Nemůžete přibrat?

Když chcete přibrat, jsou pro vás vhodné i tučné jogurty, sýry a potraviny bohaté na rostlinné oleje. Můžete si ve větším množství dovolit sušené ovoce, musli směsi s oříšky. Bez obav si dopřejte (zdroj kvalitních vysokohodnotných sacharidů).

Rady jak přibrat

Patříte mezi šťastlivce, kteří mohou sníst cokoliv, nemít v podstatě žádný pohyb, a přesto nepřiberou? Určitě slýcháváte jak vám to lidé závidí, že máte tento dar.

Ale vy máte jiný pohled, nelíbí se vám ty vystouplé kosti a přecejen toužíte po pár kilech? Poradíme vám, jak kvalitně zvýšit váhu - ne moc rychle, ale s výsledky.

Dbejte na kvalitní potravu

Máte rychlý metabolismus, který všechnu potravu dobře a efektivně spálí. Nesnažte se přibrat rychle s pomocí potravin bohatých na energii. Dbejte na kvalitní stravu.

Co zasadíš, to sklidíš

Základem úspěchu je jíst pravidelně, udělat si na jídlo čas a nevynechávat jednotlivá hlavní jídla. Zařaďte do jídelníčku více svačin a potravu konzumujte po celý den.

Volte potraviny bohaté na semínka, ořechy, mandle a jiné hodnotné potraviny. Dostanete do těla bohatý zdroj nenasycených mastných kyselin a vápníku.

Když chcete přibrat, jsou pro vás vhodné i tučné jogurty, sýry a potraviny bohaté na rostlinné oleje. Můžete si ve větším množství dovolit sušené ovoce, musli směsi s oříšky. Bez obav si dopřejte (zdroj kvalitních vysokohodnotných sacharidů). kvalitní čokoládu, smetanu - jednoduše všechno to, co mají obézní lidé zakázáno.

Znáte film - Super Size Me?

Film "Vykrm mě" - dokument z roku 2004 odpovídá na otázku, jak se skutečně podepíše pravidelná konzumace fast food stravy na postavě a zdraví. Mladý a zdravý muž Morgan Spurlock, autor snímku, podnikl sám na sobě téměř nehumánní pokus a celý měsíc se stravoval jen ve fast food restauracích.

Jde o výpověď současného životního stylu, film získal spoustu festivalových ocenění.

Stop kouření

Zkuste přestat. V průměru přibere těžký kuřák kolem pěti kilogramů. U některých jsou to tři kilogramy už v prvním týdnu, kdy se rozhodli nekouřit.

Ať už vyzkoušíte cokoliv, chce to trpělivost. Stejně jako u hubnutí, musíte tělo na změnu připravit. Chce to čas než se přizpůsobí a bude dělat to, co po něm žádáte. I u přibírání platí - nespěchat a nic dopředu nevzdávat!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22315 (zdravotnimagazin.cz#6817)


Přidat komentář