Již nikdy s jo-jo efektem

Pokud hladovíte, tělo si bere energii ze svalů. Dieta bez pohybu vede k jo-jo efektu. Naproti tomu při cvičení posilujete svalovou tkáň a tělo energii čerpá z tukových zásob.

Cvičení spojené s hladověním

Pokud hladovíte, tělo si bere energii ze svalů. Proto jste pak vysílená psychicky i fyzicky. Nakonec to stejně nevydržíte a sníte co vám přijde pod ruku. Proto dieta bez pohybu vede k jo-jo efektu. Naproti tomu při cvičení posilujete svalovou tkáň a tělo energii čerpá z tukových zásob.

Důležité složky pro hubnutí

 • Lecitin

  pomáhá spalovat tuky a snižuje nadbytečnou hladinu estrogenu, která způsobuje zvýšené ukládání tuku. Kromě toho také zlepšuje paměť a chrání játra.

 • Jód

  zvyšuje metabolismus a tím přeměňuje potravu pouze na energii.

 • Chróm

  Nedostatek chrómu bývá následkem přehnaných chutí na sladké.

 • L karnitin

  pomáhá při spalování tuků. Naše tělo si jej dokáže vyrobit samo. Potřebuje k tomu ale vitamin C, železo a niacin. Bez těchto látek produkce L karnitinu vázne. Zajímají vás spalovače tuků?

Jíte zdravě

 1. Nepřejídejte se ani nehladověte.
 2. Omezte živočišné tuky, cukr a bílé pečivo.
 3. Do svého jídelníčku zahrňte hodně syrové i vařené zeleniny.
 4. Užívejte raději přírodní než chemické přípravky upravující metabolismus.
 5. Jezte málo a často a velmi pomalu.
 6. Najděte si takový druh pohybu, který vás bude bavit.
 7. Hubněte pomalu.
 8. Vyhýbejte se stresu a nehubněte ve stresovém období.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22173 (zdravotnimagazin.cz#6406)


Přidat komentář