Kavitace a lymfatické masáže - Zlín

Díky moderní době, ve které žijeme, si můžeme dovolit vytvarovat postavu dle svých přání a to bezbolestně a bez námahy. Věda ví, jak na potřeby koncového zákazníka, a tak byly vyvinuty přístroje, které nám od nechtěných nadbytečných tuků pomohou.

Kavitace je sice neologismus, za to se v poslední době objevuje v médiích více než často. Název nás nutí dávat si do souvislosti kavitaci s gravitací či jinými fyzikálními pojmy a zákony. Ve skutečnosti nejsme daleko od pravdy, jenže spíše než ve fyzikálních laboratořích se s pojmem kavitace setkáte ve studiích zaměřených na krásu a vůbec na zeštíhlení a odstranění celulitidy. Protože jde o zcela** bezbolestnou a šetrnou metodu** bez výskytu nežádoucích účinků, získala** kavitace** rychle svoji popularitu a vzhledem k tomu, že je o ni skutečný zájem, poskytují ji salony po celé ČR.

Liposukce přístrojem IMPACT

Pamatujete si ještě na pohádkový seriál Arabela? Princezna z říše pohádek otočila kouzelným prstenem a měla to, co si přála. Vzhledem k tomu, že byla Arabela skromná, nedošlo k přehnaným změnám v osobní vizáži (možná také proto, že to nepotřebovala). To v našem případě bychom si jistě velice rády nechaly odstranit nadbytečný tuk, celulitidu a pupínky či jiné nedokonalosti pleti. Kolik byste byla ochotna za takový prsten dát? Sto, dvě stě nebo i více tisíc? Klidně zůstaňte nohama na zemi a nechte si stejnou službu vykonat za mnohem nižší částky. Že nevěříte? Takže si uveďme správná fakta.

Je sice pravdou, že ihned, do vteřiny se přebytečných kil z problémových partií nezbavíte, ale také vás nečeká žádný drastický zákrok. Jde o šetrnou, naprosto bezbolestnou metodu, jejíž účinek můžete pozorovat hned po prvním ošetření. Samozřejmě že pokud toužíme po skutečně dokonalé postavě a jen nám v tom brání nějaký ten faldík, musíme počítat s tím, že absolvovat ošetření neinvazivní liposukcí budeme muset několikrát za sebou. Není to sice bůhví jak levná záležitost, ale vzhledem k tomu, že vás to zbaví nechtěných tuků bez vedlejších účinků a hlavně bezbolestně, je cena velice přijatelná. Odpadnou vám starosti se zařizováním chirurgické liposukce, která znamenala dlouhou přípravu sestávající se z návštěvy několika doktorů a absolvování různých vyšetření. To vše jste musela splnit a všem tabulkám vyhovovat, abyste se dostala na čekací listinu a následně mohla chirurgický zákrok podstoupit.

V salonu se kavitace, neboli bezbolestná a neinvazivní liposukce, provádí pomocí přístroje IMPACT. Toto ošetření s elektropolací zaznamenává hned několik účinků. V první řadě se zmenší nahromaděný tuk v tukových buňkách. Děje se tak na základě působení přístroje, který cílí na jednotlivé tukové buňky, tam vytvoří jakousi bublinu. Tato tekutá bublina přebytečný tuk z buněk postupně vytlačí a poté se dostává i z těla ven.

Další účinky přístroje IMPACT

Dalším** účinkem přístroje IMPACT** je odbourání celulitidy, což je však logické vzhledem k tomu, co se při zákroku děje. No a třetí hlavní účinek kavitace je odstranění povislé kůže a její zpevnění. Toto jsou základní účinky, které ovlivňují další, tzv. druhotné pozitivní účinky kavitace. Tím je bezesporu odstranění problémů s pletí a to ať se jedná o akné, či různé melaninové skvrny.

Bodyter

Na podobném principu jako přístroj IMPACT funguje i Bodyter. Nejen že odstraní nadbytečný a nežádoucí tuk z vašich problémových partií. Je vhodný i pro sportovce, vzhledem k tomu, že napomáhá regeneraci svalstva. Doporučuje se při poporodních stavech a je skvělým pomocníkem při léčbě bolestivých otoků. Bodyter vůbec pomáhá při regeneraci a léčbě zranění. Utlumí bolest, uvolní svalstvo, tím pádem odstraní strnulost v nich a léčba má tak snadnější průběh.

Lymfodrenáž

odstraňováním tuku a formováním postavy souvisí i** lymfatická masáž přístrojová, neboli lymfodrenáž**. Tato masáž funguje na principu vytvářených podtlaků, které tak dokonale stimulují lymfatický systém a rozpohybují krevní oběh. Díky tomu se toxiny z těla odplaví a pokožka se řádně pročistí. Podtlak samozřejmě působí i na nenáviděné dolíčky na stehnech. Touto skutečností se dají do pohybu i obsahy tukových buněk a tak část přebytku odejde lymfou z těla ven. Výsledkem jsou pevnější, štíhlejší stehna bez pomerančové kůže a s naopak velice hebkou a bezproblémovou pokožkou. Důležité je však lymfodrenáž pravidelně opakovat a před a po masáži zvýšit pitný režim. Technika je velice šetrná, jemná a bezbolestná, ať její název evokuje jakkoli. Často je doporučována lékaři při oteklých a pocitu těžkých nohou.

Kosmetika

I naše pleť potřebuje vlastní péči. Pokud vás trápí moc suchá, či naopak mastná pleť, nějaký ten pupínek, nebo silné akné spolu s citlivou pokožkou, je pro vás nejvhodnější navštívit odborníka na tyto problémy. A nemusíte mít vlastně ani žádný problém. Nechat si hloubkově vyčistit pleť, ošetřit zábalem, maskou, uvolnit mimické svaly při kosmetické masáži, nechat vytvarovat obočí a třeba poradit, jakou kosmetiku používat, jak se líčit apod., to je jen základní výčet služeb, které vám kosmetička poskytne. Kvalitní odbornici poznáte podle toho, že ihned ve dveřích vám je schopna stanovit typ pleti a dle toho postup, jaký by měl při ošetření následovat.

Vizážistika

V poslední době vzrostly na oblibě služby vizážistky. Zde na základě primární barevné typologie stanoví, zda jste jarní, letní, podzimní nebo zimní typ a dle toho doporučí vhodné barvy šatstva, doplňků a líčení. Dalším kritériem, se kterým se pracuje je typ postavy. Vizážistka vám doporučí i vhodný účes a například líčení a celkovou vizáž na zvláštní příležitosti, jako jsou večírky, oslavy. Služby vizážistky využívají často nevěsty pro svůj velký den.

Manikúra

Ruce a nehty jsou vizitkou každého z nás. Nehledě na to, že při styku s lidmi je ruka právě to, co nás jako prvé spojí a také si rukou lidé rychleji všimnou. Proto by měl každý řádné úpravě věnovat potřebný čas. Nemusí jít nutně o nehtovou modeláž, i když ta nedokonalé nehty může snadno nahradit a odstranit tak jejich nedostatky. Jenže manikúra není jen modeláž a lakování nehtů. Jde o komplexní péči o ruce a nehty, které zahrnuje jak samotnou úpravu nehtů, tak údržbu kůže na rukou. Nechybí ani maska, peeling, či zábal a samozřejmě skvělá a uvolňující masáž.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22963 (zdravotnimagazin.cz#9931)


Přidat komentář