Nastartujte metabolismus pomocí jablečného octu

Aby byla dieta úspěšná, je třeba sestavit jídelníček s minimem tuků a sníženým množstvím rychlých sacharidů. Vyváženým jídelníčkem s podporou minerálních látek dosáhnete kýženého efektu, tedy zhubnout a zároveň si udržet pevnou a krásnou pokožku.

Snadné hubnutí

Nejdříve zkuste čtyřdenní odtučňovací kúru, při níž byste měli zhubnout až 5 kg! Vyzkoušejte tzv. Jarvisův nápoj (pojmenován po svém objeviteli, americkém lékaři a přírodním léčiteli Clintonu Jarvisovi).

Jarvisův nápoj

Do sklenice vody přimíchejte dvě kávové lžičky jablečného octa a dvě kávové lžičky medu. Připravený nápoj pijte nalačno před snídaní.

Správná životospráva

Ani za jablečný ocet se nedají schovat prohřešky v životosprávě. Neplatí, že dáte-li si ráno jablečný ocet, můžete sníst cokoliv. Aby byla dieta úspěšná, je třeba sestavit jídelníček s minimem tuků a sníženým množstvím rychlých sacharidů. Vyváženým jídelníčkem s podporou minerálních látek dosáhnete kýženého efektu, tedy zhubnout a zároveň si udržet pevnou a krásnou pokožku.

Není vhodné během dieti

  • kávě
  • alkoholu
  • černému čaji

Je vhodné během dieti

  • voda
  • zelený čaj
  • ovocné čaje

Doporučené maso

  • maso rybí
  • maso drůbeží

Jablečný ocet

Základem jablečného octa je mošt z nahrubo nastrouhaných jablek. Obyčejný jablečný ocet má světlou barvu a je levnější než ty ostatní. Je vhodný pro nakládání zeleniny, protože se vyrábí z jádřinců, slupek a málo kvalitních jablek. Láhev s nápadně čirým jablečným octem označuje právě ten, který není pro dietu vhodný.

Kvalitní jablečný ocet

seženete v prodejnách zdravé výživy, obchodech s biopotravinami a supermarketech s rozšířeným výběrem zdravé výživy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22249 (zdravotnimagazin.cz#6655)


Přidat komentář