Novinka roku 2012 - Lipolaser Pardubice

Vyzkoušeli jste spousty hubnoucích metod, ale vše selhalo? Máme pro vás novinku. Lipolaser, který je neinvazivní, a tudíž nebolestivý. Jeho účinky jsou velmi slibné a dlouhodobé.

Nabídka** hubnoucích metod** je nepřeberná a potenciální klienti mají problém se v ní vyznat. Co je nejlepší? Neexistují specifická omezení? Co se musí dodržovat nebo co je zapotřebí aplikovat? Toto je jen pár otázek, které napadnou každého, kdo se rozhodne pro metodu hubnutí. Proč lidé tak činí? Každý má právo řešit hubnutí po svém. Pokud máte zájem vyzkoušet hubnoucí metodu a z nějakého důvodu nechcete držet diety nebo sportovat, je to jen a jen vaše volba. Hubnoucí metody, které mají okamžitý efekt, podstupují lidé, kteří tolik neholdují sportu nebo ze zdravotních důvodů nemohou vyvíjet takovou aktivitu. Dlouhou dobu byly dostupné tzv. invazivní metody. To jsou aplikace, kdy se zavádí stroje do těla. Může o být kanyla při liposukci nebo se provádí radikální řezy. V posledních letech zažívají boom neinvazivní metody, které jsou přirozenější a pročistí vám tělo. Nemají sice okamžitý efekt, ale ten může být za to trvalejší a navíc necítíte bolest. Vaše tělo neprodělá velký zásah a kůže se lépe přizpůsobí novým rozměrům. Jaká je metoda lipolaser?

Co je lipolaser?

Jedná se o novinku, kterou si chválí celý svět. Bohaté zkušenosti a osvědčené výsledky dokazují, že se jedná o inovativní metodu, která je velmi účinná. Nyní se metoda dostává i k nám a ti, kteří ji vyzkoušeli, si ji nemohou vynachválit. Pokud se rozhodnete pro tuto metodu, co vás čeká? Lipolaser je zkrácený název pro** laserovou lipolýzu**. Tato aplikace vám pomůže zbavit se přebytečného tuku, který se usazuje v několika partiích těla. Může jít o vnitřní a vnější strany stehen, zadek, břicho, boky, ale i jiné části. Lze takto upravit i tzv. dvojitou bradu. Lipolaser totiž tělo nejen zbavuje tuku a díky tomu hubnete, ale také se zpevňuje kůže a podkožní vazivo. Zbavíte se tak i povislého bříška, zadku a vaše kůže nebude vypadat jako tzv. rosolovitá hmota.** Lipolaser** dokáže pomoci prakticky každému.

Pro koho je lipolaser?

Aplikace se provádí u obou pohlaví a v podstatě bez rozdílu věku. Aplikace je vhodná pro ty, kteří trpí nadváhou, mají celulitidu nebo potřebují zpevnit tělo. Metodika je také vhodná pro ty, kteří mají asymetrickou postavu. Například jsou typy žen, které mohou mít útlý pas a přitom mají vetší boky a stehna. Takto se pak těžko formuje postava, někdy zde hrají důležitou i dědičné dispozice. Aplikace stroji je tak mnohem efektnější. Je tu ale také možnost, že lidé, kteří jsou časově vytíženější, nemají čas jít do posilovny, protože efektní cvičení trvá více času. Nejde leckdy o samotný proces, ale musíte se převlékat, poté osprchovat a zase obléknout. Musíte s sebou brát věci na cvičení, a pokud máte večer ještě schůzku, je to nepohodlné. Lipolaser vás navíc vyjde i levněji a rychleji.

Jak funguje lipolaser?

Ošetření tímto přístrojem provádí speciálně vyškolení odborníci, takže se nemusíte obávat. Jak stroj vypadá? Na problematickou část těla se přiloží aplikátory, které mají osm výstupů na paprsky červeného chladného laseru. Tyto aplikátory jsou pak přiloženy na pokožce, kde působí. Lipolaser je bezpečný a není nepříjemný, právě naopak. Celý proces trvá 30 minut. V průběhu tohoto času proniká do těla laserové světlo, které je generováno prostřednictvím diod, jež pracují s malými výkony energie. Proč je toto důležité? Nedochází zde k destrukci okolní tkáně, nervů nebo cév, tudíž jde o opravdu bezpečnou aplikaci. Navíc zde nevzniká zvýšení teploty dané části, protože se zde aplikuje tzv. studené světlo. Proto jde o unikátní metodu. Při působení laserového světla se tukové buňky stimulují tak, že začnou samy od sebe zkapalňovat. Tuk uvnitř sebe pak utvoří  dočasné otvory v buněčné stěně a tudy zkapalněný tuk proteče skrze otvory do mezibuněčného prostoru. Následně teče lymfatickým systémem, kudy je zcela bezpečně odveden z těla pryč a tím pádem navždy vymizí. Nedojde k násilnému zničení tukových buněk, jako je tomu u zmražení a nezatěžuje se organismus.

Lipolaser – efekt

Metodika vytvoří v těle stejný efekt, jako když sportujete. Jedná se o přirozenou formu úbytku nežádoucích tukových zásob. Už po první aplikaci poznáte účinek. Každé ošetření totiž přináší okamžitý efekt. Co je další devizou? Tento proces využívá i tzv. paměťového efektu. Buňky zde předávají informaci o hubnutí, informace prostoupí celým tělem a tím pádem ubývá tuk v celém těle. Jaké jsou ztráty? Průměrně se můžete zbavit 3 až 18 cm z daných míst. Výsledky závisí na četnosti opakování a na dispozicích dané osoby.

Lipolaser – výhody

Už jsme naznačili, jak metodika probíhá a dotkli jsme se i výhod. Nyní si je shrneme. Aplikace je bezbolestná a příjemná. Výsledek je okamžitý a navíc trvalý. Jde ošetření je naprosto bezpečné. Nemáte žádné následky po aplikaci, nemáte žádné modřiny nebo spáleniny, což se u některých metod stává. Není zde tím pádem ani nutná následná rekonvalescence. Ošetření vyvolá zdravotně důležité procesy, které jsou příhodné pro vaše tělo a to i do budoucna.

Lipolaser – zlepšení účinku

Samozřejmě, že i zde je příhodné zlepšit účinek. Co byste pro to měli udělat? Více pijte. Zvýšený příjem tekutin pomáhá odvést tuky z těla, takže alespoň 1 den před a 3 dny po ošetření vypijte minimálně tři litry neslazeného nápoje denně. Také nejezte minimálně 4 hodiny před a 2 hodiny po ošetření. Po ošetření můžete vykonat fyzickou aktivitu, která urychlí vyplavení tuku z těla ven. Může se jednat jen o rychlou chůzi. Co se týká počtu aplikací, doporučuje se podstoupit 3 až 6 ošetření v průběhu 2 až 3 týdnů, v ideálním případě s maximálně 3denním odstupem.

Lipolaser – kontraindikace

Existují i případy, kdy si nemůžete aplikaci dopřát. Jde o těhotenství a kojení, nádorová onemocnění, srdeční a ledvinové choroby, epilepsii, infekční onemocnění, užívání léků na ředění krve, kardiostimulátory, atopické ekzémy, diabetes 2. stupně, onemocnění lymfatického systému, hormonální léčba a také se ošetření nedoporučuje při menstruaci.

Vyzkoušejte metodiku, která přináší nové výsledky. Je** účinná, bezpečná a bezbolestná**.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23246 (zdravotnimagazin.cz#10419)


Přidat komentář