Jak po nový rok, tak po celý rok.

Jak shodit po Vánocích? Začněte pozvolna. První týden omezte tuky a cukry a zařaďte do svého jídelníčku ovoce a zeleninu. Hodně pijte, hlavně čistou, neperlivou vodu nebo bylinné čaje. Začněte se také více hýbat.

Hubněte s úsměvem

Povánoční dieta nebude účinná dokud se nezbavíte stresu. Uvědomte si, že všechny ty předvánoční přípravy a shánění dárků už máte za sebou a teď už si jen užívejte klidu. Máte před sebou nový rok a nejlepší způsob, jak do něj vykročit, je s úsměvem.

Jak shodit kila po Vánocích?

 • První týden hubnutí

  Jak shodit po Vánocích? Začněte pozvolna. První týden omezte tuky a cukry a zařaďte do svého jídelníčku ovoce a zeleninu. Hodně pijte, hlavně čistou, neperlivou vodu nebo bylinné čaje. Začněte se také více hýbat. Místo výtahu používejte schody, dvě zastávky tramvají můžete také klidně sejít pěšky. Vaše tělo si zvykne a bude připraveno na větší zátěž.

   

 • Druhý týden hubnutí

  Druhý týden můžete začít posilovat a je jen na vás, zda ve fitcentru nebo doma. Zpevníte tak ochablé svalstvo a urychlíte spalování tuků. Vyberte si pohyb, který vás bude bavit. Tenis, jóga, plavání, tanec – je to jen na vás.

  Po těchto dvou týdnech diety byste se měli snažit držet si nově získané stravovací návyky a především - nepřestávat se hýbat.

  Pokud máte slabou vůli, vyzkoušejte zeštíhlující minerální kúru Hollywood Mineral Fit Slim, která tlumí chuť k jídlu, zeštíhluje a detoxikuje zároveň.

Povánoční aktivní dieta

Hlavní zásadou povánoční diety je nehladovět. Jakmile ucítíte křučení v břiše, sáhněte po ovoci nebo celozrnném pečivu. Hýbejte se kdykoliv můžete. U televize můžete dělat kliky, dřepy nebo sklapovačky, při cestě do práce si dopřejte rychlou chůzi, při vaření pusťte rádio a zatančete si. Existuje spousta způsobů, jak hubnout zdravě a bez utrpení.

Nasměrujte se a cíl se Vám splní

Aby jste si udrželi optimistický přístup, napište si seznam svých přání a pokuste se splnit si je. Toužíte se naučit anglicky? Přihlaste se do kurzu! Chcete konečně najít toho pravého? Podejte si inzerát! Dělejte zkrátka cokoliv, co vám udělá radost. S dobrou náladou jde hubnutí samo.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21801 (zdravotnimagazin.cz#5455)


Přidat komentář