Hubnutí a formování postavy - Praha 6

Každá žena chce být krásná v každém věku. A dnes je to již možné. Umožňují to nové neinvazivní metody, které dokáží navrátit tělu lepší vzhled. A pokud vás trápí větší problémy, pak je tu i moderní plastická chirurgie.

Tloustnutí

Co je krása a dokonalost?

Mnoho žen i mužů si myslí, že jde o vypracovanou postavu, která má správné míry i křivky. Ale ruku na srdce. Umíte si představit svět stejných lidí, které se vlastně ničím neliší? Krása a dokonalost je totiž vše, jen ne postava ze žurnálu. Krása a dokonalost, to je udržovaná postava, pěkný vzhled, upravenost, ale i příjemné vystupování. Celý tento celek. Jen pokaždé jiný a tím přitažlivý. Jak jde čas, každý stárne. Vlastně stárneme od okamžiku našeho narození. Ale teprve ve chvíli, kdy je stárnutí viditelné si to začínáme uvědomovat. A pak hledáme způsob jak si mládí uchovat. Jde to. Ano, mladistvě můžete vypadat i v hodně vysokém věku. I v té době se za vámi mnoho lidí ohlédne. Jak toho dosáhnout? Stačí zavčas využít prostředků dnešní doby. Ono totiž, i když pravidelně sportujete, správně se stravujete a pečujete o své tělo i duši, tak tu jsou ještě genetické předpoklady. A ty nikdo sám "neoblafne". A tak pokud máte od určitého věku náběh na tloustnutí, problémy s očními váčky, s povadlými prsy nebo se vám tvoří nadměrně celulitida, pak neváhejte a navštivte některou z kvalitních klinik, kde vám nabídnou možné řešení. A nemusí jít hned o operaci.** Neinvazivní metody jsou vysoce účinné**, jen je třeba vše řešit včas.

Hubnutí a formování postavy - Praha 6

Asi nejčastěji se řeší ukládání tukových polštářů na těžko ovlivnitelných místech. Velkou výhodou je, že právě formování postavy jde nejsnadněji, a to pomocí neinvazivních metod.

Neinvazivní liposukce

Jinak také kavitace pomáhá odbourat nahromaděný tuk, bez nutnosti operace. Je sice pravdou, že operace tukových polštářů může být vidět více, ale kavitace je přirozenější, nebolestivá, účinná, trvalá a bez zbytečné neschopnosti v práci. Neinvazivní liposukce – kavitace probíhá pomocí speciálního ultrazvukového přístroje, který odbourává tukové buňky na určených partiích těla. Nejčastěji se jedná o břicho, boky, pozadí, nohy, paže a to u žen i mužů. Celkově za jednu aplikaci může být vidět na ošetřené partii úbytek 2 až 6 centimetry. Samotná kavitace trvá průměrně 40 minut. Následně se pak ještě po dobu 20 minut doporučuje masáž pomocí lymfodrenážních kalhot, která rozproudí lymfatický oběh a pomůže vám rychleji zhubnout. Celkově tedy celé ošetření trvá 60 minut a hned můžete vykonávat jakoukoli činnost.

Jak kavitace probíhá?

Při bezbolestné liposukci ultrazvuk proniká do hloubky dvou až tří centimetrů, tedy právě tam, kde se ukládá podkožní tuk. Zásluhou jeho působení se v podkožních buňkách tvoří bubliny, které zapříčiní prasknutí tukové buňky. Její obsah se vyprázdní do mezibuněčného prostoru, kde je zpracován lymfatickým systémem. Uvedený obsah tvoří vyšší mastné kyseliny a triglyceridy, jinak sloužící tělu jako zásobárna energie. Část tohoto obsahu je v těle zpracována játry a ledvinami, následně je z těla vyloučena a zbývající část je spálena ve svalových vláknech. Zásluhou rozbití tukové buňky se tělo zbaví nadbytečného tuky podstatně rychleji.

Lymfodrenážní masáže

Nohy nás nesou celý život. A také jsou velmi namáhány. Často bolí, otékají, mají celulitidu, křečové žíly, nebo jsou v důsledku nedokrvení končetin stále studené. S tím vším umí pomoci Lymfodrenážní masáž. Jde o masáž, která se provádí pomocí** speciálních kalhot,** které vám od palců nohou tlakem modelují dolní partie těla, odvádí přebytečnou vodu a napomáhají správnému toku lymfy. Za 45 – 60 minut masáže získáte štíhlejší a svůdnější nohy. A nejen to. Vaše nohy budou lehčí a budete mít velmi příjemný pocit z chůze.

Lymfodrenážní masáže

Plastická chirurgie

Pomáhá v celé řadě problémů. Mohou to být vrozené anomálie těla, které člověku ubírají na sebevědomí, ale i poúrazové problémy, které zapříčinily řadu nevzhledných jizev či jiných problémů. Mohou to však být i problémy, které vznikly nemocí či porodem. Zkrátka, plastická chirurgie je tu pro každého, kdo potřebuje či si přeje upravit některou část svého těla. A věřte, že s odborníky budete nejen vypadat lépe a lépe se budete i cítit.

Co obnáší plastická chirurgie?

Jde již o operativní zákroky, které se provádějí buď při místním znecitlivění či v plné narkóze. Záleží na typu operace. V každém případě je nutné se před operací seznámit s tím jak probíhá a co vás čeká, aby výsledek byl podle vašich představ a nepřekvapil vás průběh operace a pooperační problémy. Ty mohou být malé i větší. Záleží na citlivosti člověka. Ovšem pravdou je, že pokud víte, do čeho jdete, je vše snazší. A na kvalitní klinice vás dopodrobna seznámí s každým průběhem plastické operace a zároveň vám poskytnou i perfektní pooperační servis. A to je velmi důležité.

Plastická chirurgie

Krása v každém věku

Spíše bych měla napsat krásná a v pohodě v každém věku. Často totiž pár vrásek kazí radost ze života. a tak pokud patříte k ženám či mužům, kteří si přejí své tělo upravit tak, aby mládí setrvalo, pak určitě navštivte kliniku, kde vám pomohou a přání splní. Kvalitní klinika vám pomůže i s malým či velkým nosem, s úpravou předností mužů i žen, nebo s hubnutím. Stačí jen dobře vybírat, na kterou kliniku se obrátit. Rozhodně vybírejte podle vlastního pocitu i podle zkušenosti ostatních. Pak budete spokojeni.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23170 (zdravotnimagazin.cz#10342)


Přidat komentář