Kořeněné hubnutí

Ostré koření opravdu brzdí hlad. Pro trávení ostřejšího jídla musí tělo vynaložit více energie a vy tak nevědomky spalujete tuky. Navíc, ostrého jídla se nepřejíte, protože včas zaznamenáte, kdy máte dost.

Okořeňte si život

Potraviny vhodné k hubnutí jsou většinou chuťově nevýrazné a jídelníček se tak pomalu stává nudným. Málokdo u takové diety vydrží a nakonec se stejně vrátí k chutí nabité čokoládě či k uzeninám.

Koření brzdí hlad

Ostré koření opravdu brzdí hlad. Pro trávení ostřejšího jídla musí tělo vynaložit více energie a vy tak nevědomky spalujete tuky. Navíc, ostrého jídla se nepřejíte, protože včas zaznamenáte, kdy máte dost. Nejlepšími odbourávači tuků je kari koření, černý pepř, kmín, cibule, chilli, zázvor a koriandr.

Koření - kari

Vědci zjistili, že zvláště kari koření obsahuje látky, které zamezují ukládání tuků. Navíc podporuje i spalování lipidů v zásobárnách tuku.

Zelený a černý čas

Stejně jako kari koření podporuje odbourávání tuku zelený a černý čaj. Nebojte se proto kombinovat pití těchto čajů s konzumací kořenitých pokrmů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22017 (zdravotnimagazin.cz#5940)


Přidat komentář