Pohodlné hubnutí 1. díl

Podle slov jedné zdravotní sestřičky, která si tento postup nejen na vlastní kůži vyzkoušela, ale i s úspěchem dokončila nesmíte mít doma žádné jídlo navíc: „Kupovala jsem si vždycky potraviny jen na jeden den.

Nemít doma mnoho jídla

Odpovědi na otázku jestli jde hubnout zdravě a pohodlně se budou asi hodně lišit, ale určitě se najde hodně takových, kteří nám potvrdí, že to vyzkoušeli a že to jde. Doktorka Hudečková má na hubnutí zdánlivě jednoduchý recept: „Zdravý člověk, pokud chce zhubnout, musí jíst maximálně 5 000 KJ denně. Ono to sice jde i se 6 000 KJ. Ale pak většinou hubnete tak pomalu, že vás to nebude bavit,” říká doktorka Hudečková, která má obrovské zkušenosti s různými věkovými skupinami i pacienty. ## Dokončený úspěch Podle slov jedné zdravotní sestřičky, která si tento postup nejen na vlastní kůži vyzkoušela, ale i s úspěchem dokončila nesmíte mít doma žádné jídlo navíc: „Kupovala jsem si vždycky potraviny jen na jeden den. A jednou, když jsem večer znovu prohlédla ledničku i potravinovou skříň a po sté si ověřila, že doma už není nic, co bych si u televize dala, narazila jsem na kilový sáček se strouhankou. Prostě jsem ho sežrala. A celý.” ## Poučení Nedělejte si doma zbytečné zásoby! Pro všechny lidi s nadváhou a především pro děti jsou dobroty ve formě tyčinek, čokolád, sušenek velkým lákadlem a velkým kalorickým nebezpečím. Tedy jedna z hlavních zásad je : Nemít doma zbytečně mnoho jídla. A zkuste se zatím rozmyslet, jestli se s námi a s podporou Naturik nepustíte do pětitisicového hubnutí. V příštím článku se podíváme na další „budoucí hubeňoury” a na to, čím lze hubnutí a vůli podpořit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21876 (zdravotnimagazin.cz#5604)


Přidat komentář