Jedna denní dieta

Brambory neobsahují téměř žádný tuk, jsou plné vitamínů a balastních látek. Ovoce i zelenina vás rychle zasytí a dodají spoustu potřebných vitamínů. Rýže je lehce stravitelná a velice zdravá.

Rýžovádieta

Rýže je lehce stravitelná a velice zdravá. Díky obsahu draslíku navíc pomáhá z těla odstraňovat přebytečnou vodu.

Příprava

Na jeden den si uvařte 200 g rýže natural. Ke každé porci si můžete přidat až 300 g dušené zeleniny nebo jablečné kaše se skořicí.

Ovocno-zeleninová dieta

Ovoce i zelenina vás rychle zasytí a dodají spoustu potřebných vitamínů.

Příprava

Celý den jezte jen ovoce, zeleninu a pokrmy z nich: zeleninové vývary, saláty, kompoty. Dejte si pozor na množství zkonzumovaných banánů a hroznů, které obsahují hodně cukru.

Bramborová dieta

Brambory neobsahují téměř žádný tuk, jsou plné vitamínů a balastních látek. Velmi rychle zasytí a pomohou vám tak zhubnout. Nesmíte je ovšem připravovat na tuku!

Příprava

Zkusit můžete brambory se sýrem, s tvarohem, zeleninou nebo rybou (ne tučnou!).

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22053 (zdravotnimagazin.cz#6063)


Přidat komentář