Neinvazivní liposukce - Prostějov

Kdo by nechtěl mít postavu bez nevzhledných tukových polštářů a povolené kůže. Samozřejmě je zapotřebí něco pro to udělat. Pokud zrovna nechcete trávit nespočet hodin v posilovně, máte možnost vyzkoušet účinky ultrazvukové neinvazní liposukce.

Zformovat postavu, dosáhnout viditelných výsledků, a to bez nutnosti chirurgického zásahu a jakékoli bolesti – to umožňuje neinvazní liposukce, za pomoci výjimečného přístroje ULTRALIPOSYSTEM. Stačí pár návštěv ve specializovaném salónu a budete se moci těšit z pevnějšího, vyrýsovanějšího a štíhlejšího těla. A pak bude záležet zcela na Vás, zda se tukové buňky opět nerozmnoží. Budete-li dbát na dostatečný pitný režim, vyváženou stravu a pravidelný pohyb, nebude důvodu se vyhýbat pohledům do zrcadla či se vzdát šortek, sukní a slušivých plavek.

Ultrazvuková neinvazní liposukce

Neslyšeli jste o ultrazvukové neinvazivní liposukci? Pak jste možná slyšeli nebo četli o kavitaci. V podstatě se jedná o jedno a totéž. Ultrazvuková neinvazivní liposukce představuje jedinečnou metodu, která umožňuje formování postavy. V průběhu ošetřování dochází k rozbourání, uvolnění a následnému odstranění tukových buněk, a to přesně v místech, kde je tolik obtížné zhubnout. K partiím, kde se tuk drží a je těžko se ho zbavit, se řadí především paže, bříško, boky, zadeček, stehna a kolena. A díky ultrazvukové neinvazivní liposukci se Vám podaří** zhubnout** ve jmenovaných partií.

Výhody neinvazivní liposukce za pomoci přístroje ULTRALIPOSYSTEM

Po každém ošetření přístrojem ULTRALIPOSYSTEM budete moci očekávat jak zeštíhlení, tak zformování a zpevnění ošetřovaných problematických partií (paže, bříško, boky, zadeček, stehna, kolena). Odstranění tukové tkáně proběhne bez jakékoli bolesti, bez nutnosti anestezie a bez sebemenšího porušení kůže. Odstranění tukových buněk probíhá šetrnou metodou, a to bez vedlejších nežádoucích efektů. Bezprostředně po ošetření můžete vykonávat vše, tak jako v běžný den. Nemusíte řešit žádná zdravotní omezení, potřebnou dobu pro rekonvalescenci apod. Oproti invazivní liposukci, nemusíte trávit čas, ani vynakládat finance na následnou hospitalizaci.

Již po prvním ošetření zaznamenáte měřitelný úbytek na ošetřovaných partií. Můžete dosáhnout zmenšení objemu od cca dvou do cca osmi centimetrů. Ošetření je vhodné jak pro ženy, tak muže, a to bez rozdílu věku, ať Vám je osmnáct, třicet, čtyřicet, padesát, …

Výsledky ultrazvukového ošetření

Již po prvním ošetření přístrojem ULTRALIPOSYSTEM zaznamenáte měřitelný úbytek na ošetřovaných partií. Tento úbytek se povětšinou pohybuje v rozmezí dvou až osmi centimetrů. To, z jakého dosáhnutého úbytku v centimetrech se budete moci těšit právě Vy, je zcela individuální a závisí na řadě faktorů. I když po prvním ošetření lze dosáhnout výrazných úspěchů, je vhodné absolvovat několik procedur, a to vždy v rozmezí deseti až čtrnácti dnů. Jen tak budete moci očekávat co největší možný účinek z ošetření. To, zda bude zapotřebí pět, šest, deset ošetření přístrojem ULTRALIPOSYSTEM, závisí na stavu Vaší kůže, lymfě i metabolismu. Požadovaný počet ošetření Vám sdělí v příslušném salónu. Obecně však platí, že se vzrůstajícím počtem ošetření dochází k většímu efektu zeštíhlení a** zformování** těla.

Čas potřebný pro ošetření přístrojem ULTRALIPOSYSTEM

Určitě Vás také bude zajímat, kolik času si máte vyhradit na jednu ošetřovací proceduru přístrojem ULTRALIPOSYSTEM. Zhruba počítejte s časem kolem 40 minut.

Ultrazvukovým přístrojem ULTRALIPOSYSTEM si můžete nechat ošetřit prsa (muži), paže, bříško, boky, hýždě, stehna (vnitřní i vnější stranu), kolena, lýtka.

Přístroj ULTRALIPOSYSTEM

Přístroj ULTRALIPOSYSTEM, který se využívá pro** neinvazivní liposukci a zformování postavy**, se řadí v současnosti k nejkomplexnějším a nejvyvinutějším ultrazvukovým přístrojům vůbec. Při ošetření dochází k vytváření koncentrované energie ultrazvukových vln. Tyto vlny pak vytvoří bublinu, neboli kavitu, a to uvnitř každé** tukové buňky**. Působící vnější tlak pak uvolní z bubliny vodu i bílkoviny, jež na sebe vážou tuk. Tuk je pak následně odveden do krevního oběhu a pak z těla ven.

I když samotné ošetření přináší významné úspěchy, pak Vy sami ještě můžete přispět k zesílení pozitivních účinků. Především je vhodné a důležité nezapomínat na dostatečný pitný režim. Ideální je, pokud byste během dne vypili dva až tři litry tekutin. Vhodnými tekutinami jsou čistá kohoutková voda, neperlivá minerální voda, bylinkový čaj, ředěné džusy bez cukru apod. Naopak káva, alkohol, černý čaj, či slazená limonáda není tou nejvhodnější volbou.

Vedle pitného režimu podpoříte fungování metabolismu vhodnou životosprávou. Snažte se z jídelníčku vyřadit potraviny smažené na přepáleném tuku, tučné, přesolené. Také sladkosti a cukrovinky nejsou ideální.

Pro koho není vhodná neinvazivní liposukce

Čekáte miminko? Máte nezhojené, otevřené zranění po úrazu? Trápí Vás onemocnění jater, epilepsie, nádorové onemocnění, onemocnění kůže, snížená ledvinová nebo pankreatická funkce, onemocnění srdce? Pak pro Vás není vhodné ošetření přístrojem ULTRALIPOSYSTEM. Jste na pochybnostech, zda Vám zdravotní stav dovolí podstoupit neinvazivní liposukci? Pak určitě, než se vydáte na proceduru, prokonzultujte Vaše možnosti s ošetřujícím lékařem.

Trvalé zhubnutí

Ze všech dostupných médií (televize, internet, časopisy) na nás „útočí“ celá řada nejzaručenějších a zázračných diet, hubnoucích nápojů, prášků, pilulek. Kdo z nás někdy nevyzkoušel nějakou tu dietu, potravinový doplněk či kapsle na hubnutí. Jaký však byl povětšinou výsledek? Maximálně krátkodobé zhubnutí, kdy stejně tukové špíčky v oblasti bříška, boků, zadečku, zůstaly na svém místě. Neinvazivní liposukce za pomoci přístroje ULTRALIPOSYSTEM Vám pomůže se dokonce natrvalo zbavit nadbytečných centimetrů. Chce to jen z Vaší strany vytrvalost při procedurách, doplněnou o dostatečný pitný režim, upravený jídelníček a trochu toho pohybu. A plavková sezóna může klidně začít, aniž byste se musely zahalovat do neforemných jednodílných plavek a velkého plážového šátku. Opět si budete moci obléci vkusné dvojdílné plavky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22999 (zdravotnimagazin.cz#10003)


Přidat komentář