Pevná vůle na hubnutí

Ještě předtím, než se na některý program zapíšete, dobře zvažte, jaký druh pohybu je pro vás nejvhodnější. Nebude-li vás bavit, dlouho u něj nevydržíte. Nejúčinnějším spalovačem kalorií je aerobní cvičení.

Cvičební programy

Cvičební programy jsou jedním z nejúčinnějších programů na hubnutí vůbec. Nestačí jen dodržovat dietu, pouze pohyb je skutečným spalovačem kalorií. Nejúčinnější je však za předpokladu, že má vaše tělo dostatek minerálů a stopových prvků, ze kterých může čerpat. Ideální je příjmat je v přípravcích, které mají málo kalorií, připadně žádné.

Sportovní aktivity

Cvičební programy se zaměřují především na zpevňování problémových partií jako je zadeček, stehna a bříško.

Účinné cviky na bříško
Účinné cviky na záda
Účinné cviky pro zpevnění ramen
Pro posilování využijte schody
Prsa a cviky pro pevnost
Ještě předtím, než se na některý program zapíšete, dobře zvažte, jaký druh pohybu je pro vás nejvhodnější. Nebude-li vás bavit, dlouho u něj nevydržíte. Nejúčinnějším spalovačem kalorií je aerobní cvičení, ale pro silně obézní jedince je vhodnější lehčí druh pohybu. Při výběru zohledňujte také svůj zdravotní stav.

Hubnutí u moře

Tzv. redukčně kondiční pobyty jsou určeny pro všechny, kteří touží snížit svou nadváhu. Zúčastnit se jich můžete jednotlivě, s kamarádkou nebo i v celých skupinkách. Právě společnost ostatních lidí činí z hubnutí méně útrapnou záležitost.

Program pobytů tvoří především různorodá pohybová aktivita dle vašeho výběru ( aerobik, aqua-aerobik, plavání, míčové hry, tenis, turistika, cykloturistika, tanec, golf, jízda na koni apod.), přednášky o zdravém způsobu hubnutí a nadstandardní služby v podobě masáží, kosmetiky a různých relaxačních metod.

Hubnutí s odborníky

Každého takového zájezdu se účastní odborníci na diety a hubnutí. Jídelníček je sestaven podle zásad správné výživy. Redukčně kondiční zájezdy jsou organizovány v České republice i v zahraničí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21987 (zdravotnimagazin.cz#5870)


Přidat komentář