Poradce na hubnutí a výživu Pelhřimov a okolí

Podle výzkumu Všeobecné pojišťovny v České republice trpí nadváhou více než 55% Čechů. Ještě překvapivější je zjištění, že na venkově jich naleznete více než ve městě. Tato závažná čísla by bylo dobré nepodceňovat. Co však s tímto problémem?

Jste si jistí, že se vás tento problém netýká? Ptáme se hlavně mužů, kteří mají tendenci vážnost své obezity shazovat. Jenomže právě oni vedou ono to děsivé resumé (51% mužů a 37% žen trpí nadváhou). Přičemž zvýšení hmotnosti o pět až deset procent nad rámec vám zkracuje váš život až o devět let! Ptáte se jak ale zjistit, kolik máte vážit? Máte dvě možnosti:

  • BMI výpočet - podle vzorce váha v kilogramech dělená výškou v metrech na druhou. Normální váhu určují hodnoty BMI mezi 18,5 až 25. Hodnoty pod 18 napovídají o podvýživě a hodnoty nad 25 ukazují nadváhu a nad 30 dokonce obezitu.
  • Podle obvodu pasu, přičemž ženy by měly mít obvod do 80cm a muži maximálně do 94cm. Všechny hodnoty, které jsou vyšší patří mezi rizikové. Mezi velmi rizikové patří obvod nad 88 cm u žen a nad 102 cm u mužů.

Zjistili jste, že máte problém, ale nevíte, co s tím? Dříve než se pohroužíte do časopisů, abyste v nich objevili nějakou novou dietu a svůj problém zvětšili o pár dalších jojo kilogramů, zkuste se zamyslet, zda byste neměli vyhledat raději odbornou pomoc. ** **

Co je Anti–aging medicína?

Jedná se o nový medicínský obor, který je v České republice celkem neznámý. Jeho cílem je** medicína zaměřená proti stárnutí**. Vychází přitom z potřeby neustále se zvyšujících nároků na psychickou i fyzickou kondici se snahou oddálení procesu stárnutí. Teorie stárnutí se přitom opírá o tři další teorie: Volně radikálová teorie, Teorie AGE, Neuroendokrinní teorie.

Volně radikálová teorie

Jedná se o zásadní myšlenku na sledování všeho kolem i člověka. Člověk, jakožto stroj také stárne a opotřebovává se, jak bude fungovat závisí na naší péči, čištění, promazávání. Pokud by nebyl ošetřován zreziví – oxiduje. Lidské tělo se zanese volnými radikály, které se vytváří vlivem zevních příčin, jakými je například UV záření, kouření a tak dále. Hlavním faktorem je ale naše životospráva. Pokud dojde k nahromadění volných radikálů dochází k poškození organismu, tělo má čím dál méně energie a stárne. V rámci tohoto procesu pak vznikají různé zdravotní problémy, jakými jsou kardiovaskulární nemoci, carcinomy či pokles duševních funkcí.

Teorie AGE

Je založena na Advanced Glykosylation end products. Zjednodušeně řečeno na biochemickém působení cukru v krvi. Při vysoké hladině cukru může dojít k mnoha poruchám, které vedou k předčasnému stárnutí.

Neuroendokrinní teorie

Tato teorie mluví o hormonech, které člověk potřebuje ke správné funkci organismu. Nedostatek hormonů vyvolává organické změny, které je možné zlepšit hormonální substitucí. Věkem produkce hormonů klesá, čímž tělo stárne.

Revoluční hubnutí

Na těchto základech se spojili odborníci na slovo vzatí a vytvořili program Revolučního hubnutí, který si klade za cíl, aby lidé skutečně zhubli, a to nejen z estetických důvodů, ale proto, aby zabránili předčasnému stárnutí a prodloužili si tím svůj život.

Hubnutí pomocí programu Revolučního hubnutí je položeno na zdravém způsobu snižování váhy a nulovém počtu rizik. Potřebný je však váš komplexní a systematický přístup k problému s ochotou změnit svůj dosavadní způsob života. U každého aktivace metabolismu probíhá jiným způsobem, a proto je i přístup individuální. Základ však tvoří snaha o snížení pH v organismu. Kyselost bývá totiž špatná v důsledku špatného životního stylu. Revoluční hubnutí se skládá ze tří fází. V první fázi je potřebné vytvořit vhodné podmínky, aby tělo mohlo dobře spalovat tuky. V druhé fázi dochází k samotnému spalování tuků provázené detoxikací organismu. Ve třetí – poslední fázi, dochází k tomu nejdůležitějšímu, a to k celkově udržitelné váze.

Každý proces je jedinečný, protože i vy jste jedineční a potřebujete k tomu jiné podmínky. Proto, pokud se chcete trvale zbavit přebytečného tuku využijete odbornou pomoc.

Jak poznáte překyselení organismu?

Stále váháte zda je skutečně možné, aby** nesprávné fungování vašeho organismu** bylo způsobeno jeho překyselením? Zkuste se zamyslet, zda vás trápí některý z těchto příznaků – nedostatek energie, neustálá únava, apatie, snížená výkonnost, pocit těžkých nohou, bolest svalů, náhlá ospalost po jídle, zřetelná změna váhy (zhubnutí, přibrání), snížená odolnost vůči infekcím, častá nemocnost, snížená schopnost regenerace, zpomalené hojení ran, velice dlouhá potřeba k zotavení po nemoci, poruchy prokrvování, trvale studené končetiny, problémy se spánkem. Jestliže jste našli více společných příznaků, trápí vás problém spojený s překyselením organismu. Nemyslíte si, že je na čase s tím konečně něco udělat?

Jaké jsou následky překyselení organismu?

Jestliže dojde k** dlouhodobějšímu překyselení organismu** mohou vás začít trápit různé zdravotní problémy, či se mohou dokonce objevit i některá onemocnění. Díky překyselení dochází k opotřebování endokrinních žláz a dalších orgánů, což má za následek vznik k tomu odpovídajících zdravotních komplikací. Lidé trpící vysokým pH často trápí průjmy anebo naopak zácpy. Díky kyselosti organismu vytvářejí skvělou živnou půdu pro různá plísňová onemocnění, které se vyskytuji nejen na povrchu těla, ale i uvnitř organismu. Přetížení těla volnými radikály se projeví i na psychické stránce člověka (podráždění, agresivita, nedostatečná odolnost proti zátěži, deprese až stavy beznaděje). Kyselý mozek má velké problémy se soustředěním, s pamětí a roztržitostí. Takoví lidé jsou často nešťastní, bez kreativity a s nízkou výkonností.

Mimo toho se lidé s dlouhodobě vysokým pH ohrožují vznikem různých nemocí, jakými jsou kupříkladu různé alergie, astma, artritida, bércové vředy, migrény, bolesti zad, bolest svalů, celulitida, cukrovka, deprese, ekzémy, gastritida, žaludeční vředy, hemeroidy, onemocnění kloubů, jater, ledvin, obezita, neplodnost, vypadávání vlasů, zápach z úst, zubní kazy, aftózní stomatitida a další. Pokud se tedy chcete zbavit svých problémů s váhou a dalších zdravotních komplikací zvolte si ku pomoci skutečné odborníky přes medicínu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22922 (zdravotnimagazin.cz#9830)


Přidat komentář