Hubnutí a zdravá výživa - Břeclav a okolí

Hubneme pro krásu, pro dobrý pocit, ale mnohdy je hubnutí také nutnost kvůli zhoršujícímu se zdravotnímu stavu. S přibývajícími kilogramy se člověku nejen hůře dýchá, ale je zhoršena celková tělesná koordinace, namáhané jsou klouby, srdce atd.

Hubnutí a zdravá výživa - Břeclav a okolí

Myslíte si, že** hubnutí** musí být ve všech ohledech dřina a odříkání, hladovění nebo nekonečné počítání kalorií? Přesvědčíme Vás, že tomu tak být nemusí. Stačí mít rozum v hrsti nebo, nevyznáte-li se ve světě zdravého životního stylu, stačí požádat o pomoc některého výživového poradce.

 

Forever Living

Název je velmi optimistický, co říkáte? Tato americká firma je největším pěstitelem** „zázračné rostliny“ Aloe Vera**, ze které vyrábí produkty pro vnitřní i vnější použití a distribuuje je společně s dalšími výrobky doslova po celém světě. Plantáže firmy zahrnují asi 2 tisíce hektarů polí s touto plodinou v Mexiku i ve Spojených státech nebo v karibské oblasti. Momentálně jsou její produkty distribuovány již ve 125 zemích. Výrobky jsou:

  • Výrobky z Ale Vera
  • Výrobky ze včelích produktů
  • Výrobky při zdraví a snižování váhy
  • Osobní hygiena a péče o pleť
  • Dekorativní kosmetika…

Aloe Vera gel

Produktů z Aloe Vera je den co den na trhu více, jako by se dnes výrobci předháněli, do čeho všeho lze výtažek z této navýsost kvalitní rostliny vmísit. Pravdou ovšem je, že málokterý výrobek obsahuje tolik Aloe Vera, aby byl opravdu kvalitní a její účinky měly možnost působit. Všechny vitamíny, aminokiseliny, minerální látky, živé enzimy a saponiny společně s antrachinony, mohou své blahodárné účinky prokázat jen ve kvalitně zpracovaném produktu. Při výběru tedy spoléhejte raději na 100% gel z Aloe Vera.

Kosmetika Sonya®

Další produkt uveďme z odvětví kosmetiky Sonya®. Tato kosmetika není jen základem pro krásu, ale postará se i o obnovu. Přípravky obsahují nejen produkty Aloe Vera, ale také extrakty z ovoce a bílého čaje. Například Aloe Deep Cleansing Exfoliator = hluboce čistící jemný peeling, který obsahuje nejen Aloe, ale také mikroperličky z jojobového oleje a důkladně vyčistí pleť bez jakéhokoliv podráždění.

Sladký med z pouště

Forever Bee Honey je včelí med z naprosto čistých pouštních a polopouštních oblastí s přidáním pylu a mateří kašičky. Používá se jako přírodní sladidlo a protože má vysoký podíl draslíku, působí blahodárně na srdce. Ve ve 30 gramech má přibližně 100 kalorií. Neocenitelný například pro lidi s horším trávením, protože cukr v medu je už předtrávený.

Co je to Gin Chia?

Pod tímto názvem si představte složení těchto bylinek.

  • kořen sibiřského ženšenu
  • semena severoamerické zlaté šalvěje

Pilulky Gin Chia jsou zdroj vitality a energie, užívat by se měly preventivně také proti stresu. Ženšen obsahuje 11 hormonů, které mu propůjčují přídomek adaptogen, výborný antioxidant a antidepresivum. Šalvěj zlatá obsahuje estrogenové substance, které pomáhají při menopauze.

Hubnutí s produkty zdravé výživy

A nakonec se dostáváme k úpravě hmotnosti. Dnes již každý ví, že jsou dvě cesty, jak dojít k vyššímu úbytku váhy. Jeden způsob je nekonečné počítání kalorií, kdy je nutno dbát na bazální metabolismus a nepřekračovat jeho naměřené hodnoty a k tomu se hýbat. Jak je ale známo, otylý člověk se nechce hýbat, je to lenoch, který si díky své pohodlnosti a lehkovážnosti přivodil nadváhu a s ní mnohdy spojené i zdravotní problémy.

Druhou možností je navštívit dietologa nebo výživového poradce, kteří vědí jak na to. Doporučí Vám vhodné produkty – potravinové doplňky, které Vám pomohou zlepšit vyživení organismu a při tom nedodají tělu žádné tuky a cukr – nic co nepotřebuje, ale naopak všechny minerály, vitamíny, sacharidy a stopové prvky, které jsou pro zdravý život nezbytné.

Sada pro snižování nadváhy

Ten, kdo již někdy zkoušel zbavit své tělo nadbytečných kilogramů ví, že pokud se člověk nevyvaruje několika chyb, námaha je zcela zbytečná a nastalý** jojo efekt** člověku dokáže pěkně znepříjemnit další pokračování. Proto je velmi důležité postupovat systematicky a naprogramovat na hubnutí především Váš mozek.

Za prvé byste** zhubnout** nejprve měli opravdu chtít, nedělat to jen z hecu nebo pro recesi či jen tak vyhazovat peníze oknem – protože co naplat za všechno se platí. Pokud tedy opravdu máte v plánu shodit nadbytečná kila, váhu zafixovat a udržet si ji na stálo, je to první krok k úspěchu.

Detoxikace

Za druhé potřebujete pročistit svůj organismus uvnitř, zbavit jej jedů, toxinů a nezdravých solí. Ty se v těle usazují nejen z nevhodné potravy, ale díky všudypřítomné chemii se do našeho těla dostávají dokonce i s potravinami „zdravými“. Příkladem může bát práškování polí s plodinami, pesticidy, hnojiva... Dalším nutným zlem, které nelze obejít je dýchání zplodin z průmyslových komínů nebo z výfuků automobilů, které doslova zaplavují planetu. Na vině jsou i léky a léčiva, která do sebe lidé házejí po hrstech atd. Pročistit organismus – detoxikovat jej, je proto naprosto nezbytné.

Odkyselení těla

Dalším krokem je nutnost odkyselení Vašeho těla. Krev potřebuje lidský život správnou hladinu pH. Abychom tedy byli udrženi na živu, krev si hladinu pH sama vyrovnává tím, že si potřebné látky bere z ostatních orgánů – z kostí, sleziny, z kůže... a tak mozek jako centrální registr schraňuje tuky ve snaze zásobit tělo chybějícími prvky. Pokud tedy dodáme potřebné prvky do těla pomocí** výživových doplňků** – ať jsou to doplňky na úpravu kyselosti, minerály, stopové prvky nebo omega mastné kyseliny, bude mozek spokojen s hladinou potřebných látek a začne tuky tzv. „uvolňovat“.

Odříkání a hladovění?

To v žádném případě! Je nutné dodávat tělu dostatek tekutin, protože pitný režim je naprosto nezbytný. Dospělý člověk musí vypít minimálně litr tekutin denně. V letním období maximálně 3 litry. Pokud vážíte kolem 100 kg, je přísun tekutin samozřejmě vyšší. Omezit konzumaci bílého pečiva a pokud možno se zkusit stravovat bez příloh. Místo brambor raději 2 porce zeleninové oblohy. Není to naprosto nutné, pokud budete mít potravinový doplněk v podobě koktejlu nebo kaše.

Vlastní vůle ke zhubnutí

Nyní záleží jen na Vás, jak rychle půjde váha dolů. Kdo přidá pohybovou aktivitu a bude přemýšlivý rovnou při nákupu potravin v obchodě, tomu hubnoucí proces půjde rychleji, ten, kdo se spolehne jen na výživové doplňky, pomaleji, ovšem k vysněnému cíli dojdou oba.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22961 (zdravotnimagazin.cz#9927)


Přidat komentář