Hubnutí - rady

Během hubnoucího plánu si dopřejte často brambory (samozřejmě ne smažených). Obsahují o polovinu méně kilojoulů než těstoviny ve stejném množství. Chcete ušetřit kilojouly a dosáhnout vysněné postavy? Vaše strava během hubnutí nemusí být jednotvárná.

Hubnutí a vůně bylinek

Tuky a oleje dodávají jídlu nezaměnitelné aroma a chuť, které často nízkotučným specialitám chybí. Lze to lehce vyřešit - hotové jídlo těsně před podáváním ochutíte čerstvými nebo zmrazenými bylinkami.

Hubnutí a malý hlad

Zvykněte si nosit do práce ke svačině očištěnou a nakrájenou zeleninu. Můžete vyzkoušet mrkev, okurek či papriku a když budete mít chuť, můžete si je i namáčet do bílého ochuceného jogurtu (okořeněný a mírně osolený). Zelenina vám skvěle zažene hlad a navíc toho můžete sníst kolik chcete - bez výčitek.

Hubnutí a nízkotučná zelenina

Hřiby, lilky, cukety a další můžete připravit i bez použití tuků. Zapékanou zeleninu můžete poklást na pečící papír a ochutit česnekem, podle libosti kořením.

Hubnutí s bramborami

Během hubnoucího plánu si dopřejte často brambory (samozřejmě ne smažených). Obsahují o polovinu méně kilojoulů než těstoviny ve stejném množství.

Sladké hubnutí

Sladkou dobrůtku si můžete dopřát z jakéhokoliv ovoce, které budete namáčet do horké čokolády (volte čokoládu s co nejvyšším obsahem kakaa).

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22586 (zdravotnimagazin.cz#7409)


Přidat komentář