Neinvazivní bezbolestná liposukce Praha

Nemůžete dopnout oblíbenou sukni a loni koupené šaty jsou nějak těsné? Poctivě cvičíte a hubnete na jiných místech, než chcete? Letní sezóna je tu, co s tím? Asi poslední možností jak být na léto „šik“ je podstoupit liposukci.

Operační zákrok jménem liposukce

Klasická liposukce je chirurgický zákrok, který dokáže odstranit podkožní tuk na problematických místech, zmírnit celulitidu a upravit křivky do žádoucích tvarů. Zdařilý a úspěšný výsledek je plně v rukou plastického chirurga. Ne každý se však cítí na operaci, představa soustavy kanyl provrtávající naše tukové zásoby, kdy naše tělesné partie kvůli zákroku musejí být naříznuty a pak vyvinutý podtlak, aby narušený tuk mohl být z těla vysáván, ta myšlenka může vzbuzovat obavy nebo dokonce hrůzu. Po samotném zákroku přichází období jednoho týdne, kdy denní režim musí být přizpůsoben pooperačnímu stavu a následuje skoro dvouměsíční proces, kdy se tělo musí zbavit otoků a pozůstatků operace. Pro dobrý výsledek je nutno nosit určitou dobu speciální elastické prádlo nebo návleky pro zachování vizuální harmonie v operované oblasti. Navíc, právě protože to je operační chirurgický zákrok, i když poměrně jednoduchý, díky anestézii není určen všem, protože nese určitá omezení. Proto se estetická medicína vydala i jiným směrem, kterým by zmenšila možná zdravotní rizika a rozšířila možnost zpřístupnění zeštíhlujícího zákroku většímu počtu klientů.

Přednosti bezbolestné liposukce 3. generace

Asi jednou z nejúčinnějších možností je patentovaná technologie bezbolestné liposukce 3. generaceneinvazivní metoda, která bývá označována jako doposud jediná alternativa lékařských chirurgických zákroků. Bývá prováděna speciálními a moderními přístroji, které se zaměřují na povrch pokožky a konkrétní místo. Metoda bezbolestné liposukce 3. generace je šetrná a neinvazivní metoda bez nutnosti provedení anestézie, kdy kůže zůstává neporušená, bez jizviček a po zákroku není nutná hospitalizace. Tato metoda je především určena těm klientům, kteří se chtějí zbavit nadměrných tukových zásob na konkrétních a problematických místech, se kterými si i přes svou snahu nedokážou poradit. Moderní přístroje určené pro liposukci 3. generace působí ve dvou směrech, které jsou pro tělo přínosem. Proces samotného hubnutí probíhá tak, že tukové buňky jsou narušeny a donuceny vypustit vodu a tuk. Ten je odplaven lymfatickým systémem do krevního řečiště a následně vyplaven z těla ven. Proto je doporučováno tento zákrok doplnit o lymfatickou masáž, která tento proces urychlí. Příjemným bonusem navíc je, na ošetřeném místě dochází k regeneraci a zpevnění pokožky.


Accent Spa RF – bezbolestná metoda odbourávání tuku

Úspěšnost zeštíhlení a zbavení se tukové vrstvy na konkrétním místě je téměř 100%, To  vše je možné díky již zmiňované radiofrekvenční unipolární technologii, která zajišťuje řízené zvýšení teploty v lidské tkáni až do hloubky 20 mm, právě proto je nutné při silnější tukové vrstvě opakování zákroku. Zvýšená teplota prostupuje tukovými buňkami a současně výrazně redukuje celulitidu. Zahřívání tkáně v této hloubce dlouhodobě zlepšuje metabolismus v daném místě. Navázáním tuků na vodu a následným vstřebáváním lymfatickým systémem dochází k jejich uvolňování z těla.** Přístroj Accent Spa RF** je navíc vybaven bipolárními hlavicemi, které slouží k vyhlazování vrásek v obličeji, či výstřihu, dokáží napnout pokožku a omladit její vzhled. Tkáň je zahřívána do hloubky až 6 mm, tím dojde ke zvýšené mikrocirkulaci a výrazné obnově kolagenových vláken. Lymfatický systém pak odvádí nejen tuky, ale i nebezpečné toxiny. Toto omlazení pleti bývá známo také jako** mezoterapie**, jehož trvalé výsledky je doporučováno zafixovat vhodnými podpůrnými kosmetickými prostředky, které mají nejen kosmetické, ale i léčebné účinky.

Zeštíhlení a zbavení se tukových zásob bez bolesti

Nabídka těchto prostředků k odbornému ošetření, by měla být součástí poskytovaných služeb v rámci bezbolestné liposukce 3. generace. Studio má ve své nabídce v současnosti nejúčinnější** preparát na odstranění vrásek, transdermální kolagen, který je vlastně takovým elixírem mládí, nejenže vyhlazuje pleť, působí pozitivně na hojení ran, jizev, slouží i jako prevence proti osteoporóze aj. Dalším vynikajícím produktem je například přípravek, obsahující silné a účinné antioxidanty, které při  jeho pravidelném používání dokáží snížit zvýšený krevní tlak, podporují imunitní systém, působí jako prevence kardiovaskulárních chorob a zhoubných nádorů, mají vliv na zlepšení potence a také hojení ran.**

Tyto prostředky jsou opravdu svým obsahem dokonalé, stejně tak jako** bezbolestná liposukce 3. generace**, díky které je možno zmenšit konfekční velikost, zbavit se vystouplého bříška nebo třeba tzv. jezdeckých rajtek na stehnech. Aby proces zeštíhlení proběhl opravdu co nejúčinněji a s co nejviditelnějšími výsledky, je nezbytné více než dodržovat pitný režim.Tři dny před zákrokem je nutno denně vypít alespoň dva až tři litry tekutin denně. Není doporučena černá káva ani zelený a černý čaj a alkohol je samozřejmě zcela vyloučen.

Po provedení zákroku není třeba žádná rekonvalescence. Jen nezapomenout na zvýšený příjem tekutin a také pohyb, tomu stačí jen svižná chůze. Po ošetření není třeba žádný omezující režim.

Bezbolestná liposukce 3. generace

Do vypuknutí léta zbývá ještě pár dní, právě takových, abyste podstoupením bezbolestné liposukce 3. generace zdokonalili svou postavu. Je to přece báječný pocit sebevědomě vystavit své tělo slunečním paprskům a užívat si krásných dní. Stejně tak je radost, pořizovat si nové a módní oblečení na konfekční postavu. Neforemné tukové bochánky můžete hodit za hlavu, tentokrát je opravdu máte ve své moci, ale je třeba pospíšit si.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22971 (zdravotnimagazin.cz#9945)


Přidat komentář