Hubnutí s Hip Hopem

Nemějte obavy z toho, že tancovat Hip-Hop znamená točit se na hlavě nebo kymácet se jako medvěd a přitom házet rukama před obličejem. Může se vám to občas zdát z klipů některých raperových hvězd, ale není tomu tak.

Hip-Hop

Nemějte obavy z toho, že tancovat Hip-Hop znamená točit se na hlavě nebo kymácet se jako medvěd a přitom házet rukama před obličejem. Může se vám to občas zdát z klipů některých raperových hvězd, ale není tomu tak.

Raději se podívejte na videoklipy od Madonny, Christiny Aguilery nebo Shakiry, protože těmto nadaným krasavicím sestavoval choreografii Jamie King - ten má na svědomí celý projekt Rockstar Workout Hip Hop. Jedná se o poctivý hiphopový základ okořeněný sportovními prvky a moderními tanečními figurami, které vám skvěle protáhnou tělo.

Rockstar Workout Hip Hop - Jamie King

Jak už je výše zmíněno, Rockstar Wokrout Hip Hop vytvořil Jamie King ve spolupráci s firmou Nike. Jde o vysoce intenzivní fitness dance trénink. Je to dokonalá směsice městského tanečního stylu a sportovního cvičení, kde nechybí ty nejnovější hiphopové prvky. Úkolem Rockstar Workout Hip Hop je také rozvíjet sebevyjádření. Nemá žádná pravidla a ani očekávání, jen naprostou svobodu dokonale si užít cvičení.

Propracované choreografie

A to nejdůležitější teprve přijde. Hodina cvičení vám neuvěřitelně rychle uteče a budete se při ní opravdu bavit. Nikdo po vás nebude chtít propracované choreografie. U Hip Hopu jde o to, abyste se rozhýbala a dostala do tempa, potom už se nekladou žádné meze vašemu tanečnímu řádění a improvizaci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21724 (zdravotnimagazin.cz#5252)


Přidat komentář