Hubnutí a tanec

Tanec je velmi přirozený pohyb a tělu nedělá problém se mu přizpůsobit jako ostatním "sportům". Navíc hudba působí antidepresivně a tak se po pár lekcích budete cítit prostě skvěle. Pro ukázku je zde pár tipů.

Polka, swing, samba, salsa, country tance

Tyto tance nenechají v klidu snad jediný sval ve vašem těle. Lýtka, stehna, hýždě, bříško a boky budou brzy lépe tvarované. Posílíte také paže, ramena a prsa.

Tanec trochu jinak - hip hop, street funk, balet

Tanec jako hip hop či street funk si můžete zvolit jako zábavnější alternativu aerobiku. Těmito moderními styly procvičíte jakoukoliv problematickou partii. Záleží jen na zvolené sestavě pohybů a tempu. Stejným způsobem vám vymodeluje tělo balet.

Tanec formou aerobiku - Aqua aerobik

Není to tanec jako takový, ale lze jej do kategorie tanců přiřadit. Na první pohled se vám možná bude zdát, že svaly při jakýchsi tanečních kreacích příliš nepracují, ale změny zaznamenáte rychle. Tím, že tělo musí odolávat tlaku a působení vody, posílíte celé tělo - především bříško, záda a dolní končetiny.

Břišní tanec

Tento zvláštní a trochu exotický druh tance učí nejen ladným pohybům. Zpevní svaly pánevního dna, které lze jinak velmi těřko zapojit do cvičení, zformuje pevné a ploché bříško, vytvaruje hýždě, boky a nohy.

Tanec po kubánsku - Salsaaerobik

Salsaaerobik je ideální pro ty, kdo chtějí protančit životem. Tanec je založen na krokových variacích aerobiku v kombinaci s temperamentními rytmy a tanečními pohyby salsy. Hudba vás při tanci skvěle naladí a udrží vaše tělo dokonale pružné.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22764 (zdravotnimagazin.cz#7688)


Přidat komentář