Masáže, výživa, reiki - vše pro Vaše tělo

Hledáte výživového poradce? Ale medicínský náhled na věc není pro vás to pravé ořechové? Věříte spíše alternativnímu přístupu života? Možná bychom pro vás měli možnost jak zvládnout svůj životní styl nejen za pomoci váhy a kalorických tabulek.

Výživový poradce má za úkol navést vás na tu správnou cestu, která bude přínosná pro váš život a pozitivně ovlivní vaše zdraví a pohodu. Jak jste sami zjistili, pokud se nelíbíte sami sobě, nesršíte ani energií, nemáte chuť na sex a vaše sebevědomí klesá na nulu. Za problémy zdravého způsobu života nestojí však pouze lenost či příliš práce, ale kolikrát za vším stojí psychické problémy. Pokud přijdete na to, kde máte problém, či jaká vlastně jste, můžete potíže se správnou životosprávou snadno překlenout. Hubnutí je pak často s pomocí školeného výživového poradce již celkem jednoduché. Kde však můžeme takového poradce najít?

Výživový poradce

Magdaléna P. se narodila na Vysočině, která významně ovlivnila její přístup k životu a lásce k přírodě. Z těchto důvodů absolvovala nejprve studium Gymnázia s přírodovědným zaměřením, které úspěšně zakončila maturitou a následně se vydala do Prahy, kde pokračovala ve studiu na Přírodovědné fakultě Univerzity Karlovy. Po pěti měsíčním pobytu v Austrálii v roce 2003 absolvovala masérský kurz, kde získala certifikát sportovního maséra. Po narození syna, v roce 2006, se stala její cesta víc než jasnou, začala se věnovat maminkám, dětem a alternativní medicíně. Magdaléna Polanská pořádá různá relaxační astrologická a astro módní zaujetí pro ženy, kterým následně poskytuje konzultace i masáže. Tato aktivní žena neustále rozšiřuje svou odbornost absolvováním různých kurzů a seminářů. V současné době je certifikovanou fitness instruktorkou, vedoucí plavání kojenců a batolat, absolventkou školení: Time managementu, Umění komunikace, Základů rétoriky, Prodejních dovedností, Péče o klienty po telefonu a Koučování. Z oblasti alternativní medicíny se zúčastnila kurzů Astrologie, Astro fashion, Reiki, Osho meditace, jógy a dalších.

Výživové poradenství – Praha a okolí

U** výživového poradce** můžete využít širokých zkušeností a možnosti propojení několika oborů. Nabízí vám své zkušenosti v oboru výživové konzultace, kde pomáhá maminkám po porodu, aby se dostaly znovu zpět do původní kondice. V rámci výživového poradenství se věnuje i návratu zdraví poškozeného nezdravým způsobem života, pomoci při hubnutí a návratu ke zdravé kondici.

Na svých stránkách** **, nabízí kromě výživového poradenství i další služby, které se zdravým způsobem života úzce souvisí. Jedná se o různé astrologické konzultace, vytváření profilu dítěte, firemní astrologické konzultace, partnerské astrologické profily, dále pak astro módu, astro medicínu, Reiki terapii a masáže, včetně kurzů Baby masáží. Své služby je schopna realizovat nejen při osobních konzultacích, ale i v rámci skype rozhovoru, případně můžete využít jejích služeb i jako dárek, kdy pak nabízí zhotovení a zaslání astrologického profilu poštou či emailem. Výživovou poradkyní naleznete v úterý v Praze, Tovarova ulice 1211, ve středu mezi 9 – 14.30 v Maitrei v Týnské uličce 6, která se nachází v Praze poblíž Staroměstského náměstí anebo ve čtvrtek mezi 10 až 21 hodinou v relaxačním studiu Anděl (asi tři minuty pěší chůze od stanice metra B Anděl).

Víte co je Astro - medicína?

Každý astrolog se specializuje na několik oborů astrologie, které mu pomáhají proniknout více do hloubky. Astro - medicína je jedním z mnoha oborů astrologie. Zabývají se jí obvykle odborníci s praxí v jiných léčebných metodách, nejčastěji v alternativní medicíně. Astro - medicína náleží ke starým vědním oborům, které hojně využívali již ve starověkém Egyptě. Dříve bylo zcela obvyklé, že se lékaři zajímali o astrologii, stejně jako astrologové o medicínu. Astro - medicínou se zabýval například i Hippokrates, Sokrates či Platón. Na rozdíl od ortodoxní medicíny se astrologická liší tím, že se zaměřuje na dlouhodobou prevenci a neléčí pouze jednu danou příčinu, leč zajímá se o člověka jako celek, kdy bere v potaz stránku nejen fyzickou, ale i psychickou. Tímto přístupem může zabránit vzniku různých chorob, a také jich spoustu může vyléčit.

Astro móda

Astro móda vám napoví, jaká móda je pro vás ideální. Sestavuje se vždy podle vašeho data narození, tedy vašeho horoskopu. Astro fashion byl vytvořen v polovině padesátých let moderně smýšlejícími ženami, které si chtěly usnadnit svou osobní volbu v módě. Pomocí** Astro módního profilu** budete mít přesně vytvořený profil na míru, který vám poradí s vaším stylem, tvary, texturou, barvami, a to tak, aby co nejlépe vyhovoval vašemu charakteru v různých obdobích vašeho života. Astro móda je velice zábavným oborem, který baví a odráží se v něm vystižení vaší psychiky.

Reiki terapie

Používá se k léčbě doplňkové i alternativní medicíny, která se zabývá přenosem léčivé energie prostřednictvím dlaně. Reiki můžete rozdělit do třech stupňů, přičemž učitel (mistr) je schopen léčit nejen sebe, ale i ostatní.** Reiki terapií** můžete ovlivnit příčinu fyzických i psychických nemocí.

Masáže

Masáže vám tato certifikovaná masérka připraví na míru podle vašeho astrologického profilu. Při masírování dochází k manipulaci horních i hlubokých svalových a pojivových vrstev, čímž se podporuje jejich prokrvení, hojení i uvolnění. Máme mnoho druhů masáží, všechny však působí na tělo s jistým tlakem a pohybem se snahou o vyrušení napětí a ztuhnutí. Masírovat můžete svaly, šlachy, vazy, kůži, lymfatické systémy, trávicí systém i klouby. K masáži přitom nemusíte využívat pouze své ruce, ale i různé části těla jako předloktí, lokty, nohy anebo přístroje.

Baby masáže

Některé děti se po narození na nové prostředí adaptují bez problémů a jiné jsou neklidné a plačtivé. Jiné zase trápí břišní koliky. Pokud chcete zmírnit dětské trauma a pomoci dítěti s adaptací, či jej zbavit potíží s trávením, můžete se naučit Baby masáže.** Masírování kojenců** vám pak pomohou odstranit negativní psychické i fyzické vnímání a dopomáhají k navození propojení mezi dítětem a jeho blízkými. Základem této masáže je láskyplný dotyk s použitím vlídného slova. Jaký mají přínos?** Baby masáže** snižují stres mezi rodiči a dítětem, pomáhají vytvářet pěkný vztah mezi rodiči i dítětem, uklidňuje, podporuje rozvoj dítěte a aktivizuje jeho vlastní hojivé účinky. Masáži se můžete naučit již v průběhu těhotenství, kdy pak po narození miminka již budete mít cvik a lehkou ruku. Takovéto masáži vás může ve svých kurzech naučit i paní Magdaléna Polanská. Více informací o všech nabízených službách naleznete na jejích webových stránkách.** **

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22916 (zdravotnimagazin.cz#9815)


Přidat komentář