Leto, plavky a hubnutí

Většina lidí má příliš mělké dýchání. Bylo zjištěno, že právě nesprávné dýchání může být příčinou náhlých záchvatů hladu. Nádech byl měl být hluboký a pomalý, až do břicha. Břicho se může mírně vyklenout.

Konec s drastickou dietou

Tlumiče chuti do jídla vám pomohou na začátku hubnutí, překonají první dietní krize. Například prostředky s látkou Amfepramon (pouze po dohodě s lékařem na lékařský předpis) omezují záchvaty hladu a usnadňují trvalý přechod na nízkokalorickou stravu. Nechcete-li brát "chemii", zkuste účinky jitrocelové vlákniny. Je účinná a pročistí vaše tělo.

Jídlo, sport, odpočinek, .....

Tuk se nejlépe spaluje při přiměřené aktivitě. Zkuste lehký běh, plavání či svižná procházka úplně postačí.

Dopřejte si, když máte chuť.

Nejhorší je stres. Nervy k prasknutí volají po zklidnění - vydatném jídle. Dopřejte si malý hříšek - kopeček zmrzliny, kostičku čokolády, ale ne víc!

Pravidelné a hluboké dýchání

Většina lidí má příliš mělké dýchání. Bylo zjištěno, že právě nesprávné dýchání může být příčinou náhlých záchvatů hladu. Nádech byl měl být hluboký a pomalý, až do břicha. Břicho se může mírně vyklenout. Při nádechu pomalu počítejte do deseti a vzduch přitom pomalu vydechněte. Celé cvičení opakujte alespoň pětkrát a hlad zmizí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22467 (zdravotnimagazin.cz#7148)


Přidat komentář