Hubnutí a formování postavy - Brno

Jak zhubnout jednou a provždy? To je otázka, která trápí většinu žen i mužů. Samo to nikdy nepůjde, ale můžete se přesvědčit, že hubnout lze zábavně, zdravě a navíc s perfektním formováním postavy. Nezůstane vám povislá kůže, ale vymodelovaná figura.

Mám málo času na sport, ale chci hubnout.

Fakt, že se hubne pohybem a dodržováním správné životosprávy, je obecně každému známý. Ovšem, ne všichni máme čas na návštěvu fitness centra. Abyste dosáhli podobných výsledků tradičním cvičením, museli byste v posilovně strávit okolo pěti hodin týdně. S metodou EMS stačí jedna až dvě dvacetiminutové návštěvy týdně. První výsledky obvykle uvidíte za dva až tři měsíce.

Hubnutí pohodlně a v luxusu - Brno

Moderně a komfortně zařízené studio jim poskytne nejen služby osobního trenéra, ale také veškeré potřebné vybavení počínaje oblečením na cvičení až po ručník, sprchový gel či iontový nápoj. Takže do BodyBody můžete přijít bez tašky na cvičení. Samozřejmostí je osobní přístup – trénují maximálně dva klienti naráz.

Hubnutí a formování postavy - Brno

Objednat se, na zkušební trénink, můžete na stránkách http://www.bodybody.cz/zkusebni-trenink. Jakékoliv dotazy Vám zodpoví na telefonním čísle 515 915 118 nebo na emailové adrese brno@bodybody.cz. V BodyBody klienti zažijí, jak vypadá skutečně kompletní servis. Není divu, že si BodyBody oblíbily sportovní hvězdy jako zlatý olympionik David Svoboda nebo mistryně světa ve sportovním aerobiku Denisa Barešová.

Existují nové metody v oblasti hubnutí?

BodyBody poskytuje přelomový fitness trénink pomocí elektrické stimulace svalů, která umožňuje náležitě procvičit 90 procent svalů v těle za pouhých 20 minut. Elektrická stimulace svalů (EMS) se běžně využívá při léčbě poruch pohybového aparátu, protože přináší vysoce účinnou rehabilitaci bez jakýchkoli vedlejších účinků. Její využití pro fitness je však naprostou novinkou. K hlavním výhodám tréninků BodyBody patří efektivita a časová nenáročnost.

Co je metoda EMS?

Při tréninku BodyBody zatěžujete své tělo přirozeným pohybem. Každá svalová reakce je ale navíc podporována elektrickým impulzem, který výrazně zvyšuje a prohlubuje účinnost cvičení. U tradičního cvičení dává mozek prostřednictvím elektrických impulsů signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb.

Stejným způsobem kontrakci svalů aktivuje EMS, pouze mnohem efektivněji prostřednictvím vnějších impulsů. Sval rozdíl nepozná, ale posiluje účinněji.

Proč jde hubnutí v programu EMS rychleji a snáze?

EMS umožňuje vašemu tělu provádět silnější svalové kontrakce, které na rozdíl od tradičního cvičení pronikají i do hlouběji umístěných svalů, které poskytují oporu páteři. Díky synchronnímu rozložení zátěže dokáží souběžně aktivovat dva protilehlé svaly – v jediném cviku tak posilujete například triceps i biceps. BodyBody využívá přirozený pohyb, takže je šetrný vůči kloubům, šlachám a vazům.

Je metoda EMS bezpečná?

Metoda je nejen funkční, ale také zcela bezpečná – používá ji třeba Klinika tělovýchovného lékařství a rehabilitace Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, jedno z nejlepších pracovišť svého druhu na světě. „Praktické zkušenosti dokazují, že se jedná o velmi účinnou metodu posílení svalů. Nejsou známy žádné nežádoucí účinky," říká přednosta kliniky u Sv. Anny prof. MUDr. Petr Dobšák, CSc.

O BodyBody

BodyBody studio založili v České republice manželé Ivana a Seen Aquinovi. Trénink BodyBody formuje tělo přirozeným pohybem. Každá svalová reakce je navíc podporována elektrickým impulzem, který výrazně zvyšuje a prohlubuje účinnost cvičení. Studio je optimální především pro klientelu s nedostatkem volného času, preferující individuální přístup, soukromí a nadstandardní servis. V současnosti funguje celkem sedm studií, tři studia BodyBody v Praze, jedno studio v Brně v budově Titanium, na adrese: Nové sady 996/25, dále v Ostravě, Olomouci a v Českých Budějovicích. Po novém roce se BodyBody představí také v Plzni.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23130 (zdravotnimagazin.cz#10300)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 09.06.2016 16:16
Konečně nějaké pořádné cvičení v Brně, určitě budu chodit pravidelně :-)))


Přidat komentář