Hubnutí a formování postavy - Kroměříž

Mnoho z nás se snaží po dlouhou dobu zhubnout či zformovat svou postavu sportem či držením všemožných diet. Ani toto nám však nezaručí perfektní výsledek, a tak v případě, že se nám hubnout nedaří, jsme nuceni oslovit odborníky.

Každý z nás chce vypadat skvěle a stejně tak se chceme i cítit. Někomu stačí, když začne sportovat a svému záměru zhubnout přizpůsobí svůj jídelníček a vše krásně funguje. Někdo může dělat cokoli a stejně nezhubne. A pro tento případ jsou zde lidé, kteří nám s hubnutím pomohou.

IN BODY 230

Asi se ptáte, co to je IN BODY 230? V první řadě je potřeba vědět, že se jedná o přístroj, který je nejspolehlivější ve svém oboru a slouží k diagnostice a analýze složení lidského těla. Zjednodušeně se mu říká také analyzátor. Přístroj IN BODY 230 pracuje velmi rychle, neboť celá analýza trvá okolo 30 sekund. K tomu, abyste mohli analýzu podstoupit musíte být zcela na boso, jinak můžete být oblečeni, neboť IN BODY 230 umí odečíst váhu oblečení. Přístroj dokáže pracovat s kýmkoli od 6 do 99 let. Jediný, kdo IN BODY 230 vyzkoušet nesmí, jsou lidé mající kardiostimulátor.

BODY-SPACE VACU

Potřebujete právě nyní snížit svou nadváhu a toužíte si vytvarovat správné partie Vašeho těla? Toužíte po tom zbavit se projevů celulitidy a to vše bez námahy? Tak právě pro Vás je zde přístroj BODY-SPACE VACU, který je založen na podtlaku na pohybu, který je nám nejpřirozenější a tím je chůze.

Trénink v tomto přístroji probíhá chůzí na běžeckém pásu a to vše po dobu 30 minut, přičemž jsou problémové partie schovány v podtlakové kabině. Střídavým pod tlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako médium, které odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, kde je možno tuk spálit. Po celou dobu aplikace je kontrolována tepová frekvence a je sledováno, aby se po celou dobu jednalo o aerobní cvičení, při kterém je spotřeba energie brána z 80% z tuku a pouhých 20% tvoří cukry. Díky tlaku dochází nejen k aktivaci metabolismu tuků, ale také k aktivaci lymfatického systému, který lépe odvádí metabolické zplodiny. Silné prokrvení pokožky a také lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a také enzymy působí velmi příznivě proti pomerančové kůži. Aplikujete-li tento proces pravidelně, bude Vaše pleť hladší a jemnější.

Vibrační plošiny

Ideálním pomocníkem pro formování postavy je dvoumotorový vibrační posilovací stroj, který se jmenuje ORCHID. Tento stroj funguje na principu vibrací, způsobujících reflexní stahování svalů, které jsou tímto intenzivně procvičovány. K okamžitému výsledku Vám postačí 5 minut stoje s mírně pokrčenými koleny. Stroj ORCHID Vám pomůže k rychlému a efektivnímu formování postavy a také k redukci váhy. Tento stroj při vibraci až třikrát zvyšuje účinnost cviků speciální masážní podložkouadhezním vroubkováním prokrvuje, uvolňuje a masíruje na Vašich chodidlech, dlaních, hýždích a také zádech.

Stroj ORCHID napomáhá k rychlému zotavení a regeneraci po sportu, námaze či běžném cvičení. Tento stroj je zvláště vhodný jako počáteční nebo závěrečnou fázi tréninku ať již běžců, in-line bruslařů, cyklistů apod. Stroj lze použít také jako pomoc při léčbě revmatizmu a dalších onemocnění kloubů a kostí, přičemž právě u těchto onemocnění je nutno konzultovat použití stroje s Vašim lékařem. Stroj zlepšuje krevní oběh a účinně působí při léčbě, bolesti a ztuhlosti kloubů a svalů. Také dokáže zlepšit rovnováhu a koordinaci. Stroj ORCHID úspěšně bojuje s celulitidou, stresem a depresí přičemž dokáže zvýšit tvorbu růstového hormonu.

CARDIO ZÓNA

Zde se používá ELIPTICKÝ TRENAŽÉR, což je tzv. 2 v 1 a jedná se o stroj s dlouhým krokem a kluzkým stepperem. Trénink na tomto trenažéru Vám pomůže v efektivním posílení všech svalových skupin a také dokáže efektivním způsobem podpořit látkovou výměnu a také krevní oběh. Díky tomu, že je k tréninku použit plynulý eliptický pohyb, nedochází k přetěžování kloubů, ale jsou zatíženy nohy, boky a hýždě a to se zapojením rukou, ramenou, paží a zádových svalů. Pravidelným tréninkem na ekliptiku přispějete ke zlepšení krevního tlaku, optimálnímu zatížení srdce, zvýšení vitální kapacity plic a podpoříte spalování tuků.

Výživové poradenství - Kroměříž

Pokud nejste spokojeni se svou váhou a držíte diety, při nichž Vám váha neustále kolísá, a Vy stále nemůžete zhubnout, je již nyní na čase upravit svůj jídelníček. Pokud nevíte, jak na to, je nejvhodnějším způsobem podstoupit měření na diagnostickém přístroji, na základě jehož měření Vám odborníci sestaví jídelníček přímo na míru.

Pro koho je výživový poradce ideálním řešením?

Pomoc výživového poradce byste měli vyhledat ve chvíli, kdy se již dlouho potýkáte s nadváhou a nedaří se Vám zhubnout a proto potřebujete někoho, s kým byste celý proces hubnutí zvládli zcela pohodově. Víte toho o jídle celkem mnoho, ale jakmile přijdete do obchodu jste zmateni, co si vybrat. Potřebujete si utřídit informace a vybrat si pouze ty, co jsou důležité pro Vás. Také pokud nemáte čas na složité vaření, oceníte někoho, kdo Vám poradí, jak si vaření zjednodušit a přizpůsobit jídelníček přímo k Vašemu životnímu stylu. Trpíte-li některou z potravinových alergií a nevíte si rady, co vlastně můžete jíst a co ne, pak Vám výživový poradce značně zjednoduší život a bude pro Vás přínosem. Vaše rozhodnutí nabírat zdravě a rozumně svalovou hmotu Vás k výživovému poradci přímo posílá, neboť právě on Vám může doporučit vhodné potravinové doplňky. Jste-li maminka a rozhodla jste se vařit zdravě svým dětem a celé své rodině, pak je pro Vás rozhodnutí navštívit výživového poradce tím jediným správným, neboť pouze on Vám poradí jak ideálně sestavit jídelníček a jsou-li potřeba nějaké doplňky či ne. Vaření pro děti si již vyžaduje znalosti potravin a sestavit jídelníček tak, aby byl zhotoven přímo na míru není jednoduchá záležitost a právě proto bychom měli výživového poradce oslovit a nechat si od něj poradit. Mnohdy je pro nás výživový poradce poslední záchranou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22981 (zdravotnimagazin.cz#9963)


Přidat komentář