Nutriční poradenství a detoxikace Praha

Konečně jste sebrali odvahu a řekli svým kilogramům STOP? Chcete vypadat opět štíhle, zdravě a cítit se dobře? Využijte služeb nutričního poradenství, které vám nejenže upraví jídelníček, ale dodá vám i mnoho sil a energie.

Nutriční poradenství

Nutriční poradenství a detoxikace - Praha 2

Zajímáte se o zdravý životní styl? Chtěli byste na svém životě něco změnit a udělat tak mnoho pro své zdraví? Chybí vám energie, cítíte se pod psa, máte nízké sebevědomí a hledáte cestu, jak nalézt rovnováhu ve svém životě? V tom případě pro vás máme řešení v podobě Nutričního studia.

Nutriční studio

V nutričním studiu vám dokážou odborníci poradit s jakýmikoliv problémy týkajícími se zdravého životního stylu. Trpíte nadváhou nebo se vám naopak nedaří přibrat ani deko, přestože jíte, co to jde? Máte problémy s pokožkou? Chybí vám elán do života a potřebovali byste doplnit energii do další životní etapy? S tím vším vám pomůžou specializovaní odborníci. Ti s každým klientem vedou důkladný vstupní pohovor, který jim slouží k tomu, aby zjistili jeho stravovací návyky, jeho životní styl, jaké jsou fyzické kondice, zda a na kolik se věnují sportu, zda si dopřávají relaxační techniky, apod. Vše tohle má totiž velký vliv na to, jak se člověk cítí. Poté, co poradci provedou důkladnou analýzu všech nezbytných údajů, doporučí svému klientovi, jak nejlépe upravit svůj jídelníček a vytvoří mu jídelníček, který bude přímo jemu na míru. Doporučí látky a živiny, které by v jídelníčku neměly chybět a pak už je jen na každém, zda se těmito doporučeními bude řídit nebo ne. Důležité jsou pravidelné konzultace. Pokud jste tak moc zaneprázdnění, že nemáte ani chvilku času na tato sezení, domluvte se s poradcem, který je schopný provést konzultaci po telefonu nebo emailem.

Pro koho je výživové poradenství určené?

Výživové poradenství nabízí komplexní služby v souladu se zdravým životním stylem. Výživové poradenství je tu proto, aby se důkladně zabývalo nejen programy redukčními, ale také programy preventivními. Na otázku, pro koho je výživové poradenství určeno, můžeme odpovědět tak, že je tady pro všechny, kteří mají zájem na tom žít zdravě, plnohodnotně, pro ty, kteří chtějí mít pod kontrolou příjem potravy a dosáhnout tak optimálních tělesných proporcí, vitality a účinně předcházet možným civilizačním chorobám, mezi které patří srdeční choroby, zvýšený cholesterol, apod. Výživové poradenství je zaměřeno na změnu stravovacích návyků. Vždy se jedná o soulad s individuálními potřebami klientů a s jejich zdravotním stavem. Výživové poradenství je vhodné pro všechny lidi bez rozdílu věku, pohlaví, tělesné váhy. Je určeno i pro těhotné a kojící ženy.

Zdravý životní styl

Zdravý životní styl

Nejvíce své zdraví a délku života ovlivňujeme vlastním životním stylem. Životní styl určuje a ovlivňuje naše zdraví až z 80%. Zbylých 20% je dáno dědičností, zdravotnickou péčí, případně jinými vlivy. Životní styl zahrnuje velké množství prvků. Představuje jednak péči o naše tělo po tělesné stránce, tedy dostatek vhodných pohybových aktivit, ale také vyváženou stravu, aby tělo dostávalo dostatek vitamínů, bílkovin a vláknin. Neexistuje ale jediný návod pro všechny, jak se o své zdraví starat, aby nám sloužilo co nejdéle. Potřeby lidí jsou odlišné a je potřeba brát v úvahu fyzický i psychický stav lidí, zdraví člověka a jeho věk. S tím vám pomůže nutriční poradce, který vezme v úvahu všechny tyto faktory a pomůže vám zlepšit váš životní styl.

Redukce hmotnosti

Máte starosti se svou váhou? S blížícím se létem a plavkovou sezónou lidé víc než jindy řeší svou postavu, svá přebytečná kila a neforemnou postavu, kterou by chtěli aspoň na těch pár teplých měsíců co nejvíce změnit, aby pro ně nemusely být plavky a koupání na koupalištích nebo u moře tabu. Každému, komu se nedaří jeho tělesnou hmotnost snížit, nebo sice trochu zhubli, ale ručička váhy se zastavila a dál to nejde, doporučujeme navštívit nutriční centrum. Zde jsou odborníci připraveni řešit právě vaše problémy. Navíc pokud chcete snižovat svoji váhu postupně, zdravě a bez následného jo-jo efektu, nezbývá, než nutričního poradce vyhledat a svěřit se do jeho péče. Nutriční poradci jsou tu od toho, aby vám efektivně poradili, jak kila shodit, aby vás motivovali, podporovali a kontrolovali. Sami dobře víte, že bez kontroly se úkoly neplní snadno a výsledky nejsou tak efektivní jako když nad vámi někdo stojí a vy víte, že se od vás výsledky očekávají. Potřebujete poradit s vhodnou pohybovou aktivitou? I s tímto vám poradce pomůže.

Redukce hmotnosti

Co je při snižování váhy důležité?

Při redukci hmotnosti je důležité především to, že musíte postupovat pomalu, aby bylo zamezeno případnému vzniku jo-jo efektu. Výživový poradce vám nebude doporučovat ani nabízet dietní přípravky, ale sestaví pro vás jídelníček, který bude přímo vám na míru, s vyváženým poměrem živočišných a rostlinných bílkovin a tuků, jednoduchých i komplexních sacharidů, vláknin a čerstvého ovoce a zeleniny. Dostatečný pitný režim je podmínkou. Bez dostatečného množství tekutin by shazování kil nešlo. Nutriční poradce vás naučí si naplánovat jídelníček tak, aby obsahoval dostatečné množství všech nezbytných potravin, abyste dosáhli požadovaného výsledku. Jsou lidi, kteří chtějí zhubnout stůj co stůj, ale jsou mezi námi i takoví, kteří by chtěli přibrat a z každého získaného kila se radují. Proto je nutný individuální přístup odborníků, protože každý požaduje něco jiného, stavba každého těla je jiná a životní styl lidí se také odlišuje. Výživový poradce vám poradí, které potraviny byste měli preferovat, a které naopak ve svém jídelníčku omezit či z něho úplně vyřadit. Také vám poradí vhodnou pohybovou aktivitu, bez které se při hubnutí také neobejdete.

Přírodní produkty jako doplňky stravy

V dnešní době, kdy se téměř vše dováží z různých zemí a kolikrát původ potravin není vůbec znám, natož jejich složení, je opravdu vzácností najít plnohodnotné potraviny, které by byly plné živin a vitamínů, které jsou pro lidské tělo tak důležité. Od toho jsou k dostání doplňky stravy, které jsou různé. My samozřejmě nejvíce doporučujeme** čistě přírodní doplňky,** které jsou kvalitní, a lidskému organismu užitečné. Přírodní a bylinné prostředky patří k těm nejúčinnějším, protože právě tyto produkty umí lidské tělo maximálně využít. Vedle toho uměle vytvořené doplňky stravy jsou podstatně levnější než přírodní a není to nadarmo. Tyto doplňky totiž tělo z větší části vyloučí nebo je uloží jako nezpracovaný odpad.

Vitamíny

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23092 (zdravotnimagazin.cz#10260)


Přidat komentář