Nepřekonatelnou chuť zažene chrom

Chrom není přípravkem na hubnutí. Je to nepostradatelný stopový prvek, který je obsažen ve stravě a má řadu funkcí. Chrom v těle má schopnost, že buňky jsou neustále dobře zásobovány cukrem pro energetický metabolismus...

Problém již vyřešen

Chuť je velká a nevyzpytatelná královna. Jestli nedokážete přestat jíst sladké, jsou pro vás jakékoli diety zbytečné a neproveditelné. Neustálá chuť na cukr ničí všechny pokusy o redukci váhy. S chromovým doplňkem stravy se dá tento problém vyřešit.

Charakteristika

Chrom není přípravkem na hubnutí. Je to nepostradatelný stopový prvek, který je obsažen ve stravě a má řadu funkcí. Jednou z nich je udržování hladiny krevního cukru. Což je v našem případě nejdůležitější.

Nedostatek chromu

Když člověku kolísá hladina cukru v krvi, je nucen sáhnout po jakékoli sladkosti. Důvodem poklesu této hladiny je nedostatek chromu, který by pomohl převádět cukr z krevního řečiště do buněk, kde by se spálil na energii.

Kolísání cukru

Chrom v těle má schopnost, že buňky jsou neustále dobře zásobovány cukrem pro energetický metabolismus. Pracuje společně s inzulínem. Když má organismus chromu dostatek a dostatečnou vlastní tvorbu inzulínu regulace hladiny krevního cukru funguje plynule. Při nedostatku dochází ke kolísání cukru a inzulínu v krvi. To je provázeno náhlými stavy hladu, chutě a únavou.

Dávkování chromu

Určitě je vám jasné, že když člověk konzumuje hromady sladkostí jen proto, aby se mu ulevilo a dočerpal energii, jakékoli pokusy o redukci váhy jsou jen trápením. Jestliže chcete získat štíhlou postavu, musíte se postarat o vyrovnanou hladinu cukuru ve svém těle. Doplněk stravy s bioaktivním chromem ve formě glukózového tolerančního faktoru je bezpečný a účinný.

Bioaktivní chrom

Chromových doplňků stravy je dnes na trhu celá řada. Vždy byste měli hledat organický druh chromu, s anorganickým má organismus potíže při vstřebávání. Obecně bývá nejlepší bioaktivní chrom vázaný na kvasnice ve formě glukózového tolerančního faktoru. Tělo potřebuje průměrně 50 až 200 mikrogramů chromu denně. Průměrnou dávku tvoří 100 mikrogramů bioaktivního chromu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22263 (zdravotnimagazin.cz#6695)


Přidat komentář