individuálně stanoví. Každé tělo je totiž jiné, každý má jiný problém. VacuShape je přístroj, ve kterém stojíte a pohybujete se běžnou chůzí na běžeckém pásu, který má však další důležité nezbytnosti navíc. Právě ty dokonale působí na problematické partie a odstraňují nehezké dolíčky, nadbytečné tuky, toxiny a další.

Lymfatický systém

V textu byl zmíněn lymfatický systém, o kterém již kde kdo jistě slyšel, ale většina pořád neví, jak by jej specifikovala. Přitom je to vcelku jednoduché. Lymfatický systém v našem těle je něco podobného jako kanalizace ve městě. Správně fungující kanalizace nás vůbec nezajímá, obvykle ji opomíjíme. Jenže jak nastane problém, ihned jsme na nohou. A stejně tak je tomu i u lymfatického systému. Špatně fungující se projevuje otoky končetin, zejména nohou, oslabenou imunitou, zhoršenou kvalitou pokožky, vlasů, nehtů. Vitamíny, minerály a další potřebné látky se z potravy hůře vstřebávají do těla a tak dochází k výše uvedenému, ještě než přijdou jiné, běžné, nebo i vážnější choroby. Mimo to je zadělaná dobrá půda pro vytvoření celulitidy.

Odstranění celulitidy

Jak se zbavit celulitidy je sice dobré vědět, ale musí se také pro to něco udělat. Metody užívané ve studiu jsou cílené proti celulitidě a účinně formují postavu. Vše funguje na principu podtlakových masáží, protože jedině ty působí přímo na postižená místa. Krémy a jiné přípravky mohou projevy celulitidy snížit, ale určitě ji neodstraní zcela. Nutné jsou podtlakové masáže a to v pravidelných a krátkodobých intervalech. Jistě, že to bude něco stát i vaši peněženku, jenže, co byste dala za pěknou a pevnou postavu? Některé ženy by pro ni i vraždily.

Účinky podtlakových masáží

Protože** účinků vakuových masáží** je celá řada, připomeňme si alespoň ty nejdůležitější.

 • Odstranění celulitidy
 • Zpevnění pokožky
 • Zlepšení kvality kůže
 • Zlepšení kvality vlasů
 • Zformování postavy
 • Odstranění nadbytečných tuků
 • Detoxikace těla
 • Zvýšení imunity
 • Zlepšení zdravotního stavu
 • Odstranění bolestí hlavy
 • Odstranění otoků
 • Odstranění pocitu těžkých a bolavých nohou
 • Zrychlení metabolismu

Body Roll

Další přístroj, který má za úkol odstraňovat celulitidu. Působí na nejsvrchnější část lidské kůže a je tak určen pro štíhlejší postavy. Pokud tedy máte silnou obezitu, bude vám nejprve doporučeno užívat VacuShape a později, po viditelných výsledcích** Body Roll**. Díky jeho účinkům se dokonale prokrví pokožka a mimo odplavení škodlivin z těla ven. Pokožka se tak zbaví toxinů, tudíž se zlepší její kvalita a díky působení přístrojové masáže se i zpevní. Doplňkovou službou přístroje Body Roll je i uvolnění svalstva, neboť při působení dochází k působení jako u klasické masáže.

VibrationTrainer

Cvičící plošina, po které je výsledek cvičení desetkrát znatelnější, než při klasickém cvičení při stejném výkonu. Vibrace, které jemně a přitom cíleně působí na problematické partie, uvádí do pohybu jak lymfatický systém, urychluje metabolismus, odvádí nadbytečný tuk a zpevňuje pokožku. Dochází také ke zlepšení fyzické kondice, utlumuje se bolest a metoda je výborná pro regeneraci po úrazech a léčbě nemocí. Prokrvuje se pokožka a tím se zlepšuje i krevní oběh. Navíc přístroj pomáhá rychleji redukovat nenáviděnou celulitidu.

InBody 230

Novinka na českém trhu nese jméno InBody 230. Jde o speciální přístroj, který vám sestaví diagnostiku těla. A k čemu že je taková diagnostika dobrá? Prakticky ke všemu. Zjistí se tak složení těla, obsah tuků, svalů, vyváženost postavy, obsah vody, diagnóza obezity, komplexní vyhodnocení, cvičební plán a další. S těmito údaji se nadále pracuje při sestavování hubnoucí kúry, nebo formování postavy, aby tyto či jiné aktivity byly maximálně účinné. Navíc se díky tomuto přístroji mohou zjistit choroby, které člověk má, anebo se mohou rozvinout a tak se včas zahájí léčba.

Prakticky je na vás, který přístroj budete využívat. Většinou je ideální nechat si kúru formování postavy sestavit od profesionálů. Obvykle však platí, že nejúčinnější je využívání všech možných přístrojů a technik. Vždy je však nutné pamatovat na zvýšený pitný režim, který proces zbavení se tuků, jedů a dalších nepotřebných látek značně urychlí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23021 (zdravotnimagazin.cz#10052)


Přidat komentář