Jo-jo efekt nebo krásná postava?

Zázračné diety neexistují. Buď se hlídáte nebo si dopřáváte. Jiná varianta neexistuje. Berte ohled na rychlost vašeho metabolismu a diety tolik neřešte. Mějte se rádi a uvidíte...

Mnoho diet, ale na nic

Britská dietická společnost odhalila, že dnes jsou lidé doslova posedlí dietami. Touha po štíhlé postavě přináší neustále řadu nových diet, které ale často nemají žádný účinek. Až třetina lidí kilogramy během diety neztratí, ale naopak nabere. Je to neuvěřitelné, ale je to skutečnost.

Nejhorší jsou tzv. rychlé diety, které téměř vždy vedou k jo-jo efektu. A už jste v začarovaném kruhu - vrháte se pořád do nových diet a pokusů, střídavě hubnete a přibíráte.

Kolem 40% žen a 20 % mužů po skončení diety opět přibere (často více než před samotnou dietou).

Závislost na hubnutí

Sezóna plavek se blíží a ženy se opět začínají zaobírat svou postavou. Například britské ženy touží po krásné postavě tak silně, že by se každá pátá z nich vzdala většího platu, jen aby měla tělo sexy ženy. Pro většinu žen je chození v plavkách po pláži nadmíru stresující. Z výzkumů vyplývá, že až 45 procent žen si myslí, že se jejich partneři dívají na pláži po jiných ženách (s dokonalejší postavou samozřejmě). Britské ženy považují za své největší konkurentky Italky a Švédky.

Pozitivní myšlení

Zázračné diety neexistují. Buď se hlídáte nebo si dopřáváte. Jiná varianta neexistuje. Berte ohled na rychlost vašeho metabolismu a diety tolik neřešte. Mějte se ráda a uvidíte, že s trochou pohybu navíc a vypnutím myšlenek na to, co sníte, půjdou kila dolů mnohem rychleji. Jednoznačně vaše tělo pročistí zeštíhlující minerální kůry, které pomohou vaší vůli a snaze.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22256 (zdravotnimagazin.cz#6684)


Přidat komentář