Noví dietní spojenci

Zelený čaj kromě antioxidantů obsahuje také kofein, catechin, teofylin, třísloviny, minerály a bílkoviny. Látky catechin a kofein urychlují metabolismus a napomáhají odtučňování.

Zelený čaj

Zelený čaj kromě antioxidantů obsahuje také kofein, catechin, teofylin, třísloviny, minerály a bílkoviny. Látky catechin a kofein urychlují metabolismus a napomáhají odtučňování. Antioxidační látky pomáhají neutralizovat volné radikály a chrání nás tak před vznikem rakoviny i předčasným stárnutí buněk. Působí blahodárně na náš nervový systém. Vypijte alespoň 2 šálky silného zeleného čaje denně.

Guarana

Také Guarana obsahuje kofein, který zvyšuje přeměnu tuku na energii. Látky zvané guaranoidy stimulují nervovou soustavu a aktivizují celý organismus, čímž zvyšují výkonnost organismu a o to více podporují spalování tuku. Guarana působí také jako afrodisiakum, odstraňuje únavu, zvyšuje schopnost koncentrace.

Synephrine

Synephrine je hlavní aktivní sloučenina nacházející se v plodu rostliny Citrus aurantium. Plody jsou v čínské medicíně známé také jako zhi shi, v jiných částech světa například jako zelený pomeranč či kyselý pomeranč.

Spalovač tuků

Synephrine je velmi účinný, a přesto nepříliš známý spalovač tuku, který je pokládaný za nejefektivnější náhradu efedrinu bez jeho typických nepříznivých vedlejších účinků. Zvyšuje termogenezi, a proto spaluje tuk dokonce i když odpočíváte. Není to skvělé?

Účinky Synephrine

Synephrin (též synefrin) slouží jako přírodní náhražka efedrinu a kofeinu. Zvyšuje metabolismus, aniž by to mělo vliv na srdeční činnost nebo krevní tlak. Zrychlení metabolismu odpovídá zvýšenému spalování kalorií. Synefrin má zároveň stimulační účinky. Spaluje tuky, zvyšuje tělesnou zdatnost a posiluje svaly. Přitom snižuje chuť k jídlu.

Třezalka tečková

Dokud budete podléhat stresu, nadbytečným kilogramům se nevyhnete. Stres totiž spouští stresový hormon kortizol, který brání odbourávání tuků. Jedním z nejlepších přírodních antidepresiv je třezalka tečkovaná. Ovlivňuje hladiny přenašečů vzruchu v mozku, především látky zvané serotonin. Působí proti únavě, depresi, pocitu strachu, bolesti hlavy, bušení srdce i náladovosti při menstruaci.

Hořčík- nezbytnost svalů

Hořčík je nezbytný pro správný stav nervů a svalů, uvolňuje napětí, má zklidňující účinky. Pozitivně působí také na funkci srdce, zlepšuje paměť a myšlení. Nedostatek hořčíku vede ke zvýšení hladiny tuků v krvi, což se může negativně projevit na vaší váze.

Phenylalanin

Phenylalanin (DLPA) je aminokyselina s mnoha důležitými účinky na lidský organismus. Chrání endorfiny, přirozené látky podobné morfinu, které se vytvářejí v těle a potlačují i některé formy bolesti a deprese. Při ochraně endorfinů před blokujícími látkami pomáhá DLPA potlačit některé formy chronické bolesti zad, u artróz, artritíd, migrén, premenstruálního syndromu, pomáhá při některých typech deprese a snad také posiluje imunitní systém. DLPA také zvyšuje hladinu neurotransmiteru, hormonu zvaného noradrenalin, což je přirozená látka, jejíž produkce se snižuje s přibývajícím věkem. Nižší hladiny noradrenalinu zvyšují naši přecitlivělost k únavě, depresi, bolesti a k jiným obtížím s spojeným se stárnutím a mohou mít negativní vliv na naši nadváhu

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21757 (zdravotnimagazin.cz#5331)


Přidat komentář