Hubnutí programy

Hubnutí je jedním ze soudobých nejdiskutovanějších a nejvyhledávanějších slov na internetu vůbec. Na hubnutí neexistuje jeden univerzální recept, pomocí kterého byste mohli zhubnout.

Lhaní sami sobě

 1. Musela bych se vzdát oblíbených jídel.
 2. Na cvičení nemám čas.
 3. Po těhotenství prostě zhubnout nejde!
 4. Vždycky shozené kilogramy naberu.
 5. Nemám na diety peníze.
 6. Nemusím se hýbat, zhubnu, když budu míň jíst.

Jasná pravidla

 • Základem je jíst v rozumném množství a pravidelně. Můžete stále jíst oblíbená jídla, ale v menším mnnožství, a přitom hubnout.
 • Cvičení a jakýkoliv pohyb je potřeba, i 15 minut denně je k dobru a neříkejte, že si těch pár minut během dne nenajdete.
 • Skutečně je po porodu hubnutí obtížnější, ale změna stravovacích návyků vás k optimální postavě dovede.
 • Jo-jo efekt je jasnou záležitostí, pokud změníte styl života třeba jen na měsíc. Správný přístup ke stravě a pohybu si musíte udržet už po celý život.
 • Nadváha vás nebude stát tisíce, ale do budoucnosti desetitisíce. Je lepší ji řešit ihned.
 • K dietě potřebujete i pohyb. Pouze menší dávky potravy (a tím i menší dávky živin) vám hubnutí neusnadní. Časem se tělo začne bránit a dieta povede jen ke zhoršení kondice.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22147 (zdravotnimagazin.cz#6334)


Přidat komentář